8
آگوست

راهنمای صفر تا 100 ویندوز برای خرید سرور اختصاصی

وقتی صحبت از خرید سرور اختصاصی برای ویندوز می شود ، بهتر است ابتدا ویژگی ها و عملکرد آنها را معرفی کنید ، که اساساً منظور سرور اختصاصی است. سرور ویندوز با قیمت مناسب و مناسب یکی دیگر از اصطلاحاتی است که برای این سرویس استفاده می شود و ممکن است هنگام خرید با آن روبرو شوید و به طور کلی باید گفت که این سرورها سخت افزار قدرتمند و با کیفیتی را ارائه می دهند. ما بهترین عملکرد را متناسب با کار و درخواست شما ارائه می دهیم. در زیر ما راهنمای خرید سرورهای تخصصی ویندوز را با جزئیات بیشتری به شما ارائه می دهیم.

فقط یک سرور اختصاصی ویندوز تعریف کنید

Windows Server اختصاصی مانند یک کامپیوتر قدرتمند با سیستم عامل ویندوز است ، تمام منابع سخت افزاری آن مانند: RAM ، پردازنده ، حافظه ، پهنای باند و … کاملاً اختصاص داده شده است ، با توجه به نیازهای کارایی شما برای درک بهتر این موضوع ، بیایید با یک مثال شروع کنیم : فرض کنید یک ساختمان در حال ساخت است و کارگران آن تمام تلاش خود را می کنند تا سریعتر از همه سرورهای اختصاصی ویندوز با توجه به منابع سخت افزاری ، موقعیت جغرافیایی ، مدیریت شده یا بدون مدیریت ، واحد را آماده کنند و خرید بیشترین کالاها با توجه به شما تعیین می شود. درخواست.

عدم حضور فیزیکی و بهره مندی از قابلیت های آن

شاید خواندن این عنوان این سال را ایجاد کند که منظور از غیبت فیزیکی چیست؟ برای پاسخ به این سال با خرید سرور اختصاصی ویندوز ، این سرورها در مکان های امن و بسته ای به نام مراکز داده ذخیره می شوند. منظورتان چیزی شبیه به کیف یا تجهیزات است. شما از نظر فیزیکی در خانه یا محل کار اضافه نمی کنید ، اما از توانایی آنها از راه دور و در هر نقطه از ایران یا جهان استفاده خواهید کرد. مراکز داده در صورت بروز مشکلاتی مانند: قطع برق ، قطع برق ، آتش سوزی ، امنیت و ایجاد ثبات بالا برای خدمات تخصصی ویندوز

مشاهده سرور اختصاصی برای ویندوز

برای معرفی انواع سرورهای تخصصی ویندوز باید گفت: مجموعه این سرویس ها یکسان است ، اما تفاوت هایی که با یکدیگر دارند ممکن است شامل موارد زیر باشد: کشوری که این سرورها در آن میزبانی می شوند ، مانند:

  • سرور اختصاصی برای ویندوز ایران و خارج از کشور

مشکل دیگر میزان سخت افزاری است که برای سرور خود خریداری می کنید و خدمات خود را بر این اساس تنظیم می کنید. بهترین سرور اختصاصی ویندوز را بخرید تا بتوانید تجارت خود را با کارایی و سرعت مناسب اداره کنید.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

مشکل بعدی سخت افزار مورد استفاده در این سرورها است ، بدین معنا که یک شرکت میزبان می تواند از SSD و یک شرکت دیگر از هارد دیسک استفاده کند ، که بر سرعت و کیفیت سرورهای اختصاصی ویندوز تأثیر بسزایی دارد.

کیفیت و نگهداری 24 ساعته را از دست ندهید

کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته

خریداری می کند سرور اختصاصی برای ویندوز بر اساس انواع: ایران و خارج از کشور با سخت افزارهای مختلف ، نیاز به پشتیبانی مناسب و 24 ساعته دارد تا همیشه در دسترس باشد تا سرور را مدیریت کند یا به سوالات شما پاسخ دهد و در اسرع وقت نیازهای کاربران را برآورده کند تا مشکلی ایجاد نشود. بنابراین ، قبل از انتخاب سرور اختصاصی ویندوز ، بهتر است کیفیت پشتیبانی میزبانی را بررسی کنید.

فناوری ابری در سرورهای ویژه ویندوز

فناوری ابری در سرورهای ویژه ویندوز

فرض کنید ساعت 20:00 سرور شما بسته به نحوه استفاده از آن بارگیری زیادی دارد و وب سایت یا سرویس شما غیرقابل دسترسی است ، در این صورت با یک سرور اختصاصی ویندوز با فناوری ابری ، به دست شما می رسد. به گونه ای که با ورود به پنل کاربری خود ، می توانید منابع مورد نیاز خود را در یک لحظه افزایش دهید تا کیفیت فدای کمیت نشود. کلمه بعدی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم کنترل پنل است.

اهمیت کنترل پنل در این سرورها چیست؟

کنترل پنل ابزاری برای مدیریت سرورهای ویژه ویندوز است که از دو نوع استفاده می کند: Plesk و وب سایت پنل. این ابزار مانند یک کابین خلبان است و فرصت های زیادی را برای مدیریت بهتر سرور به شما می دهد. ویژگی های آن عبارتند از: کنترل ترافیک ورودی و خروجی ، مدیریت کامل سرور ، ایمیل و موارد دیگر.

قیمت ها و هزینه ها

هزینه یک سرور اختصاصی ویندوز با توجه به ویژگی های کامل و دسترسی به شما و قدرت سخت افزاری آن نسبت به سایر سرویس های شبکه گران تر است. این قیمت بالاتر به دلایل کیفی است و کاملاً طبیعی است. برای مدیریت هزینه ها ، همچنین می توانید از فناوری ابر برای انتخاب بهینه منابع موردنظر با هزینه مناسب سرور اختصاصی ویندوز استفاده کنید. ممکن است بتوان یک وب سایت یا سرویس را روی سرورهای مجازی اجرا کرد یا حتی میزبانی مشترک را با قیمت بسیار ارزان تری راه اندازی کرد ، اما البته خدماتی که ارائه می دهند قابل مقایسه با سرورهای اختصاصی ویندوز نیست.

نتیجه

سرور اختصاصی ویندوز ، که توسط شرکت های میزبان در ایران و خارج از کشور با منابع کاملاً تخصصی و قدرتمند قابل خرید است ، در توسعه کیفیت و سرعت خدمات بسیار م effectiveثر است و اهمیت آن هر روز بیشتر می شود. ویندوز سرور اختصاصی با دسترسی Administrator به شما امکان می دهد سرور را به طور کامل مدیریت کنید و می توانید هر نرم افزار یا خدماتی را بر روی آن اجرا کرده و از قابلیت های آن سرور استفاده کنید.

منبع : https://techtip.ir/