15
مه

راهنمای خرید یو پی اس صنعتی برای کارخانه های تولیدی

UPS منبع تغذیه بدون وقفه است که از انرژی ذخیره شده در باتری برای تأمین انرژی تجهیزات مصرف کننده استفاده می کند. با قطع شدن شهر ، یو پی اس وارد مدار می شود و مصرف برق مورد نیاز را تأمین می کند. یو پی اس وظیفه محافظت از دستگاه های الکتریکی را دارد که به نوسانات برق حساس هستند. UPS دارای فیلترهای برقی است که سر و صدا و نوسانات برق شهر را از بین می برد و همچنین مصرف کنندگان را از صاعقه و ولتاژهای بالا محافظت می کند. این به صورت جریان جریان یکنواخت و به شکل موج کار می کند. مورد ثابت برای کاربران ارسال می شود تا به دستگاهها آسیب نرساند.

یو پی اس صنعتی

برای استفاده از یو پی اس در صنعت باید از یو پی اس با قدرت بالا استفاده شود زیرا ظرفیت کافی و کارایی بیشتری ایجاد می کند. یو پی اس دارای سه فاز قدرت بالا است که به آنها یو پی اس صنعتی نیز می گویند. این UPS برق سه فاز را در باتری ذخیره کرده و آن را به یک خروجی استاندارد سه فاز تبدیل می کند.

یو پی اس صنعتی منبع قدرت بالا با قدرت بالا است این دستگاه در کارخانه ها برای استفاده در موتورها و دستگاه های بزرگ نصب شده است. یو پی اس های صنعتی موجود در کارخانه ها باید از تحمل اضافه بار جلوگیری کنند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری شود.

یو پی اس های صنعتی باید استانداردهای فنی مانند: پورت ارتباطی ، نمایش گرافیکی ، کنترل خودکار و دستی ، کنترل کننده چند پردازنده ، فناوری تبدیل آنلاین دو مرحله ای و جریان ورودی هارمونیک کمتر از 3٪ را داشته باشند.

تعمیر تجهیزات کارخانه

ویژگی های UPS صنعتی

 • زمان پاسخگویی تحت بار گام سریع است.
 • این دستگاه های UPS دارای مدار آنلاین هستند.
 • آنها با استانداردهایی مانند NEMA ، IPS ، IEC سازگار هستند.
 • همچنین ، سیستم های UPS صنعتی قوی و با ساختار پیچیده طراحی شده اند.این پیچیدگی به راهنمایی نیاز دارد.
 • در UPS صنعتی ، به دلیل قدرت بالا ، یک منوی تنظیمات ساده برای کاربر در نظر گرفته شده است.
 • بازده یو پی اس صنعتی 98٪ بوده و از بازده بالاتری نسبت به سایر یو پی اس های معمولی برخوردار است.
 • نصب یو پی اس سه فاز نیاز به پیمانکار برق دارد اما نصب یو پی اس تک فاز به یک شبکه بسیار آسان احتیاج دارد ، زیرا به سیم کشی ساده نیاز دارد.
 • یو پی اس صنعتی دارای 3 فاز است که توان آمپر 500 کیلوولت دارند. یو پی اس های تک فاز صنعتی نیز حداکثر توان 250 کیلووات دارند.
 • یو پی اس های صنعتی به دلیل قدرت بالایی که دارند گرما تولید می کنند ، بنابراین بهتر است آنها را در جایی نصب کنید که دارای خنک کننده قوی باشند.
 • یو پی اس های صنعتی به دلیل ترانسفورماتورها و فرکانس های بالا و همچنین فن های بزرگ ، نویز بیشتری نسبت به یو پی اس های دیگر تولید می کنند.

نکات مهم در نگهداری UPS صنعتی

یو پی اس های صنعتی تعدادی باتری دارند که باید عملکرد این باتری ها را کنترل کرده و شرایط مطلوبی را برای ذخیره سازی آنها فراهم کنند ، زیرا این باتری ها به مرور فرسوده می شوند.

