6
مه

دستیار Google اکنون می تواند از طریق تلفن هوشمند شما “پخش” کند

اکنون هیچ کس نمی تواند از تماس شام جلوگیری کند ، هر چقدر تلاش کند.


دستگاه Google Home

ویژگی پخش برای دستیار Google یک روش عالی برای نمایش پیام است ، اما برخی ممکن است بگویند که آن را به اندازه کافی نمایش نمی دهد. Google اکنون روشی را برای دورتر کردن پیام های شما از همیشه اضافه کرده است تا همه در یک صفحه باشند ، مهم نیست که کجا باشند.

پیشرفت های Google در قابلیت پخش دستیار

Google تمام جزئیات را در یک پست در The Keyword آورده است. این پست حاوی اطلاعاتی درباره بسیاری از ویژگیهای جدید خانواده است که به دستیار Google وارد می شوند ، بنابراین حتماً قسمت کامل را بخوانید تا تمام کارهای خارق العاده ای را که اکنون می توانید با آن انجام دهید مشاهده کنید.

یکی از مهمترین نکات قابل توجه در این پست تغییر در نحوه عملکرد ویژگی پخش دستیار Google است. پخش به شما امکان می دهد از طریق دستگاه هوشمند پیام ارسال کرده و از طریق هر دستگاه پشتیبانی شده در خانه آن را ارسال کنید. می توانید از آن برای هشدار اعضای خانواده در مورد وقایع یا کارهایی که باید انجام دهید ، استفاده کنید.

مشکل این است که پخش فقط با دستگاه های Google Nest و Google Home در اتصال Wi-Fi محلی کار می کند. اگر هرکسی در اتاق های خود بلندگو یا نمایشگر داشته باشد این هشدار خوب است ، اما وقتی کسی برای انجام کاری عزیمت می کند ، از حلقه خارج می شود.

در نتیجه ، گوگل برای پشتیبانی بهتر از سایر دستگاه ها ، پخش ها را بهبود بخشیده است. اول از همه ، اگر Google Assistant نصب شده باشد ، اکنون می توانید در تلفن خود پخش کنید. گوگل تایید کرده است که این شامل iPhone نیز می شود.

دوم ، برای دریافت پیام پخش شده دیگر نیازی به استفاده از Wi-Fi محلی نیست. هنگامی که از مرزهای شبکه خود خارج شوید و به داده های تلفن همراه بروید ، پخش ها همچنان به دست شما می رسند.

سرانجام ، پخش ها هر چه کمتر به عملکرد “روشن و فراموش کردن” تبدیل می شوند و بیشتر شبیه یک سرویس پیام رسانی هستند. هر یک از اعضای خانواده می تواند تاریخچه تمام پخش های ارسالی را ببیند و در صورت تمایل پیام بازگشت را ارسال کند.

متأسفانه ، یک صید وجود دارد. باید کل خانواده خود را در یک گروه خانواده Google قرار دهید تا دستیار شما بداند برای چه کسی نمایش ارسال کند. با این حال ، پس از انجام این کار ، می توانید برای هر یک از اعضای خانواده پیام ارسال کنید ، مهم نیست که کجا باشند.

بالاخره پخش بهتر

ویژگی پخش دستیار Google یک روش عالی برای جمع آوری خانواده است ، اما برای افرادی که در خانه خود دستگاه Google Home ندارند یا برای افراد خارج از خانه این ویژگی عالی نیست. Google اکنون هر دو مشکل را یک باره حل می کند تا به خانواده ها کمک کند بهتر ارتباط برقرار شود.

اگر مدتی است که از ویژگی Broadcast استفاده نکرده اید ، اکنون زمان مناسبی است که با آن بازی کنید و ببینید چه کاری می تواند انجام دهد. به عنوان مثال ، یک به روزرسانی اخیر به شما امکان می دهد به جای کل خانواده ، یک پخش را برای یک دستگاه واحد ارسال کنید.

اعتبار تصویر: Vantage_DS / Shutterstock.com


Google Assistant School
دستیار Google ابزارهای جدیدی برای پشتیبانی از یادگیری آنلاین دریافت می کند

Google از برخی ویژگی های جالب دستیار جدید رونمایی کرده است که به خانواده ها کمک می کند تا در بازگشت به فصل مدرسه سازمان یافته باشند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.