19
جولای

راهنمای کاملی برای استفاده از ابزار شبیه سازی چاپ فتوشاپ

فتوشاپ چندین ابزار دارد. ابزار شبیه سازی چاپ در فتوشاپ. این یک ویژگی است که به شما کمک می کند مجموعه ای از مشکلات تصویر را مرتب و برطرف کنید. در این مقاله از Anzel Web نحوه استفاده از ابزار Clone Stamp در فتوشاپ را به شما آموزش می دهیم.

استفاده از Clone Stamp را در فتوشاپ کاوش کنید

؟ چاپ شاخه ای چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد

استفاده از تمبر در فتوشاپ از اسم آن مشخص است! ابزار چاپ فتوشاپ تصویر را به صورت شعاعی علامت گذاری می کند و آن را به شکل دایره ای کپی می کند. این بخش شبیه سازی است. اکنون می توانید این قطعه را با چاپ فتوشاپ در قسمت های دیگر تصویر خود قرار دهید. به این ترتیب می توانید لکه ها و قسمتهای نامناسب تصویر را کاملاً تصحیح کنید. حتی می توان حداکثر یک پیکسل را کپی کرد (حداکثر 5000 پیکسل است). در این مقاله از Anzel Web ، نحوه استفاده از ابزار شبیه سازی چاپ در فتوشاپ را به شما آموزش می دهیم.

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

برای استفاده از Stamp در فتوشاپ ، ابتدا این برنامه را باز کنید. سپس تصویر مورد نظر را وارد کنید. در مثال زیر ، ما تصویری داریم که یک کوله پشتی زمینه آن را خراب کرده و زیبایی عکس را کاهش داده است.

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

اکنون می خواهیم این کیف را حذف کنیم. برای این منظور ما باید از تمبر کلون در فتوشاپ استفاده کنیم. در این تصویر به شاخه بزرگ پرس و شاخه کوچک پرس نیاز داریم.

Clone Stamp را از نوار ابزار انتخاب کنید. کلید میانبر S. است. اگر نوار ابزار ندارید ، به مسیر زیر بروید و آن را فعال کنید.

پنجره> نمایش ابزارها

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

وقتی ابزار چاپ را انتخاب می کنید ، تنظیمات آن در بالای فتوشاپ نمایش داده می شود. شما باید اندازه این ابزار را متناسب با تصویر خود انتخاب کنید. از آنجا که تصویر کیف بزرگ است ، از نوع چاپ بزرگ کلون استفاده خواهیم کرد.

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

در تنظیمات ابزار Brush ، اندازه 300 پیکسل را انتخاب کردیم. ابعاد تصویر ما 2736 در 3648 است. در نتیجه ، منطقی است.

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

با فیلترهای چاپ در فتوشاپ کار کنید

از آنجایی که این تصویر پس زمینه تار دارد ، باید آن را مانند سایر قسمت های تار مات کنیم. البته برای این کار می توانید از ابزار Blur استفاده کنید.

روی تصویر بروید و مکان مناسب را انتخاب کنید. Alt + Windows و Option + Mac را فشار دهید. این نوع کلون انتخاب شده است. اکنون ، اگر ماوس را حرکت دهید ، می توانید کلون را مشاهده کنید.

نحوه کار با تمبر در فتوشاپ

یکی از کاربردی ترین ابزارهای فتوشاپ Pen است. برای یادگیری نحوه استفاده از آن ، آموزش استفاده از ابزار Pen را در فتوشاپ بخوانید.

مرحله دوم کار با ابزار Stamp Clone در فتوشاپ است

اکنون باید تصویر را در جایی که می خواهید مهر بزنید. در این مرحله لازم نیست خیلی مراقب باشید ، زیرا بعداً باید ترتیب آن را بدهید. ما فقط یک پوشش برای این قسمت از تصویر می خواهیم. حتما تصویر صحیحی از کلون را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، در این تصویر از سنگهای خاکستری بالای تصویر برای پوشاندن کیف استفاده نمی کنیم. زیرا با این قسمت از تصویر مطابقت ندارد.

اگر لبه های دایره را مشاهده کردید ، از منوی Brush Options سختی آن را کاهش دهید. برای این تصویر آن را بین 40 تا 50 قرار داده ایم. همه چیز به تصویر شما بستگی دارد. با کمی تمرین به این موارد پی خواهید برد.

ابزار شبیه سازی استامپ در فتوشاپ کار می کند

با فیلترهای چاپ در فتوشاپ کار کنید

وقتی کیف را پوشاندیم ، باید این قسمت از تصویر را مرتب کنیم تا طبیعی به نظر برسد. برای این کار ، تنظیمات چاپ را در فتوشاپ تغییر دهید و یک برس کوچکتر انتخاب کنید. در اینجا ما از یک برس 5 پیکسلی با سختی 40 استفاده کردیم. بهتر است این قسمت را بزرگتر کنید.

