14
جولای

راهنمای خرید موتور برقی خانگی و صنعتی

قطعی برق بسیار آزار دهنده است زیرا تمام لوازم خانگی از طریق برق تأمین می شوند. وقتی جریان متوقف می شود ، همه چیز اشتباه پیش می رود. هنگامی که برق غالباً خاموش می شود ، می توانید از موتور الکتریکی برای حل برخی از مشکلات استفاده کنید. در این مقاله شما را به خرید موتور الکتریکی خانگی و صنعتی از انزل وب راهنمایی خواهیم کرد.

راهنمای خرید موتور الکتریکی

راهنمای خریدار ژنراتور قابل حمل

وقتی برق قطع می شود ، ساده ترین کارهای روزانه ما مختل می شود. این وضعیت برای افرادی که کارشان به برق احتیاج دارد ، چه در خانه و چه در کارگاه ، دفتر و غیره حتی دشوارتر است. یکی از راه های تأمین برق در چنین شرایطی استفاده از موتور الکتریکی است. در این مقاله از انزل وب ، راهنمای خرید موتور الکتریکی خانگی را مرور می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

انواع موتورهای الکتریکی

قبل از انتخاب موتور الکتریکی ، باید به نکاتی توجه کنید و دستگاه را با توجه به نیاز خود آماده کنید. این موتورها انواع مختلفی دارند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. در اینجا انواع موتورهای الکتریکی آورده شده است:

  • موتور برقی ، مناسب برای آپارتمان و خانه

راهنمای خرید موتور برقی خانگی

موتورهای الکتریکی مناسب برای آپارتمان و خانه معمولاً گران هستند. برای نصب آن باید به دنبال کمک حرفه ای باشید. این موتورها با قطع شدن برق به طور خودکار روشن می شوند. این موتورها از بنزین یا گاز برای تأمین انرژی استفاده می کنند. محدوده آنها از 5000 تا 20000 وات است.

  • موتور الکتریکی قابل حمل

راهنمای خرید موتور برقی خانگی

هزینه این موتورها اغلب کمتر است. سوخت آنها معمولاً بنزینی است و برای روشن شدن آن به سوخت زیادی احتیاج دارند و مخزن آنها فضای ذخیره سازی زیادی دارد. برای ذخیره سازی طولانی مدت باید از یک تثبیت کننده استفاده کنید. می توانید این موتورها را به هرجایی که می خواهید ببرید ، اما نباید از آنها در فضای داخلی استفاده کنید. از آنجا که این مدل گاز مونوکسیدکربن تولید می کند ، در صورت پر کردن یک فضای بسته کشنده است. اگر باران بارید ، باید سایبان آن را تهیه کنید.

  • ژنراتور اینورتر

بهترین موتور الکتریکی صنعتی

این ژنراتور الکتریکی صدای کمی دارد. سیستم این موتور الکتریکی پیچیده تر بوده و آلاینده های کمتری از خود ساطع می کند. با این حال ، باید مراقب باشید و با احتیاط از آنها استفاده کنید.

  • نیروگاه قابل حمل

بهترین موتور الکتریکی صنعتی

این موتور برای روشن شدن از سوخت استفاده نمی کند. دارای باتری قابل شارژ است. بعضی از آنها دارای صفحه خورشیدی هستند. این دستگاه ها گران هستند و هیچ صدایی ندارند. چون موتور ندارند. آنها همچنین برای استفاده در فضای داخلی مناسب هستند. مدت زمان استفاده از این دستگاه به شارژ آن بستگی دارد.

ما همچنین پیشنهاد می کنیم در مورد تأثیر و خطر صاعقه بر روی وسایل برقی مطالعه کنید تا بتوانید از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

راهنمای خرید موتورهای بنزینی ، بنزینی و برقی …

راهنمای خرید موتور الکتریکی دیزلی

برای انتخاب بهترین موتور الکتریکی صنعتی ، خانگی و ، ابتدا توجه کنید که موتور الکتریکی چند آمپر است؟ بسته به اینکه چه لوازم جانبی می خواهید با آن روشن کنید و مدت زمان استفاده از آن ، باید به این نکته توجه کنید.

