21
جولای

رویداد بعدی سامسونگ که توسط گلکسی بسته بندی نشده است ، در تاریخ 11 آگوست برگزار می شود

انتظار می رود این شرکت Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 2 ، Galaxy Watch 4 و سایر محصولات را در این مراسم راه اندازی کند.


Galaxy Fold In Palm

سامسونگ برای رویداد بعدی Galaxy Unpacked ، برنامه ریزی شده برای 11 آگوست ، دعوت نامه های رسانه ای ارسال کرده است. این یک رویداد شلوغ خواهد بود که در آن انتظار می رود غول تلفن های هوشمند کره جنوبی طیف وسیعی از دستگاه های تاشو را در سال 2021 و بسیاری دیگر ارائه دهد.

سامسونگ همچنین معمولاً دستگاه جدید Galaxy Note را در اواسط سال با Galaxy Unpacked راه اندازی می کند. با این حال ، این اتفاق امسال رخ نخواهد داد ، زیرا این شرکت تایید کرده است که دستگاه جدید Galaxy Note را در سال 2021 عرضه نخواهد کرد.

Samsung Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 2 در تاریخ 11 آگوست

نکته قابل توجه رویداد Unpacked سامسونگ در 11 آگوست Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 2 خواهد بود.

خود این شرکت در ویدیوی این رویداد به دستگاه های تاشو آینده خود اشاره دارد. در بیانیه ای در اتاق خبر سامسونگ ، این شرکت گفت كه “در فصل بعدی Galaxy Unpacked بسته خود” فصل بعدی را در نوآوری موبایل گسترش می دهد “.

شایعات حاکی از آن است که Galaxy Z Fold 3 گامی چشمگیر نسبت به Galaxy Z Fold 2 و دستگاه های تاشو قبلی سامسونگ خواهد بود. جالب اینجاست که شایعات حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد دستگاه های تاشو جدید خود را ارزان تر از گذشته ارزیابی کند و تلاش کند تا بر تصویب اصلی آنها اصرار ورزد. وی به خصوص انتظار دارد که Galaxy Z Flip 2 به تعداد مناسبی فروخته شود.

به دلیل COVID-19 ، رویداد Galaxy Unpacked سامسونگ به صورت مجازی برگزار می شود و هیچ رویداد شخصی وجود ندارد. این رویداد به صورت مستقیم از طریق وب سایت سامسونگ و همچنین از طریق یوتیوب پخش خواهد شد ، بنابراین می توانید آن را از راحتی کاناپه تماشا کنید.

سامسونگ ممکن است به دنبال عرضه رسمی آنها در 11 آگوست ، دستگاههای تاشو جدید خود را برای فروش در اکثر بازارهای مهم جهانی تا پایان ماه راه اندازی کند.

شایعاتی وجود دارد که ممکن است Galaxy Z Fold 3 اولین گوشی سامسونگ باشد که با فناوری دوربین در زیر نمایشگر تحویل داده می شود. دستگاه تاشو از S Pen و S Pen Pro نیز پشتیبانی خواهد کرد ، اگرچه جای خاصی برای آن وجود نخواهد داشت.

مرتبط: نکات و نکات برتر در استفاده از Samsung One UI 3

Galaxy Watch 4 ، Galaxy Buds 2 و Galaxy S21 FE نیز می توانند معرفی شوند

Galaxy Z Flip

انتظار می رود سامسونگ علاوه بر دستگاه های تاشو جدید خود ، گلکسی واچ 4 را نیز معرفی کند. این اولین ساعت هوشمند در نسخه جدید Wear OS است که با تایزن تلفیق شده است.

سامسونگ همچنین ممکن است در رویداد Unpacked آینده خود از Galaxy Buds 2 و Galaxy S21 FE رونمایی کند. با این وجود ، به دلیل کمبود نیمه هادی ها ، همیشه امکان جابجایی پرتاب آنها وجود دارد.


آرم سامسونگ با بافت
تلفن های سامسونگ از کجا ساخته می شوند؟

سامسونگ یک شرکت کره جنوبی است ، اما دستگاه های بیشمار آن از کجا تولید می شود؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.