با توجه به حساسیت باتری ها ، باید آنها را در داخل منزل و با درجه حرارت مطلوب و تهویه مناسب قرار دهید تا همچنان فاصله داشته باشد.

همچنین ، خدمات باتری یو پی اس صنعتی بهتر است در جای خود باشد ، زیرا یو پی اس صنعتی دستگاهی بزرگ ، حساس و پیچیده است. سرویس دستگاه یو پی اس به صورت نرم افزار است و با نصب لپ تاپ از طریق اتصالات ویژه انجام می شود.

کیفیت اسید و باتری یو پی اس ها باید حداقل یک بار در ماه بررسی شود.

به طور معمول ، خروجی یک سیستم UPS صنعتی نباید مستقیماً به کاربر متصل باشد و باید بین کاربر و UPS باشد ، صفحه توزیع قرارداد ببندید تا شما و مشکلات را آزار ندهد.

اگر به برق سه فاز با توان بیش از 30 کیلووات نیاز دارید ، می توانید از یک استارت نرم برای ورودی نور جریان باتری استفاده کنید.

راهنمای خرید یو پی اس صنعتی

هنگام خرید یو پی اس به سه نکته بسیار توجه کنید.

 1. شکل و اندازه هنگام خرید یو پی اس بسیار مهم است. هرچه UPS بزرگتر باشد ، ظرفیت آن نیز بیشتر است.
 2. ظرفیت و زمان نگهداری هنگام خرید یو پی اس بسیار مهم است. هر یو پی اس برای مدت زمان مشخصی از دستگاه های الکترونیکی پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر کاربر بخواهد از یو پی اس برای چندین دستگاه استفاده کند ، باید دستگاهی را انتخاب کند که زمان تعمیر و نگهداری و ظرفیت زیادی داشته باشد.
 3. مصرف برق بار هنگام خرید PVS بسیار مهم است ، بنابراین قبل از خرید یو پی اس ، قدرت تمام دستگاه هایی را که سیستم UPS برای محافظت و مسدود شدن به آنها نیاز دارد محاسبه کنید. بهتر است که برق متصل به UPS از 70٪ توان نامی آن بیشتر نشود. محاسبه میزان مصرف برق دستگاه ها باعث افزایش عمر سیستم UPS می شود.

Vertiv یک راه حل کارآمد برای تامین برق اضطراری برای برنامه های نهایی - ELE Times

ویژگی ها یو پی اس صنعتی مناسب

دستگاه UPS را از شرکت های معتبر و قدیمی مانند شرکت هژیر صنعت که در بین مردم محبوب است خریداری کنید. همچنین بررسی کنید که آیا UPS دارای یک جدول زمانی است. یک یو پی اس خوب باید دارای سیستم های محافظتی در برابر ولتاژ خوب ، تغییر در فرکانس و ولتاژ منبع تغذیه ورودی ، افزایش بیش از حد دما در داخل یو پی اس ، اتصال کوتاه باتری ، بازخورد باتری ، منبع تغذیه ورودی دو فاز ، شارژرهای نادرست و شارژر محدود باشد اتصالات از دستگاه ها محافظت می کنند.

این دستگاه همچنین باید دارای یک سیستم سیگنال نوری و صوتی باشد تا از شارژ بیش از حد ، آسیب دیدگی باتری ، خرابی باتری ، کم بودن باتری ، زمان خواب یا خاموش شدن دستگاه ، افزایش دمای داخلی UPS ، ولتاژ بالاتر از اندازه مجاز شارژر باتری ، برق باتری ، اتصال اشتباه به فاز صفر شبکه و به صورت صدا و نور است .

منابع:

 1. https://en.wikipedia.org/wiki/ تغذیه_ناپذیر_پاور
 2. http://ecmweb.com/mag/electric_rounding_rotary_ups/
 3. https://teslaups.ir/

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و Anzel Web هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.