10
ژوئن

روبلاکس برای استفاده از موسیقی غیرمجاز به یک دادخواست بزرگ روبرو است

انجمن ملی ناشران موسیقی مبلغ میلیونی خسارت از بستر بازی آنلاین دریافت کرده است.


محاکمه با موسیقی غیر مجاز

جریان دائمی آب گرم Roblox همچنان سرعت خود را افزایش می دهد زیرا موج گرمای در حال جوش در حال حاضر صاحبان سیستم عامل بازی را که گفته می شود از موسیقی غیر مجاز استفاده می کنند ، تحت تأثیر قرار داده است.

NMPA از رابلوکس 200 میلیون دلار شکایت کرده است

طبق اعلامیه مطبوعاتی NMPA – انجمن ملی ناشران موسیقی (NMPA) – به جرم خسارت 200 میلیون دلاری روبلاکس ، به اتهام سوisa استفاده از موسیقی در بستر Roblox ، دادخواست شکایت کرده است.

دیوید اسرائیلایت – رئیس جمهور و مدیر عامل NMPA – این پرونده را در نشست سالانه گروه تجارت در سال 2021 که به طور مفصل در بیانیه مطبوعاتی شرح داده شد ، اعلام کرد. او ادعا شد که بازیکنان و سازندگان بازی Roblox را به پخش موسیقی بدون مجوز بدون اعتبار مناسب هنرمند اصلی متهم کرده است.

ادعا چه می گوید؟

به نظر نمی رسد که اسرائیلی از این نقض حق نسخه برداری بیش از حد راضی باشد ، حتی به حدی که صاحبان و سرپرستان Roblox در حال بهره برداری مالی از جوانان هستند. طبق اعلامیه مطبوعاتی ، وی گفت که Roblox کار می کرد:

… صدها میلیون دلار ، که کاربران را ملزم به پرداخت هر بار بارگذاری موسیقی در سیستم عامل می کند – با بهره گیری از عدم درک جوانان از حق چاپ – و پس از آن عملا هیچ اقدامی برای جلوگیری از نقض مجدد یا هشدار به مصرف کنندگان در مورد ریسک هایی که می کنند …

بنابراین ، اسرائیلی به جای سرزنش کردن کاربران روبلاکس ، که بسیاری از آنها جوان هستند و بنابراین در مورد قوانین کپی رایت بی تجربه هستند ، مستقیماً به سراغ دست بازیگران می رود. خود صاحبان سکو …

وی با اشاره به حجم عظیم پایگاه کاربری آن – بیش از 42 میلیون نفر فعال روزانه ، وی جزئیات مربوط به مدت زمانی را که Roblox برای جلوگیری از پرداخت پول به سازندگان موسیقی که یک محرک بزرگ برای رشد آن هستند ، و همچنین جلب کودکان از Roblox به مرتکب دزدی دریایی شوید بدون اینکه بخواهید با مجوز کامل سیستم عامل خود از آنها محافظت کنید.

بنابراین به نظر می رسد که مشکل عدم وجود مجوز موسیقی Roblox باشد ، به این معنی که مجبور نیست به کاربران خود اجازه پخش موسیقی دارای حق چاپ را بدهد.

مرتبط: رابلوکس چیست و آیا برای کودکان بی خطر است؟

در این پرونده نام برخی از هنرمندان و مارک های دیگر صنعت که گفته می شود خواهان جبران خسارت هستند ، است. آنها عبارتند از:

… ABKCO Music & Records، Big Machine Records، Concord Music Group с Pulse Music Group، deadmau5 (Joel Zimmerman)، Downtown Music Publishing، Hipgnosis، Kobalt Music Group، MPL Music Publishing، peermusic، Reservoir Media Management، Spirit Music Group، و UMPG …

بدیهی است که میزان کل خسارت کمتر از 200 میلیون دلار نیست ، اما این بدان معناست که اگر پرونده به دادگاه برسد ، احتمالاً بیشتر خواهد بود.

شما روبلکس بازی می کنید؟

آرم بازی Roblox

در این صورت ، ممکن است موسیقی هایی را شنیده باشید که نباید طراح بازی یا بازیکن دیگری پخش می کرد. اگر در بازی Roblox خود موسیقی پخش می کنید ، همیشه باید مراقب باشید و مطمئن باشید که می توانید آن را به صورت قانونی پخش کنید.


عملکرد بارگیری dmca
DMCA چیست و چه معنایی دارد؟

آیا قصد بارگیری از DMCA را دارید؟ در اینجا معنی اعلان DMCA برای شما و وب سایت شما چیست.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.