5
مه

دونالد ترامپ با یک وبلاگ در تلاش است تا ممنوعیت های موجود در شبکه های اجتماعی را شکست دهد

اردوگاه ترامپ از ماه فوریه “پلت فرم رسانه های اجتماعی” وی را تقویت کرده است و این کاری است که در واقع همه می توانند انجام دهند.


دونالد ترامپ روی سکو

ایالات متحده اخیراً یکی از جنجالی ترین روسای جمهور خود در تاریخ ، دونالد ترامپ را با رئیس جمهور فعلی آمریکا معامله جو بایدن کرده است. در اواسط این انتقال ، ترامپ تقریباً توسط همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بریتانیا ممنوع شد.

این ممکن است باعث شود همه چیز در مدرسه ابتدایی به نظر یک ضربات باشد ، اما وقتی باشگاهی شما را بیرون می کند و شما را رها نمی کند ، چه کاری انجام می دهید؟ خودت انجامش بده ، آه

سکوی ترامپ فقط به او مکانی برای گفتگو می دهد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، وبلاگی را با عنوان “از دفتر دونالد ج. ترامپ ، وبلاگی با پشتیبانی کمپین هسته ای (طبق گفته فاکس نیوز). وب سایت جدید چند ساعت قبل از ایجاد هیئت نظارت بر فیس بوک برای اعلام تصمیم خود در مورد ممنوعیت آن ، به صورت زنده پیدا شد.

عکس صفحه وبلاگ ترامپ

با این حال ، پست هایی وجود دارد که مربوط به 24 مارس است ، بنابراین احتمالاً می توانیم فرض کنیم وقتی ترامپ گفت این پلتفرم در “دو یا سه ماه” راه اندازی می شود ، به این دلیل بود که او می خواست قبل از راه اندازی از مطالب عقب بماند.

اگر می خواهید نظرات ترامپ را دنبال کنید ، می توانید هنگام ارسال پست جدید ، ایمیل یا پیام متنی را دریافت کنید.

در ماه فوریه ، جیسون میلر ، مشاور ارشد ترامپ ، گفت که “یک فرصت بسیار خوب” وجود دارد که ترامپ بستر رسانه های اجتماعی خود را ایجاد کند. اما حالا که او اینجا است ، یاد گرفتیم که در واقع اصلاً آنقدرها اجتماعی نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=QSRxMd_H8lc

وب سایت جدید گوشه گوشه اینترنت خود را برای انتشار متن ، تصاویر و فیلمها – انتهای داستان – به ترامپ می دهد. این یک راه ارتباطی یک طرفه است. نمی توانید مستقیماً با نظراتی که او در سایت می گذارد تعامل داشته باشید.

فقط می توانید یک لینک به اشتراک بگذارید و نظرات خود را در Facebook یا Twitter اضافه کنید. قرار است بازدیدکنندگان برای “پسندیدن” یا “پسندیدن” پستی بر روی نماد قلب کلیک کنند ، اما با تایپ کردن ، به نظر نمی رسد که با کلیک روی آن ، اتفاقی بیفتد.

هیچ پیوند / فرمانی به دکمه اختصاص داده نشده است و همچنین هیچ مورد تصویری وجود ندارد که نشان دهد که تغییری رخ داده است (به عنوان مثال دکمه هنگام کلیک تغییر رنگ می دهد یا شمارنده ای که نشان می دهد تعداد بیشتری از کاربران شبکه نیز کلیک کرده اند).

وبلاگ نیز به هیچ وجه یک شگفتی فناوری نیست. هر کسی که در ساخت وب سایت ها تجربه کمی داشته و یا هیچ تجربه ای ندارد ، می تواند با سیستم عامل های میزبان مانند وردپرس ، Weebly و Blogger به نتایج مشابهی دست یابد.

مرتبط: بهترین خدمات رایگان میزبانی وب سایت

چرا به هر حال ترامپ یک وبلاگ راه اندازی کرد؟

شاید قبلاً متوجه شده باشید که شبکه های اجتماعی متوجه کمبود آشکار ترامپ شده اند و این به این دلیل است که وی توسط بزرگترین سیستم عامل های اینترنت ممنوع و متوقف شده است.

او سعی کرد قبل از تصمیم هیئت نظارت به فیس بوک برگردد (از طریق صفحه عروس خود) ، اما در نهایت موفق نشد. این وبلاگ به خوبی می تواند به تنها فضای آنلاین ترامپ برای انتشار رایگان تبدیل شود – به همین دلیل اجازه نمی دهد به بحث بپیوندید.

اعتبار تصویر: Max Goldberg / Wikimedia Commons


get-ban-facebook
5 موردی که می تواند شما را به محرومیت دائمی از فیس بوک هدایت کند

به نظر می رسد فیس بوک نسبت به سایر سیستم عامل ها سختگیری کمتری دارد ، اما مواردی وجود دارد که منجر به ممنوعیت دائمی حساب شما می شود.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.