27
آوریل

درباره مسدود کردن یک شخص و حساب های احتمالی جدید اینستاگرام وی اطلاعات کسب کنید

مدیران اینستاگرام در تلاشند قوانینی ایجاد کنند که امنیت و حریم خصوصی کاربران را افزایش دهد. یکی از این ویژگی های جدید اینستاگرام امکان مسدود کردن همه حساب ها برای هر شخص است. در این مقاله از Anzel Web با بلاک یک شخص و حساب های احتمالی جدید اینستاگرام آشنا خواهیم شد.

بیاموزید که چگونه شخصی را در اینستاگرام کاملا مسدود کنید

؟ چگونه می توان همه حساب هایی را که شخص در اینستاگرام استفاده می کند مسدود کرد

با مسدود کردن کاربر ، دسترسی وی به حساب شما را غیرممکن می کنید. با این حال ، ممکن است فرد نمایه دیگری ایجاد کند و دوباره شما را آزار دهد. اینستاگرام اخیراً ویژگی جدیدی را ارائه داده است که به شما امکان می دهد شخص و حساب های احتمالی جدید اینستاگرام او را مسدود کنید. در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه از طریق Anzel Web اینستاگرام را مسدود کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توانم شخصی را در اینستاگرام مسدود کنم؟

برای مسدود کردن در اینستاگرام ، فقط به پروفایل خود بروید. سپس روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست و بالای صفحه اینستاگرام ضربه بزنید. حالا از منوی باز شده گزینه Lock را انتخاب کنید.

پیامی نمایش داده می شود. در پاسخ ، روی مسدود کردن کلیک کنید.

حساب های احتمالی افراد و بالقوه را مسدود کنید

برای یادگیری نحوه انسداد انسداد کاربر ، به آموزش 3 روش جدید برای رفع انسداد شخص و صفحه اینستاگرام مراجعه کنید.

حساب های اینستاگرام دیگران را مسدود کنید

در این بخش ، بلوک کامل یک شخص در اینستاگرام را یاد خواهیم گرفت. ویژگی جدیدی به اینستاگرام اضافه شده است ، جایی که شما می توانید نه تنها نمایه فعلی کاربر را مسدود کنید ، بلکه حساب های دیگری را که ممکن است در آینده ایجاد کند نیز مسدود کنید.

برای مسدود کردن کامل حساب اینستاگرام خود ، به پروفایل خود بروید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. اکنون از منو گزینه Lock را انتخاب کنید. سپس دو گزینه دیگر به شما ارائه می شود. گزینه Block this person و هر حساب جدیدی که می توانند ایجاد کنند را انتخاب کنید تا تمام حساب های این کاربر مسدود شود.

حسابها را برای افراد و افراد بالقوه مسدود کنید

نکته این است که این ویژگی بسیار جدید است و برای همه حساب ها زمان لازم است تا آن را دریافت کنند. در نتیجه ، ممکن است اینستاگرام شما چنین گزینه ای را نداشته باشد. برای فعال کردن این گزینه بهتر است اینستاگرام خود را به روز کنید. اما ، با وجود به روزرسانی ، ممکن است این گزینه را نداشته باشید ، در این صورت باید منتظر بمانید تا این ویژگی برای شما فعال شود.

برای اینکه بفهمید در اینستاگرام مسدود شده اید ، مقاله چگونگی اطلاع از مسدود بودن در اینستاگرام را بخوانید.

بیاموزید که چگونه در اینستاگرام مسدود کنید: پیام های توهین آمیز و آزار دهنده را مسدود کنید

یکی دیگر از ویژگی های جدید اینستاگرام این است که می توانید پیام های مستقیم و پیام های زشت را فیلتر کنید و پیام هایی را که دارای امواج یا کلمات خاصی هستند به شما نشان ندهد. این پیام ها به یک برگه وارد می شوند و می توانید این برگه را نادیده بگیرید و آن را باز نکنید. علاوه بر این ، کاربر متوجه مسدود شدن پیام های شما توسط شما نخواهد شد.

حساب های احتمالی افراد و بالقوه را مسدود کنید

برای جلوگیری از آزار دهنده بودن و مسدود کردن پیام ها در اینستاگرام ، به تنظیمات و سپس حریم خصوصی و امنیت بروید. سپس Hidden Words را انتخاب کرده و سپس Hide Messages Requests را کلیک کنید تا فیلتر پیام فعال شود. اینستاگرام قبلاً این ویژگی نظر را فعال کرده بود. فعال کردن این گزینه این ویژگی نظر را نیز فعال می کند.

اینستاگرام لیستی آماده از کلمات زشت و آزار دهنده دارد ، اما می توانید با کلیک روی افزودن به لیست در قسمت مدیریت لیست سفارشی کلمات ، سایر کلمات را اضافه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، با بلاک این مرد و حساب های احتمالی جدید اینستاگرام آشنا شدیم. آیا این ویژگی برای شما اضافه شده است؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.