14
آوریل

سرانجام Artfol اولین نسخه iOS خود را که مدتها انتظار آن را می کشید ، انجام می دهد

جامعه هنری آنلاین ماه هاست که درباره Artfol سر و صدا می کند و سرانجام هنرمندان iOS می توانند آن را بچرخانند.


صفحه ورود به سیستم برنامه Artfol را مشاهده کنید

در سال 2021 ، یک پلت فرم هنری آنلاین قابل توجه وجود ندارد. در واقع ، طی چند سال واقعا این اتفاق نیفتاده است.

DeviantArt هنوز پایگاه کاربری قابل توجهی دارد ، اما تقریباً به اندازه قبل درگیر کاربر نیست. ArtStation شروع به رشد می کند ، اما بیشتر به دنبال کسانی است که می خواهند به عنوان یک حرفه ، و نه فقط یک سرگرمی ، به هنر دیجیتال روی بیاورند.

اگر به دنبال یک سیستم عامل جدید بوده اید ، یکی از موارد بسیار امیدوارکننده وجود دارد – و در حال حاضر به طور مداوم در حال رشد است.

هم اکنون Artfol را برای iOS بارگیری کنید

روز دوشنبه ، حساب رسمی آرتفول در توئیتر به جامعه هنرمندان خود گفت که سرانجام برنامه iOS برای بارگیری از فروشگاه App در دسترس است.

در زمان نوشتن مقاله ، Artfol در رده 28th در میان برنامه های رایگان در گروه شبکه های اجتماعی ایالات متحده قرار دارد (منبع: App Annie). به بیان بهتر ، این فقط پنج رتبه زیر Clubhouse است ، برنامه چت صوتی دعوت کننده که این روزها همه درباره آن صحبت می کنند.

هنگامی که Artfol را بارگیری کردید و یک حساب کاربری ایجاد کردید ، ایده محبوبیت این برنامه را به دست می آورید. در حال حاضر صفحه اصلی دارای یک بنر هشدار قرمز در بالا است که روی آن نوشته شده است “یادداشت های روز انتشار”. پس از لمس آن ، پنجره بازشو زیر را می گیرید:

کاربران ممکن است بیش از حد معمول تاخیر یا زمان شارژ کمتری را تجربه کنند. لطفاً بدانید که این امر ناشی از هجوم کاربران است که انتظار می رود این هفته رخ دهد. ما در حال حاضر برای حل این مشکل تلاش می کنیم.

قبل از این نسخه رسمی ، برنامه های کاربردی تلفن همراه Artfol برای تعداد مشخصی از آزمایش کنندگان آلفا و آزمایش کنندگان بتا بسته در دسترس بود. بسیاری از آنها توسط گروهی از کاربران سرور Discord Artfol انتخاب شده است ، جایی که بیشتر جامعه آن گرد هم آمده بودند (خصوصاً قبل از اینکه این برنامه در دسترس عموم قرار گیرد).

مرتبط: آیا برنامه موبایل DeviantArt ارزش بارگیری دارد؟

به نظر می رسد که قرار بود آرتفول در اواخر ماه مارس از بازار خارج شود ، اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد. گفته می شود که این بیانیه در تاریخ 30 ام در اینستاگرام منتشر شده است (همانطور که توسط آن نشان داده شده است این توییت ساخته شده توسط Artfol Twitter) ، اما از آن زمان بارگیری شده است.

اگر کاربر Android هستید ، ممکن است کمی بیشتر منتظر بمانید تا Artfol به طور رسمی در دستگاه شما راه اندازی شود. Google Play لیستی از برنامه های Artfol دارد ، اما می گوید این “دسترسی زودهنگام” است ، بنابراین احتمالاً تمام ویژگی های همتای iOS خود را ندارد.

Artfol چیست؟

Artfol خود را “شبکه اجتماعی برای هنرمندان” می نامد ، که دوست دارید بشنوید فقط آب نبات گوش نیست. Artfol توسط هنرمندان برای پاسخگویی به نیازهای هنرمندان طراحی شده است – بیشتر پایه و اساس آن بر اساس بازخورد جامعه آن ساخته شده است.

گرافیک تبلیغاتی Artfol

به عنوان مثال ، او هرگز هنر را پرورش نمی دهد (حتی اگر شخصی باشید که صفحات وب طولانی را با کمیک ایجاد می کنید) و استفاده از “الگوریتم های پیچیده” را کاملاً حذف می کند تا همه هنرمندان فرصت دیده شدن را داشته باشند.

همچنین ارسال کنید او این را دوست دارد پنهان هستند (بله ، در غیر این صورت دقیقاً مانند فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر کار می کنند). این تلاش آرتفول برای “ایجاد یک جامعه واقعی ، نه یک جامعه است [that is] بیش از حد روی اعداد مصنوعی متمرکز شده است. ”

می توانید اطلاعات بیشتری درباره ویژگی های Artfol در صفحه اینستاگرام آن (artfolapp) بیاموزید ، زیرا دارای پست های مربوطه است که جزئیات همه ویژگی های اصلی آن را توضیح می دهد (به عنوان مثال چالش ها، گالری، سهام را تکرار کنیدو غیره.).


نکات و نکاتی را ایجاد کنید
9 نکته و ترفند برای تسلط بر تولید مثل iPad

این نکات بهره وری شما را هنگام ایجاد طرح با Procreate افزایش می دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.