8
آگوست

سرور ابری مجازی که توسط Fa میزبانی می شود قدرتمندتر از سرور اختصاصی است

با توجه به اینکه سرورهای مجازی از سرورهای مخصوص ساخته شده اند ، معمولاً فرض می کنیم که یک سرور خاص بهتر و قوی تر از سرور مجازی است. باید گفت که به لطف فناوری ابری ، در کنار معماری خوشه بندی ، می توان به سرورهای مجازی با ده ها و صدها برابر منابع بیشتر از سرورهای اختصاصی دسترسی پیدا کرد که انقلابی بزرگ در زمینه میزبانی است.

ساختار سرورهای مجازی مبتنی بر ابر را توضیح دهید

برای مقایسه این امر می توان به دریاها و اقیانوس هایی که از تجمع رودخانه های مختلف ناشی می شوند اشاره کرد. در سیستم ابری ، سرورهای مختلف مانند یک رودخانه به دریا عمل می کنند و در نهایت یک ابر عظیم برای پردازش تشکیل می دهند. این بدان معناست که منابع سرورهای تخصصی گرد هم می آیند و ظرفیت تقریبا عظیمی از میزبانی را با منابع تقریباً نامحدود تشکیل می دهند. اکنون می توانیم هر چقدر که می خواهیم از این منبع عظیم به یک سرور ابری مجازی اختصاص دهیم ، که در برخی موارد این منابع بیش از ده ها سرور تخصصی خواهد بود. در حال حاضر ، قدرتمندترین سرورهای اختصاصی دارای منابعی با حدود 256 گیگابایت رم و مجموعاً چند ده پردازنده گیگاهرتز هستند که با فناوری خوشه بندی ابری می توانند با چندین منبع ذکر شده دارای یک سرور ابری مجازی باشند.

مزیت بزرگ این سیستم انباشت منابع است که برای بسیاری از سایت های محبوب مانند Google ، Sports 3 و .. نعمت بزرگی است. این به این دلیل است که در سال های گذشته سایت هایی مانند Sports 3 که میلیون ها نمایش فوری داشتند مجبور بودند از چندین سرور ویژه برای میزبانی سایت. از آنجا که پایگاه داده بر روی یک سرور قرار داشت ، فایل ها و وب سرور بر روی سرورهای دیگر قرار گرفتند ، و مدیریت آنها را بسیار دشوار می کند.

میزبان فا سرورهای خوشه بندی ابری را با 100٪ ثبات تضمین شده ارائه می دهد

برای اولین بار در ایران ، شرکت میزبان فا توانسته سرورهای ابری را با 100٪ ضمانت ثبات ارائه دهد. سرورهای ارائه شده از منابع متوسطی مانند 2 گیگابایت رم و 2 هسته CPU شروع می شوند و می توانند تا 38 هسته و 64 گیگابایت رم ارتقا یافته و انتخاب شوند. حتی اگر به منابع بیشتری از این نیاز داشته باشید ، هیچ محدودیتی در ارائه وجود ندارد و می توانید با خیال راحت از سرورهای ابری مجازی میزبانی Fa استفاده کنید که از کیفیت و قدرت بالاتری نسبت به سرورهای خاص برخوردارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سرور ابری ، روی پیوند مقابل کلیک کنید: سرور مجازی موجود در ابر را از میزبان Fa خریداری کنید

خدمات میزبانی وب ابری Fa Host

اگر می خواهید وب سایت شما در زیرساخت ابری میزبانی شود و نمی خواهید سرور ابری ارائه دهد ، سرویس های ابری میزبانی شده Fa بهترین انتخاب برای شما هستند. میزبان ابر میزبان فا اولین میزبان واقعی ابر در ایران است که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم به موارد زیر توجه کنید:

  • 100٪ ضمانت ثبات
  • منابع کاملاً مشخص و ویژه برای هر حساب
  • از حملات D-DoS جلوگیری کرده و درخواست های واقعی را به وب سایت هدایت کنید
  • استفاده از سرورهای قدرتمند نسل 9 و 10 HP
  • برای اتصال به سرورهای دیگر از فناوری خوشه بندی DNS استفاده کنید
  • منابع عظیم پردازش و میزبانی فایلها بدون نگرانی در مورد کمبود منابع
  • و…

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میزبانی ابری روی لینک مقابل کلیک کنید: سفارش میزبانی ابری از میزبان فا

برای مشاهده و سفارش سایر خدمات میزبانی شده روی Fa ، روی پیوند مقابل: خدمات میزبانی وب لینوکس تحت میزبانی Fa کلیک کنید

پایان گزارش

این مقاله فقط برای مقاصد تبلیغاتی است و Anzel Web هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.