13
آوریل

راهنمای کامل برای تنظیم مجدد تلفن سامسونگ: تنظیم مجدد کارخانه ، تنظیم مجدد سخت افزار و …

بعضی اوقات تلفن های سامسونگ مشکلاتی دارند که تنها راه رفع آنها راه اندازی مجدد یا ریست است. روش های مختلفی برای تنظیم مجدد تلفن سامسونگ وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web ، ما یک آموزش کامل در مورد بازنشانی تلفن سامسونگ شما ارائه می دهیم که شامل تنظیم مجدد کارخانه ، تنظیم مجدد سخت افزار ، تنظیم مجدد نرم و غیره

نحوه بازیابی سامسونگ به تنظیمات کارخانه و بازیابی تنظیمات

؟ نحوه بازیابی تلفن سامسونگ به تنظیمات کارخانه

می توانید تلفن سامسونگ خود را به دو روش نرم و سخت تنظیم مجدد کنید. به طور کلی ، برای حل مشکلات اصلی ، شما باید از تنظیم مجدد تنظیمات کارخانه تلفن سامسونگ استفاده کنید و روش نرم نمی تواند چنین مشکلی را حل کند. در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه تلفن سامسونگ خود را از Anzel Web به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. با ما بمان.

توجه داشته باشید تنظیم مجدد کارخانه تمام داده های تلفن شما را پاک می کند. بنابراین قبل از انجام این کار ، باید از داده های خود پشتیبان تهیه کنید.

چگونه تنظیم مجدد سخت افزار سامسونگ را انجام دهم؟

برای تنظیم مجدد هارد دیسک سامسونگ ، تنظیمات و سپس حریم خصوصی یا مدیریت مشترک را باز کنید. در برخی موارد ، باید به قسمت Backup and Reset بروید. این گزینه ها بسته به مدل تلفن متفاوت خواهد بود.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

اکنون Reset Factory Data را انتخاب کنید. در آخر ، روی Reset Phone یا Reset Tablet کلیک کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

در مرحله بعدی ، حذف همه را انتخاب کنید. در آخر ، منتظر تنظیم مجدد کارخانه سامسونگ بدون رمز عبور باشید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

تنظیم مجدد سخت با کد تنظیم مجدد اندروید سامسونگ (کد تنظیم مجدد کارخانه ساده)

ابتدا به تلفن بروید. سپس برای تنظیمات کارخانه کد پین تلفن Samsung خود را وارد کنید ، که در زیر مشاهده خواهید کرد:

* ۲۷۶۷ * ۳۸۵۵ #

کد قدیمی تنظیم مجدد سامسونگ # * 7728 # است. در نتیجه ، اگر مدل های قدیمی تلفن سامسونگ را دارید از این شماره استفاده کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

در آخر ، صبر کنید تا تنظیم مجدد کارخانه با کد تنظیم مجدد کارخانه سامسونگ انجام شود.

سامسونگ کاملاً با آن تنظیم مجدد می شود بازیابی سیستم اندروید

به این ترتیب باید تلفن خود را خاموش کنید تا به تنظیمات کارخانه تلفن سامسونگ خود برگردید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

سپس دکمه روشن / خاموش ، کلید میزان صدا (دکمه پایین) و کلید Home را فشار دهید. اگر دکمه Home تلفن شما روی صفحه است ، کافی است دکمه روشن / خاموش و دکمه بی صدا را پایین نگه دارید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

با دیدن آرم کهکشان ، فقط دکمه روشن / خاموش را رها کنید.

سپس Wipe Data / Factory Reset را از فهرست انتخاب کنید. با کلید تنظیم صدا می توانید منو را به بالا یا پایین پیمایش کنید. با دکمه پاور می توانید گزینه مورد نظر را نیز انتخاب کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

سپس گزینه Yes، Delete all user data را انتخاب کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

اکنون سیستم را مجدداً راه اندازی کنید و سرانجام صبر کنید تا روند کار به تنظیمات کارخانه تلفن سامسونگ شما بازگردد.

برای تنظیم مجدد کارخانه سایر تلفن های Android ، به آموزش کامل نحوه بازنشانی Android به تنظیمات کارخانه مراجعه کنید.

نحوه تنظیم مجدد نرم افزاری در سامسونگ

برای یک تنظیم مجدد ساده و نرم سامسونگ ، باید دکمه روشن / خاموش را فشار دهید و چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه دوباره راه اندازی شود.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

تنظیم مجدد کارخانه Samsung در حالت Non-Responsive

برای تنظیم مجدد کارخانه Samsung در حالت Non-Answer ، ابتدا تلفن را به شارژر متصل کنید تا دستگاه شارژ کافی برای انجام مراحل را داشته باشد. وقتی صفحه تلفن کار نمی کند ، نمی توانید میزان شارژ تلفن را ببینید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

کلید روشن / خاموش را فشار دهید و نگه دارید تا تلفن کاملاً خاموش شود. سپس دکمه های Power ، Bixby و Volume Up را همزمان فشار دهید و نگه دارید. دکمه ها را پایین نگه دارید تا آرم Android ظاهر شود. سپس دکمه ها را رها کنید. سپس با دکمه میزان صدا به گزینه Wipe data / factory reset بروید و آن را با دکمه روشن / خاموش انتخاب کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

در مرحله بعدی ، بله را انتخاب کنید – حذف تمام داده های کاربر.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

وقتی سیستم Restart Now را مشاهده کردید ، دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا تلفن دوباره راه اندازی شود.