ابزار شبیه سازی استامپ در فتوشاپ کار می کند

اکنون که اطراف لبه های سنگ ها را دارید ، می توانید بزرگنمایی کرده و ببینید آیا تصویر خوب است. اگر از نتیجه کار راضی نیستید ، از قلم موهایی در اندازه های مختلف استفاده کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

اگر از نتیجه راضی هستید ، به File> Export> Export As بروید و تصویر را در قالب دلخواه ذخیره کنید.

یکی از محبوب ترین ابزارهای فتوشاپ خط کش است. برای یادگیری نحوه کار با آن ، آموزش فعال سازی خط کش را در فتوشاپ بخوانید.

نکاتی درباره نحوه استفاده از ابزار Print Clone در فتوشاپ

برای به دست آوردن مهارت های کار با ابزار چاپ در فتوشاپ ، به تمرین زیادی نیاز دارید. در نتیجه ، اگر از نتیجه کار خود در چند بار اول راضی نیستید ، ناامید نشوید.

همیشه قبل از شروع لایه پس زمینه را کپی کنید. به این ترتیب می توانید همیشه به عکس اصلی برگردید. بر روی لایه پس زمینه راست کلیک کرده و Duplicate Layer را انتخاب کنید.

ویندوز: Ctrl + J

Mac: Cmd + J

به طور کلی ، لایه بندی بسیار مهم است.

از ابزار شبیه سازی چاپ در فتوشاپ استفاده کنید

برای بازگشت به چند مرحله در فتوشاپ ، می توانید از میانبرهای زیر استفاده کنید:

ویندوز: Ctrl + Z

Mac: Cmd + Z

Clone Output Panel زمانی مفید است که نمی خواهید الگویی در تصویر ایجاد کنید. برای طبیعی تر نشان دادن کلون می توانید از دکمه Mirrors استفاده کنید. این دکمه ها پیکسل های شبیه سازی را متقارن می کنند.

از ابزار شبیه سازی چاپ در فتوشاپ استفاده کنید

اگر حالت قلم مو Lighten را تنظیم کنید ، کلون فقط قسمت هایی از تصویر را که تاریک تر از خودش هستند ، تحت تأثیر قرار می دهد. در حقیقت ، آنها را روشن می کند. به عنوان مثال ، در تصویر زیر ، اگر بخواهیم خال را برداریم ، کلون فقط خال را برمی دارد و اطراف خال سالم باقی می ماند. زیرا کلون ما قسمتی از پوست صورت است که از خال سبکتر است.

از ابزار شبیه سازی چاپ در فتوشاپ استفاده کنید

اگر قلم مو را روی حالت Darken تنظیم کنید ، برعکس عمل می کند.

اگر می خواهید تصویری ویرایش کنید ، ابتدا از این ابزار استفاده کنید. سپس تغییرات دیگری ایجاد کنید.

همیشه سعی کنید مقاطع کوچک را زودتر ویرایش کنید. سپس به بخشهای بزرگتر بروید. این نوع عزت نفس در حال افزایش است.

هر زمان احساس کردید که کلون از نظر رنگ ، روشنایی و رنگ با قطعه مورد نظر شما مطابقت ندارد اما در غیر این صورت مناسب است ، می توانید از لایه اصلاح روی قسمت کلون شده استفاده کنید. به این ترتیب می توانید روشنایی و ..

نحوه کار با ابزار Stump در Photoshop CS5

نحوه کار با فیلتر چاپ در Photoshop CS5 تقریباً مشابه نسخه های جدید Photoshop است. ابتدا باید این ابزار را از نوار ابزار انتخاب کنید. سپس با Alt ویندوز و Option را با Mac زبانه مورد نظر را انتخاب کنید. سپس کراس اوور را به بخشی که می خواهید حذف کنید منتقل کنید. حالا این قسمت را بکشید.

شما باید از این ابزار استفاده کنید تا هیچ پیکسلی از تصویر قبلی باقی نماند.

با فیلترهای چاپ در فتوشاپ کار کنید

حالا به Window → Clone Source بروید تا صفحه Clone Source را باز کنید. با استفاده از این پنل می توانید چندین کلون را ذخیره کنید تا هر زمان که خواستید از آنها استفاده کنید. تغییر اندازه ، چرخش و تجسم آنها. در مثال زیر می بینید که سیبی را که به عنوان کلون انتخاب کردیم 180 درجه چرخاندیم.

با فیلترهای چاپ در فتوشاپ کار کنید

برای انتخاب یک کلون دوم ، روی نماد آن در پانل Clone Source کلیک کنید. سپس کلون دوم را به همین ترتیب انتخاب کنید. می توانید هر چند بار که خواستید این کار را تکرار کنید. با بررسی برگه Show Overlay می توانید یک پیش نمایش از کلون داشته باشید. برای مشاهده بهتر برگه انتخاب شده می توانید Invert را نیز علامت بزنید. با بررسی پنهان کردن خودکار ، پیش نمایش کلون قبل از اجرای آن بر روی تصویر حذف می شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ابزارهای تمبر Clone را در فتوشاپ از Anzel Web فرا گرفتیم. آیا توانستید با ابزار Stamp به انتخاب خود تصویر مورد نظر را ویرایش کنید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.