28
مه

دستیار Google می تواند آنچه را در صفحه من است بازگرداند

دستور ناپدید شدن رسوایی ممکن است به زودی با یک ویژگی کاملاً جدید برای Android برگردد.


شخصی تلفن Android را در دست دارد

در روزهای گذشته Android ، ممکن است به یاد داشته باشید که از “دستیار Google” چه چیزی در صفحه من است؟ اکنون به نظر می رسد که گوگل در تلاش است تا در بخش جدید Android که مشغول کار است ، به آن زندگی دوم ببخشد.

چه خبر از “چه چیزی در صفحه من است؟”

بازگشت این ویژگی مفید توسط توسعه دهندگان XDA در هنگام حذف APK معمول خود مورد توجه قرار گرفت. در اینجا ، وب سایت کد Google Android APK را باز می کند و تمام موارد جالب پنهان شده در کد را بررسی می کند.

بعضی اوقات این وقفه های APK کارهای مقدماتی برای ویژگی آینده را نشان می دهد. این بار پس از یافتن شواهدی از سوی وب سایت مبنی بر تلاش گوگل برای بازگرداندن “آنچه در صفحه من است؟” از قبر دیجیتال خود وجود داشت.

اگر وقتی دست فرمان را از دست دادید ، “آنچه در صفحه من است” یک روش مناسب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه می بینید است. به عنوان مثال ، ممکن است در مقاله ای افراد مشهور را جستجو کند یا جزئیات بیشتری درباره آهنگی که در حال پخش است را به شما بگوید.

مرتبط: صفحه اصلی Google Home Cheat Sheet را فرمان می دهد

البته ، پاره شدن APK باید با کمی نمک انجام شود. توسعه دهندگان به طور مداوم برای ویژگی های احتمالی آینده کد اضافه می کنند ، اما این تضمینی برای آشکار شدن آن نیست. این به عنوان دستور “آنچه در صفحه من است” دو برابر می شود ، به نظر می رسد گوگل آن را به دلخواه اضافه کرده و از Android حذف می کند.

با این وجود ، در آخرین بروزرسانی اتفاق جالبی افتاد. Google در حال حاضر در بخش “عملکردهای من” برای Android کار می کند. با این کار می توانید دستوراتی را که برای استفاده در آینده زیاد استفاده می کنید ذخیره کنید ، بنابراین مجبور نیستید هر وقت خواستید اجرا شوند مرتباً آنها را بگویید.

این به روزرسانی یک برگه جدید به پنجره جدید اقدامات من اضافه می کند و “شما حدس می زدید” “روی صفحه من” نامیده می شود. این بخش هنوز در دست ساخت است ، زیرا هیچ چیز در آن وجود ندارد و در حال حاضر از رنگ سبز مخزن استفاده می کند. با این حال ، به احتمال زیاد این بخش دستور “آنچه در صفحه من است” را تکرار می کند بدون اینکه شما مجبور شوید کلمه ای بگویید.

از آنجا که این تعمیق APK بود ، تخمین رسمی در مورد زمان انتشار – یا اگر – این ویژگی وجود ندارد. با این حال ، اگر گوگل به سلاح های خود پایبند باشد ، ما می توانیم سرانجام این ویژگی مفید را بازگردانیم و بهتر از همیشه به دست آوریم.

ویژگی مفیدی ، امیدوارم به زودی روی صفحه نمایش همه قرار گیرد

دستور “What’s on my screen” بدون توجه زیاد Google از طریق Android ظاهر می شود و از آن خارج می شود. با این حال ، غول فنی در حال بازی با این ایده است که به او فرمانی بدهد که هر وقت خواستید می توانید بدون صحبت صحبت کنید. امیدواریم که همینطور بماند.

صحبت از دستورات مفید دستیار Google ، آیا می دانید می توانید از آن برای قفل و باز کردن قفل تلفن خود استفاده کنید؟ هنگامی که Google Now شما صدای شما را از دیگران تشخیص داد ، می توانید از آن برای باز کردن تلفن خود با یک دستور شفاهی استفاده کنید.

اعتبار تصویر: Twin Design / Shutterstock.com


android-2017
نحوه قفل / باز کردن قفل تلفن Android با صدای خود با استفاده از دستیار Google

می توانید قفل صدای خود را باز کنید یا تلفن خود را با دستیار Google قفل کنید! در اینجا نحوه استفاده از قفل قفل و قفل صوتی Google وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.