سعی کنید موتوری بخرید که دارای سنسور هشدار منوکسیدکربن داخلی باشد. اگر مقدار مونوکسیدکربن در فضای داخلی افزایش یابد ، این سنسور دستگاه را خاموش می کند. بعضی از موتورها CO کمتری تولید می کنند ، در حالی که برخی دیگر انتشار CO2 بسیار بالایی دارند. در نتیجه ، سعی کنید دستگاه داخلی بخرید که گاز سمی کمتری تولید کند یا اصلاً گاز نداشته باشد.

قبل از استفاده از موتور الکتریکی خانگی ، آن را آزمایش کرده و مشخصات آن را کنترل کنید. سپس لوازم اصلی و مهم را به آن متصل کنید.

برخی از ژنراتورها شروع خودکار دارند. یعنی وقتی برق را روشن می کنید ، آنها به طور خودکار روشن می شوند. وقتی در خانه نیستید و می خواهید در صورت قطع برق موتور روشن شود ، این خوب است.

مسئله دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ، ظرفیت و نوع سوخت است. به میزان سوخت مورد نیاز یک دستگاه توجه کنید. همچنین ، در نظر بگیرید که در عوض چه مقدار سوخت تولید می کنند. حتماً دستگاهی را انتخاب کنید که دارای اندازه گیری سوخت باشد. به این ترتیب می توانید میزان سوخت موجود در آن را ببینید و از زمان تمام شدن سوخت مطلع شوید. این دستگاه ها از سوخت های مختلفی استفاده می کنند و برخی سوخت دوگانه سوز هستند.

اگر مشکلی در منیفولد سیم وکیوم دارید ، این مقاله را بخوانید تا مشکل منیفولد سیم وکیوم را برطرف کنید.

نکات دیگری که باید در انتخاب بهترین موتور الکتریکی صنعتی به خاطر بسپارید

راهنمای خرید موتور الکتریکی دیزلی

هر یک از انواع موتورهای الکتریکی فوق در چندین مدل طبقه بندی می شوند. به عنوان مثال ، آنها در اندازه های مختلف تولید می شوند. به صدای تولید شده توسط موتور نیز توجه کنید. همچنین یک موتور الکتریکی بی صدا وجود دارد که برای افرادی که به صدا حساس هستند مفید است.

بعضی از موتورها دارای یک سنسور هستند که برای جلوگیری از آسیب دیدن موتور ، با اتمام سوخت به طور خودکار خاموش می شود. به یاد داشته باشید که به تعداد قدرت موتور توجه کنید. بعضی از دستگاه ها 4 خروجی دارند ، برخی دیگر 6 و برخی مدل ها خروجی بیشتری دارند. قابلیت حمل ژنراتور نکته دیگری است که باید به خاطر بسپارید. اگر می خواهید از ژنراتور در باغ ، مسافرت و ، استفاده کنید ، باید نوع قابل حمل را تهیه کنید.

اکثر موتورها به راحتی راه اندازی می شوند و استفاده از آنها بسیار آسان است. اما این را بخاطر داشته باشید تا اگر می خواهید از موتور الکتریکی برای خانه خود استفاده کنید یا برای چنین اهدافی به راحتی می توانید با آن کار کنید.

راهنمای خرید موتور الکتریکی

نکته بعدی میزان هزینه هایی است که صرف خواهید کرد. بعضی اوقات می توانید با هزینه کمتری موتور بهتری تهیه کنید. در این صورت ابتدا حتما تحقیق کنید. سپس بهترین موتور الکتریکی را با در نظر گرفتن تمام نکات و بودجه خود تهیه کنید.

نکته دیگر این است که فکر کنید موتور را کجا نگه دارید. بعضی از مدل ها نیازی به نگه داشتن در زیر باران یا برف ندارند. هنگامی که از موتور استفاده نمی کنید ، باید آن را در مکانی امن قرار دهید زیرا سوخت داخل آن خطرناک است و باید مراقب موتور باشید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web به عنوان راهنمای خرید موتورهای دیزلی ، خورشیدی و برقی استفاده کردیم. با توجه به نیاز شما ، کدام یک از این نوع موتورها برای مصرف شما مناسب است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.