بلاگ

دیلیت اکانت ردیت در گوشی و رایانه

دیلیت اکانت ردیت

نحوه حذف دائمی حساب های Reddit در اندروید، iOS و رایانه شخصی در سال 2021 با سال های گذشته کمی متفاوت است و روش نیز متفاوت است.

برخی از افراد Reddit را دوست دارند، برخی افراد کاملاً از آن متنفرند. حتی کسانی هستند که فقط نهفته می خوانند و در موضوع شرکت نمی کنند. Reddit جالب است، اما اگر می خواهید حساب Reddit خود را در سال 2021 حذف کنید، باید کارهای بیشتری انجام دهید.

نکاتی که باید قبل از حذف حساب Reddit خود بدانید

می توانید حساب Reddit خود را “لغو” کنید. با حذف اکانت، اکانت و نام کاربری ردیت شما نیز حذف می شود، اما مشکلی وجود دارد. اگر حساب خود را غیرفعال کنید، تمام پست های ارسال شده توسط آن حساب در نظرات Reddit باقی می ماند. همه پست هایی که ایجاد کردید و نظراتی که ایجاد کردید اکنون در بخش “[حذف]” هستند و نمایه هایی با این برچسب نام نمایش داده می شوند.

نکته ساده این است که اگر حساب خود را بدون حذف دارایی غیرفعال کنید، همیشه وجود خواهد داشت. پس از اتمام نمی توانید وارد و خارج شوید.

چرا پست ها و نظرات را حذف کنید؟

همانطور که قبلا ذکر شد، انگیزه اصلی حذف محتوا قبل از خروج محرمانه است. Reddit خود پلتفرمی است که شما را تشویق می کند که از ابتدا ناشناس بمانید. اگر تصمیم به ترک Reddit دارید، خوشحال خواهید شد که چیزی در پلتفرم خود باقی نگذارید.

حذف نظرات و پست ها از نمایه خود قبل از غیرفعال کردن بسیار آسان است. با این حال، اگر بعد از غیرفعال کردن حساب Reddit خود سعی کنید نظرات یا پست‌ها را حذف کنید، نمی‌توانید این کار را انجام دهید.

اگر عمیق‌تر به این موضوع بپردازید و درباره LOL یا ROFL در Reddit نظر دهید، ممکن است ایده خوبی باشد که چنین نظرات کوچکی را حذف کنید، اما برای نظرات بزرگ، این درست نیست.

اگر پست شما حاوی عکس‌های شما است یا در مورد داده‌های حساس نظر می‌دهید، توصیه می‌کنیم همیشه قبل از حذف حساب Reddit خود را حذف کنید.

حساب Reddit را برای همیشه از رایانه حذف کنید

برای حذف حساب Reddit از رایانه خود پس از حذف همه نظرات و پست ها از نمایه خود، لطفاً از روش زیر استفاده کنید:

روی نماد کاربر در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید و “تنظیمات کاربر” را انتخاب کنید تا به صفحه تنظیمات کاربر Reddit بروید. w حساب Reddit را در رایانه خود حذف کنید

پس از ورود به صفحه تنظیمات کاربر، به پایین صفحه رفته و گزینه غیرفعال کردن اکانت را پیدا کنید.

روی غیرفعال کردن حساب کلیک کنید. حذف حساب Reddit در رایانه

Reddit اکنون یک پنجره پاپ آپ برای غیرفعال کردن حساب Reddit در اختیار شما قرار می دهد. در صورت وجود، می توانید بازخورد ارائه دهید. اکنون نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

روی کادر انتخاب «می دانم که این حساب قابل بازیابی نیست» کلیک کنید.

Reddit از شما می خواهد برای آخرین بار تأیید کنید. اگر مطمئن هستید که می خواهید ادامه دهید، روی غیرفعال کردن کلیک کنید.

اکانت Reddit را در اندروید و iOS برای همیشه حذف کنید

ساده ترین راه برای حذف حساب Reddit استفاده از رایانه یا هر سیستم عامل دیگری مانند macOS و غیره است. با این حال، اگر نمی توانید به رایانه ای نزدیک دسترسی داشته باشید و می خواهید حساب Reddit خود را به راحتی حذف کنید، لطفاً از روش زیر استفاده کنید.

برای حذف نظرات و پست‌ها در تلفن‌های هوشمند اندروید و iOS:

برنامه Reddit را روی گوشی خود باز کنید.

  1. حالا بر روی آیکون در گوشه سمت چپ بالای برنامه کلیک کنید.
  2. روی “نمایه من” کلیک کنید.
  3. اکنون 3 تب را مشاهده خواهید کرد: ارسال، نظر، درباره. روی یک پست کلیک کنید و تمام پست هایی که ایجاد کرده اید را در زیربخش های مختلف مشاهده خواهید کرد.
  4. روی سه نقطه عمودی کلیک کنید و سپس Delete را فشار دهید. بلافاصله حذف را تایید کنید. شما با موفقیت پست پروفایل خود را حذف کردید.
  5. به همین ترتیب، اگر روی تب Comments کلیک کنید، همه نظرات را مشاهده خواهید کرد. روی کامنت کلیک کنید تا از نظر خود راهنمایی بگیرید. همان روند پست را تکرار کنید تا بتوانید نظر را حذف کنید.
  6. پس از اتمام، اکنون می توانید اکانت را حذف کنید. با این حال، مشکل این است که شما نمی توانید حساب Reddit خود را از طریق برنامه Reddit حذف کنید.
    از مرورگر وب برای حذف حساب های Reddit در اندروید و iOS استفاده کنید

راه حذف حساب Reddit در اندروید و iOS استفاده از مرورگر وب است. این به این دلیل است که می توانید حساب Reddit خود را با استفاده از برنامه Reddit حذف کنید.

مراحل زیر را برای حذف حساب Reddit از مرورگر وب خود دنبال کنید:

reddit.com/settings/account را در Chrome یا هر مرورگر وب باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید