6
نوامبر

روش های جلوگیری آپدیت کردن خودکار ویندوز 10

یکی از نگرانی های کاربران ویندوز 10 این است که چگونه از بروزرسانی ویندوز 10 جلوگیری کنیم و اینکه چگونه می توانیم به روزرسانی ویندوز 10 را ببندیم.

ویندوز 10 برای بارگیری خودکار به روزرسانی های مهم و به روزرسانی های روزانه طراحی شده است. با این حال ، گاهی اوقات حجم این به روزرسانی ها بسیار زیاد است و می تواند سرعت اینترنت شما را کم کند و یا حتی بر عملکرد سیستم عامل آن زمان تأثیر بگذارد.

یک سوال بزرگ برای کاربران: چرا نمی توان Windows Update را مانند نسخه های قبلی ویندوز به صورت دستی روشن یا خاموش کرد؟ با این حال ، این ویژگی به ایمنی و قابلیت استفاده مربوط می شود. مایکروسافت متعهد به ارائه بسته های خدماتی ، رفع اشکالات موجود برای بهبود امنیت و عملکرد و ارائه ویژگی های جدید به کاربران است. ما به شما توصیه می کنیم ، اگر در استفاده از بسته اینترنت مشکلی ندارید ، از کار با ویندوز 10 لذت ببرید ، در غیر این صورت با ما همراه شوید تا به روزرسانی ویندوز 10 را غیرفعال کنید.

غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز

ویندوز 10 کنترل خاصی روی به روزرسانی های نرم افزار ندارد. به روزرسانی های نرم افزاری مورد نیاز است و به روزرسانی های نرم افزار به صورت خودکار بارگیری و نصب می شوند تا شما را در جریان اطلاعات و جدیدترین اصلاحات و بهبودهای امنیتی قرار دهیم. این روش برای بسیاری از کاربران مناسب است و مشکلی با آن ندارند. اما اگر سیستم ضعیفی دارید یا از اینترنت بسته و دست و پاگیری استفاده می کنید ، ممکن است نیازی به این به روزرسانی خودکار نداشته باشید.

اگر از ویندوز 10 پرو یا بالاتر استفاده می کنید ، می توانید به روزرسانی را مدیریت کرده و از بارگیری و نصب خودکار به روزرسانی ها در سیستم عامل جلوگیری کنید. برای مدیریت به روزرسانی ویندوز 10 و نرم افزار نصب شده در ویندوز 10 می توانید از برنامه های Local Group Policy Editor یا Registry Editor استفاده کنید.

دلیل بروزرسانی خودکار ویندوز 10 چیست؟

یک سوال بزرگ برای کاربران: چرا نمی توان Windows Update را مانند نسخه های قبلی ویندوز به صورت دستی روشن یا خاموش کرد؟ با این حال ، این ویژگی به ایمنی و قابلیت استفاده مربوط می شود.

مایکروسافت متعهد به ارائه بسته های خدماتی ، رفع اشکالات موجود برای بهبود امنیت و عملکرد و ارائه ویژگی های جدید به کاربران است. بر اساس بررسی ، این شرکت تصمیم گرفت ویندوز را بدون اجازه کاربر به طور خودکار به روز کند. ما به شما توصیه می کنیم ، اگر در استفاده از بسته اینترنت مشکلی ندارید ، از کار با ویندوز 10 لذت ببرید.