29
ژوئن

درس اشتراک حافظه نهان را برای تلفن Android حذف کنید

اگر به قسمت برنامه های تلفن خود وارد شده باشید ، باید توجه داشته باشید که دو گزینه وجود دارد ، پاک کردن حافظه پنهان و پاک کردن داده ها علاوه بر این ، بخش دیگری به نام پارتیشن کش وجود دارد ، که می توانید انواع دیگر اطلاعات را با آن حذف کنید از تلفن شما اجرای پارتیشن Wipe cache نیز با دو مورد قبلی متفاوت است.در این مقاله به آموزش پارتیشن Wipe cache در تلفن اندرویدی از Anzel Web می پردازیم.

حذف پارتیشن cache در اندروید چیست؟

؟ نحوه حذف پارتیشن cached در اندروید

وقتی داده ها را از برنامه حذف می کنید ، در واقع تمام اطلاعات شخصی ذخیره شده توسط آن برنامه را حذف می کنید. حافظه پنهان برنامه همچنین حاوی اطلاعاتی است که به دستگاه کمک می کند برنامه را سریعتر اجرا کند. وقتی حافظه پنهان را پاک می کنید ، تصاویر ، صفحات و پیش بارگیری شده حذف می شوند و باید بارگیری مجدد شوند ، اما حافظه نهان پارتیشن چیز دیگری است که به به روزرسانی سیستم برمی گردد. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه حافظه پنهان پارتیشن های Android را از Anzel Web پاک کنید.

حافظه نهانگاه تلفن کجاست؟ حافظه پنهان را با استفاده از تنظیمات پاک کنید

برای پاک کردن حافظه پنهان تلفن سامسونگ خود … ، به تنظیمات بروید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

سپس Storage یا Storage and Memory را پیدا کنید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

روی حافظه داخلی یا حافظه تلفن ضربه بزنید

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

روی داده های ذخیره شده کلیک کنید. در برخی از تلفن ها ، نام این برگه ممکن است یک حافظه پنهان باشد که باید روی آن کلیک کنید. سپس سوالی از شما پرسیده می شود که باید برای پاک کردن حافظه نهان تأیید کنید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

در آخر OK را کلیک کنید.

برای پاک کردن داده ها و حافظه پنهان برنامه ، تنظیمات و سپس برنامه ها را باز کنید. برنامه مورد نظر را کلیک کنید. سپس روی Storage ضربه بزنید. سپس روی Clear Data کلیک کنید. برای پاک کردن حافظه نهان ، روی Clear Cache کلیک کنید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

برای آیفون خود نیز می توانید همین کار را انجام دهید. با نحوه پاک کردن حافظه پنهان و داده های آیفون آشنا شوید.

نحوه پاک کردن پارتیشن کش سامسونگ و … با حالت بازیابی

پیش از این ، به روزرسانی های سیستم Android 7.0 Nougat در حافظه نهان سیستم ذخیره می شدند. با انتشار اندروید 7 ، بخش به روزرسانی سیستم از حافظه پنهان سیستم حذف شده است. در نتیجه ، این روش در دستگاه های قدیمی کار نمی کند.

حذف حافظه پنهان Android به تلفن شما کمک می کند هنگام به روزرسانی سیستم از پرونده ها و داده های قدیمی استفاده نکند. برای این کار باید حالت بازیابی را شروع کنید. در این حالت ، برای انتخاب گزینه ها باید از دکمه های تنظیم صدا و ولوم استفاده کنید.

برای حذف پارتیشن حافظه پنهان Android با استفاده از حالت بازیابی ، تلفن خود را خاموش کنید. دکمه روشن / خاموش را فشار دهید و خاموش را انتخاب کنید.

توجه: با این روش تمام اطلاعات شخصی شما پاک نمی شود.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

دکمه روشن / خاموش را در کنار دکمه Home نگه دارید و میزان صدا را زیاد کنید. اگر تلفن شما دکمه Home ندارد ، فقط دو دکمه دیگر را نگه دارید. دکمه ها را با هم رها کنید تا نشانگر Android در صفحه نمایش داده شود.

توجه: این قسمت از دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد تلفن خود ، حالت بازیابی اینترنت را با توجه به نام و مدل تلفن جستجو کنید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

با استفاده از کلید میزان صدا ، به منو بروید و پارتیشن حافظه پنهان را برای حذف برجسته کنید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

آن را با دکمه روشن / خاموش انتخاب کنید. این نوع حافظه پنهان بسته بندی خواهد شد.

در صورت لزوم ، با استفاده از کلیدهای تنظیم صدا گزینه Restart system now را برجسته کرده و سپس آن را با دکمه روشن / خاموش انتخاب کنید.

پارتیشن حافظه نهان را پاک کنید

اگر می خواهید همه داده های تلفن خود را حذف کنید ، در مورد حذف همه داده ها در iOS و Android بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله Wipe cache Android را از Anzel Web فرا گرفتیم. آیا توانستید این بخش را حذف کنید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.