19
آوریل

رانندگان تحویل آمازون ممکن است به زودی مبلمان شما را مونتاژ کنند

آمازون در حال حاضر در بالای کوه خرده فروشی است ، اما ما حدس می زنیم که تضمین نمی کند که شرایط به همین روال باقی بماند ضرری ندارد.


آمازون روی تلفن

ما در زمانی زندگی می کنیم که بحث در مورد خرده فروشی آنلاین بدون ذکر آمازون به طور کلی غیرممکن است. این غول خرده فروشی از نظر خرده فروشی آنلاین کیلومترها از بازی جلوتر است ، همانطور که توسط 200 میلیون مشترک Amazon Prime مشاهده می شود.

به نظر نمی رسد آمازون قدرت خود را شل کند. ظاهرا بزرگترین خرده فروش آنلاین در حال حاضر نیز سعی در اضافه کردن سرویس مونتاژ دارد.

آیا Amazon Delivery به زودی مبلمان شما را می سازد؟

طبق گفته بلومبرگ ، آمازون در حال آزمایش یک سرویس درجه یک است که به مشتریان امکان می دهد به محض ورود مبلمان یا لوازم جدید خود را جمع کنند.

آمازون قصد دارد این سرویس را در ویرجینیا و دو بازار دیگر معرفی کند ، یک نفر که خواست نامش فاش نشود گفت: این شرکت در حال حاضر تحویل منظم اقلام بزرگ – مانند تخت های دو طبقه و تردمیل – را به یک اتاق خاص در خانه خریدار ارائه می دهد.

اگر آمازون این ویژگی را به طور گسترده در دسترس قرار دهد ، به راحتی برای خرده فروشان مشهور مبلمان آنلاین مانند IKEA ، Wayfair ، Best Buy ، Home Depot و غیره مشکلاتی ایجاد می کند که همه خدمات مشابهی را ارائه می دهند. به خصوص اینکه Amazon Prime Day ممکن است در ژوئن امسال باشد.

آمازون همچنان به راحتی خود می افزاید

مشخص نیست که آیا سرویس مونتاژ علاوه بر عضویت در Amazon Prime هزینه اضافی خواهد داشت یا برای اعضای Prime یک مکمل یا تخفیف خواهد بود. بلومبرگ می گوید آمازون از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است.


amazon-plot-nature
7 راه برای کمک به مشاغل کوچک در حالی که از آمازون استفاده می کنید

در خرید از آمازون احساس گناه نکنید. هنوز می توانید به شرکتهای کوچک و محلی کمک کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.