24
آگوست

دل مانیتور جدید قابل حمل 14 اینچی خود را معرفی کرد

کمپانی دل که بیشتر به عنوان سازنده لپ تاپ شناخته می شود ، اخیراً از مانیتور قابل حمل جدید 14 اینچی خود با نام C1422H رونمایی کرد. یک مانیتور کارآمد که می تواند در کنار لپ تاپ شما استفاده شود و وضوح تصویر قابل توجهی را مشاهده کند.

مانیتور C1422H بیش از 350 دلار قیمت دارد و دارای پنل IPS با رزولوشن FHD و نسبت تصویر 16: 9 است. همچنین یک پایه شیب دار وجود دارد تا این صفحه نمایش قابل حمل به سادگی ثابت بماند. افراد همچنین می توانند به راحتی زاویه دید صفحه را با این پایه تغییر دهند.

از طریق USB-C به رایانه ، لپ تاپ یا سایر سیستم های رومیزی متصل می شود. این بدان معناست که نیازی به یافتن منبع تغذیه خارجی برای مانیتور ندارید زیرا می تواند مانیتور را از طریق USB-C تغذیه کند و همچنین نیازی به کابل صفحه نمایش مانند HDMI ندارید زیرا می توان آن را از طریق USB-C انجام داد.

حداکثر روشنایی صفحه نمایش Dell C1422H به 300 نیت می رسد و یک مدل سبک و کاربردی محسوب می شود. به دلیل وزن کم ، می توان آن را به راحتی حمل کرد و در صورت نیاز در کنار لپ تاپ به عنوان صفحه نمایش ثانویه استفاده کرد. اگر شما از جمله افرادی هستید که به یک مانیتور مستقل یا قابل حمل نیاز دارید ، صفحه نمایش Dell C1422H گزینه ای است که به زودی در دسترس خواهد بود.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

منبع : https://techtip.ir/