25
مارس

روش ها و تکنیک های شکستن قفل های PDF – حذف رمز عبور از PDF

روش های قفل PDF در اندازه کامل با آموزش های بسیار کاربردی و بصری سایتی از یک نوع قرار دادم

فایلهای Pdf یکی از مهمترین قالبهای فایل هستند. ما از این پرونده ها برای ذخیره اسناد استفاده می کنیم.

همانطور که می دانید؛ اسناد همه برای این شخص بسیار مهم است و او سعی می کند از آنها به بهترین شکل محافظت کند.

یکی از بهترین راههای محافظت از فایلهای pdf رمزگذاری آنهاست! با این حال ، به چند دلیل ممکن است لازم باشد قفل pdf را بشکنیم.

این نیاز زمانی احساس می شود که پرونده ای دیگر برای ما مهم نباشد یا به دسترسی سریع به آن نیاز داشته باشیم.

از طرف دیگر ، گاهی اوقات رمز فایل pdf خود را فراموش می کنیم! در چنین مواردی ، باید قفل PDF را باز کنیم.

چندین روش مختلف برای شکستن و بازیابی رمزهای عبور PDF وجود دارد که تصمیم داریم برخی از آنها را در این پست ارائه دهیم. پس برای درس دیگری با ما همراه باشید.

روش اول: چاپ فایل های PDF

این روش ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد. اما با چاپ ساده می توانید قفل PDF مورد نظر خود را بشکنید! این روش یک کپی از فایل pdf می سازد ، که برخلاف نسخه اصلی با رمز عبور محافظت نمی شود.

این ترفند زمانی کار می کند که فایل pdf محدودیتی در چاپ نداشته باشد. چندین روش مختلف برای انجام این کار وجود دارد.

یکی از بهترین راه ها استفاده از مرورگر Google Chrome در سیستم عامل های مختلف است. ابتدا فایل pdf خود را با استفاده از Google Chrome راه اندازی کرده و رمز ورود آن را وارد کنید. پس از اجرای فایل رمزگذاری شده ، گزینه چاپ را در بالای صفحه انتخاب کنید.

نحوه حذف رمز عبور از یک فایل PDF

در تب Destination ، تغییر را کلیک کنید و سپس Save As PDF را کلیک کنید. در این مرحله بر روی گزینه Save کلیک کرده و نام جدید فایل pdf و محل ذخیره سازی آن را مشخص کنید.

پس از آن می توان بدون رمز ورود به فایل PDF جدید شما با همان محتوا دسترسی پیدا کرد ، اما این روش ویژه را می توان در سیستم عامل های دیگر و سایر برنامه ها اجرا کرد.

نحوه حذف رمز عبور از یک فایل PDF

روش 2: باز کردن قفل PDF با Adobe Acrobat Pro

با استفاده از Adobe Acrobat Pro می توانید رسماً PDF خود را حذف کنید. این نرم افزار کاملاً با نمایشگر PDF Adobe Acrobat Reader که بسیاری از کاربران از آن استفاده می کنند متفاوت است.

برای باز کردن قفل PDF در Adobe Acrobat Pro ، ابتدا سند مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل PDF ، رمز ورود آن را وارد کنید.

روی نماد قفل در سمت چپ صفحه کلیک کنید و گزینه جزئیات مجوز را انتخاب کنید. همچنین می توانید به File> Properties رفته و روی تب Security کلیک کنید.

نحوه حذف رمز عبور از یک فایل PDF

همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، برای باز کردن قفل pdf ، روی جعبه Security Security کلیک کنید و گزینه No Security را انتخاب کنید. برای تأیید تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

نحوه حذف رمز عبور از یک فایل PDF

برای ذخیره تغییرات به File> Save بروید و گذرواژه را به طور کامل حذف کنید.

نحوه حذف رمز عبور از یک فایل PDF

روش 3: قفل pdf را بصورت آنلاین باز کنید

یکی از بهترین راه های شکستن قفل pdf استفاده از وب سایت ها است. با استفاده از این روش ، مهم نیست که از کدام سیستم عامل استفاده می کنید. زیرا شما فقط باید یک مرورگر را راه اندازی کنید و مطمئن شوید دستگاه به اینترنت متصل است

در این آموزش سعی داریم دو بهترین وب سایت در این زمینه را ارائه دهیم.

EasePDF

EasePDF یکی از بهترین وب سایت های حذف رمز عبور برای فایل pdf است. ابتدا به وب سایت EasePDF رفته و گزینه Unlock PDF را در بالای صفحه انتخاب کنید.

در این صفحه ، سه روش برای بازیابی فایل PDF مورد نظر شما وجود دارد. یک پرونده را از حافظه دستگاه بارگذاری کنید ، از سرورهای ابری تماس بگیرید یا یک فایل را با URL انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل pdf ، صفحه با استفاده از یکی از روش ها تازه سازی می شود و از شما رمز عبور درخواست می شود.

نحوه حذف رمز عبور از یک فایل PDF

پس از وارد کردن رمز عبور ، اکنون می توانید فایل PDF جدید مورد نظر خود را بدون رمز عبور دریافت کنید.

iLovePDF

iLovePDF دومین وب سایتی است که می تواند برای شکستن قفل pdf استفاده شود. پس از ورود به وب سایت مذکور ، از تب All PDF Tools گزینه Unlock PDF را انتخاب کنید.

مانند وب سایت EasePDF ، با پرونده تماس بگیرید و منتظر تازه شدن صفحه باشید. پس از انجام مراحل لازم ، یک فایل pdf جدید در اختیار شما قرار می گیرد.

iLovePDF

یک چیز خاص بودن وب سایت iLovePDF. نیازی به وارد کردن رمز عبور نیست. می توان گفت که این وب سایت یک راه حل موثر برای شکستن قفل pdf خواهد بود.

روش 4: رمز فراموش شده فایل pdf را پیدا کنید

گاهی اوقات رمز فایل PDF مورد نظر را فراموش می کنیم. یکی از راه های شکستن قفل pdf تنظیم مجدد رمز عبور است. برای این منظور ، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

اما توجه به این نکته مهم است که عملکرد برای همه آنها یکسان است. این نرم افزارها سعی دارند رمز عبور پرونده ها را از طریق حملات brute force پیدا کرده و در اختیار ما قرار دهند. علاوه بر این ، گذرواژه های لیست نیز روش دیگری است که این برنامه ها برای یافتن رمز عبور استفاده می کنند.

قفل pdf را باز کنید

با این حال ، در لیست زیر ، برخی از نام های نرم افزار را ارائه داده ایم که با ضربه زدن روی نام آنها ، به صفحه بارگیری هدایت می شوند.

PDFelement

PassFab برای PDF

iSeePassword DR.PDF

منبع : https://techtip.ir/