20
مه

زوم تابستان امسال یک بستر رویداد مجازی را راه اندازی می کند

Zoom Events به عنوان مرکزی برای کنفرانس ها ، کنسرت ها ، کلاس ها و موارد دیگر مجازی عمل خواهد کرد.


پس زمینه شیب را افزایش دهید

همه گیری COVID-19 منجر به جلسات ، گردهمایی ها و رویدادهای مجازی شد و بدون شک زوم توجه ها را به خود جلب کرد. بستر گفتگوی ویدیویی اکنون در حال گسترش فراتر از جلسات مجازی و راه اندازی یک بستر رویداد مجازی در تابستان امسال است.

بزرگنمایی رسمی اقدام خود را به وقایع مجازی انجام می دهد

با ارسال یک پست در وبلاگ زوم ، Zoom Events ، بستری اختصاص داده شده به میزبانی رویدادها ، کلاسها و سخنرانی های مجازی ، فاش شد.

زوم قبلاً پلتفرمی مشابه با نام OnZoom معرفی کرده است که به عنوان بازاری برای رویدادهای آنلاین فعالیت می کند. اما پس از انتشار Zoom Events ، OnZoom به سادگی “در Zoom Events قرار می گیرد و به عنوان فهرست رویدادهایی قابل جستجو و کاوش است.”

Zoom Events یک بستر کامل است که به کاربران امکان می دهد “هاب” های خود را برای میزبانی رویدادهای زنده ایجاد کنند. برای افزایش رویدادهای میزبان ، باید اشتراک پولی داشته باشید.

وب سایت رویداد را افزایش دهید

Zoom Events دارای مجموعه ای از ویژگی ها برای میزبان است که احتمالاً برای مشاغل بزرگ و شرکت های بزرگ جذاب خواهد بود. این امکان را به شما می دهد که بلیط ها و ثبت نام و همچنین آمار پیگیری را مدیریت کنید.

همچنین به شما امکان میزبانی جلسات مختلف در یک رویداد را می دهد. به عبارت دیگر ، شما می توانید میزبان یک رویداد جامع شوید که در اتاق ها یا جلسات جداگانه ای برگزار می شود. Zoom Events حتی یک سالن مجازی خواهد داشت که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا هنگام انتظار برای شروع رویداد گپ بزنند و شبکه شوند.

اود گال ، مدیر ارشد محصولات زوم ، آینده نامشخص وقایع شخصی و چگونگی تلاش زوم برای کمک به مشاغل و مشاغل را با این شرایط تغییر پذیرفت:

ما می دانیم که افراد به دنبال انعطاف پذیری در نحوه حضور در رویدادها در آینده هستند. مدل ترکیبی برای ماندگاری اینجاست و Zoom Events برای مشتریان ما که می خواهند با یک راه حل آسان اما قدرتمند مشتری ، شرکت و رویدادهای عمومی را تولید و سازماندهی کنند ، راه حل ایده آل است. این روش دیگری است که ما به مشتریان در مقیاس کمک می کنیم تا نیازهای مشتری و فضای مجازی و ترکیبی را تکمیل کند.

هدف زوم این است که کاربران بتوانند از طریق فهرست خود رویدادهای مجازی را پیدا کنند. وقتی Zoom Events شروع می شود ، جالب است که ببینید چه نوع رویدادهای مجازی شروع به ظهور می کنند.

آیا رویدادهای مجازی همچنان تقاضا می کنند؟

بزرگنمایی به وضوح فکر می کند که وقایع مجازی همیشه یک ویژگی مشترک خواهد بود – اما آیا واقعاً چنین خواهد بود؟ رویدادهای مجازی از بیماری همه گیر COVID-19 نشات می گیرد ، اما این بدان معنا نیست که آنها برای همیشه یک ضرورت باقی می مانند.

بیایید قبول کنیم: در واقع هیچ جایگزینی برای کنفرانس ها ، کنسرت ها یا کلاس های شخصی وجود ندارد. هنگامی که وقایع شخصی از سر می گیرند ، سیستم عامل های رویداد مجازی ممکن است برای به روز نگه داشتن تلاش کنند.


جلسه را بزرگنمایی کنید
مزایای ارتقا به زوم پرو چیست؟

نمی دانید چه ویژگی های اضافی برای ارتقا به طرح Zoom Pro دارید؟ در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.