اگر تلفن شیائومی دارید ، برای یادگیری نحوه بازیابی آن به حالت پیش فرض کارخانه ، به آموزش کامل تنظیم مجدد تلفن شیائومی مراجعه کنید.


نحوه بازیابی کامل سامسونگ به صورت دستی

برای اینکه بتوانید تمام داده ها را از تلفن کاملاً پاک کنید ، بهتر است تنظیم مجدد داده را از سامسونگ به صورت دستی انجام دهید. قبل از هر کاری ، از داده های خود در Google یا Samsung Cloud پشتیبان تهیه کنید تا پس از بازنشانی بتوانید برنامه ها و BAH را به تلفن دیگری منتقل کنید.

برای پشتیبان گیری دستی از Google ، به تنظیمات و سپس ACCOUNTS و BOOKING بروید. اکنون بر روی BOOK AND RESTORE کلیک کرده و حساب GOOGLE مورد نظر را انتخاب کنید. سپس BOOK NOW را فشار دهید.

برای تهیه نسخه پشتیبان از Samsung Cloud ، به تنظیمات ، سپس ACCOUNTS و BOOKING ، سپس پشتیبان گیری و بازنشانی بروید. SAMSUNG CLOUD را انتخاب کنید و سپس BOOK THIS PHONE را فشار دهید. اکنون بر روی SELECT ALL و در آخر بر روی BACK UP کلیک کنید.

همچنین می توانید داده های خود را با استفاده از Smart Smart Samsung به کارت حافظه یا مکان ذخیره سازی دیگری منتقل کنید.

سپس باید تمام ابزارها و برنامه های امنیتی را که تلفن شما را قفل می کنند ، مکان تلفن شما را ردیابی می کنند یا از استفاده دیگران از آن جلوگیری می کنند ، غیرفعال کنید. کارت حافظه را بردارید.

اگر Samsung Find My Mobile فعال است ، آن را غیرفعال کنید. برای این کار ، به تنظیمات و سپس بیومتریک و امنیت بروید. روی FIND MY MOBILE ضربه بزنید و حساب خود را انتخاب کنید. در اینجا باید رمز ورود سامسونگ خود را وارد کنید. روی «بیشتر» ضربه بزنید و «حذف حساب» را انتخاب کنید. سپس دوباره به BIOMETRICS and SECURITY رفته و FIND MY DEVICE را خاموش کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

سپس به تنظیمات بروید و سپس صفحه را قفل کنید. اکنون بر روی SCREEN LOCK TYPE کلیک کرده و NO را انتخاب کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

حساب های Google خود را نیز حذف کنید. به تنظیمات و سپس ACCOUNTS و BOOKING بروید و حسابها را وارد کنید. حساب Google خود را انتخاب کرده و RANOVE ACCOUNT را انتخاب کنید.

رمزگذاری دستی اطلاعات در تلفن سامسونگ

برای محافظت از داده های خود ، بهتر است قبل از بازنشانی تلفن سامسونگ ، داده های خود را رمزگذاری کنید تا مالک آینده تلفن شما به اطلاعات دسترسی نداشته باشد. اگر تلفن شما Galaxy S7 یا بالاتر باشد ، داده ها به طور خودکار رمزگذاری می شوند ، مگر اینکه خود این روند را غیرفعال کنید. اگر تلفن شما از Samsung Galaxy S6 یا بالاتر است ، این مراحل را دنبال کنید. بسته به مدل گوشی ممکن است تفاوت های بسیار کمی وجود داشته باشد.

اگر تلفن شما قدیمی تر است ، به تنظیمات بروید و سپس صفحه و امنیت را قفل کنید. سایر تنظیمات امنیتی را انتخاب کرده و بر روی CODING DEVICE کلیک کنید.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

اگر تلفن شما از Galaxy S7 یا مدل های جدیدتر است ، به تنظیمات و سپس بایومتریک و امنیت بروید. به تنظیمات امنیتی دیگر بروید و STRONG PROTECTION را روشن کنید. در اصل ، این گزینه باید روشن باشد.

تلفن سامسونگ خود را بازنشانی کنید

اکنون به تنظیمات بروید و سپس برای تنظیم مجدد کارخانه تلفن های قدیمی به BACKUP و RESET بروید. بازنشانی کارخانه را وارد کرده و RESET PHONE را کلیک کنید.

برای مدل های جدید ، به تنظیمات بروید و سپس GENERAL CONTROL را انتخاب کرده و RESET را انتخاب کنید. در آخر ، روی تنظیم مجدد کارخانه کلیک کنید.

اگر صفحه مورد نظر خود را پیدا نکردید ، به دنبال تنظیم مجدد در تلفن خود باشید.

برای اطمینان از پاک شدن کامل داده های خود ، می توانید گام دیگری بردارید که اختیاری است. برای این کار می توانید پرونده های بزرگی مانند فیلم ها را به تلفن جدید خود منتقل کنید. بسته به زمان مورد نیاز ، می توانید از برنامه های سفارشی مانند Secure Erase ، Secure Wipe ، Shreddit یا Andro Shredder استفاده کنید. در آخر ، تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید و تلفن فعلی خود را بفروشید یا با اطمینان کامل آن را به شخص دیگری بدهید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه تنظیم مجدد سامسونگ به تنظیمات کارخانه بدون رمز عبور و رمز عبور را به شما آموزش دادیم. ترجیح می دهید از کدام روش برای تنظیم مجدد تلفن سامسونگ خود استفاده کنید؟ لطفاً افکار و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.