رفتن به نوشته‌ها

درباره ارزهای دیجیتالی جدید و مهیج بیشتر بدانید

آیا از بازار داغ ارزهای دیجیتال اطلاعاتی دارید؟ آیا تنها دلیل افزایش قیمت دوج کوین ، مصرف کمتر انرژی هنگام استخراج است؟ در این مقاله همچنین اخباری درباره سه مورد از مشهورترین ارزهای دیجیتال و دلیل علاقه مردم ارائه خواهیم شد کاردانو بخرید ، ما دوج کوین و بینانس کوین را درک می کنیم. ما همچنین یک سایت مناسب برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ارائه می دهیم. با ما بمان.

NSقیمت خرید دوج کوین را افزایش دهید

با دو توییت جدید از مدیر عامل شرکت تسلا ، الون ماسک و هشتگ مدرن #babydoge ، مردم می خواهند دوج کوین بخرید و کودک دوج کوین بسیار قد بلند است. آقای ایلان ماسکا به یکی از بزرگترین محرک های ارزهای رمزپایه تبدیل شده است. توییت های وی اغلب باعث نوسانات قیمت ارزهای دیجیتالی ای که عنوان می کند ، شده اند. یکی از دلایل علاقه زیاد ایلان ماسک به دوج کوین این است که دوستدار محیط زیست است. ماسک می گوید دوج کوین را به اتریوم 2.0 و کاردانو ترجیح می دهد زیرا گزینه های مدرن تری دارد. چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار پلت فرم کاردانو و ارز دیجیتال آن ، ADA ، گفت که تسلا به عنوان یک شرکت انرژی جایگزین ، باید به جای ارزهای دیجیتال با انرژی بالا ، روی سبزترین ارزهای رمزپایه مانند ADA تمرکز کند.

مصرف انرژی ارزهای رمزنگاری شده مربوط به محاسباتی است که کامپیوتر در هر بار پردازش یا استخراج انجام می دهد. در این زمانها ، هزاران کامپیوتر برای تأیید تراکنش ها در حال رقابت هستند. فرآیندی که به شدت بر برق و قدرت محاسباتی متکی است. در حالی که بیت کوین در هر معامله حدود 707 کیلووات ساعت برق مصرف می کند ، دوج کوین تنها به 0.12 کیلووات ساعت انرژی نیاز دارد. طبق داده ها ، این ارزهای رمزپایه از محاسبات کمتری برای استخراج و تجارت استفاده می کنند.

کدهای سبز و زیست محیطی

کاردانو کاردانو

کاردانو پروژه ای است که بسیاری از ویژگی هایی را که می خواهیم در رمزنگاری سازگار با محیط زیست ببینیم ، تجسم می کند. برای مبتدیان ، موتور اصلی کاردانو الگوریتمی به نام “اثبات سهام” است. این روش اجماع بسیار کمتر از “الگوریتم اثبات عملکرد” ​​سایر ارزهای دیجیتال است. کاردانو شبیه به یک سکوی دهلیزی است ، اما بدون اتلاف انرژی زیاد است. از لحاظ تئوری ، کاردانو قادر خواهد بود بدون به خطر انداختن سرعت و کارایی ، تقاضای جهانی را برآورده کند. علاوه بر این ، شرکت های بزرگی مانند Wolfram Alpha در حال ساخت سیستم های Cardano پیشرو در Oracle هستند.

بایننس کوین سکه بایننس

باید ببینیم اکنون که مردم به محیط زیست ارزهای دیجیتال توجه دارند ، چگونه بازار معاملات Bainance Quinn تغییر می کند. به دلیل سرسبزی این زمینه ها ، مردم خرید BinanceQueen را متوقف نمی کنند.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

بایننس کوین

Binance Kevin Ramzarzi متعلق به صرافی بزرگ و معروف Binance است. Binance Quinn با یک الگوریتم بررسی موجودی کار می کند. یعنی معاملات BinanceQueen از این الگوریتم استفاده می کنند. الگوریتم بررسی موجودی می تواند برای پشتیبانی از امنیت شبکه و رعایت پروتکل های موجود مفید باشد و همانطور که گفته شد ، انرژی بسیار کمی مصرف می کند.

محبوبیت یک سگ و افزایش قیمت دوج کوین

هر دو رمزارز Cardano و Bainance Quinn که از الگوریتم بررسی موجودی استفاده می کنند ، مانند Dodge Quinn و حتی موارد دیگر سازگار با محیط زیست به نظر می رسند. اما چه چیزی ایلان ماسک را ترغیب به حمایت از وی و سپس ترغیب مردم به خرید دوج کوین می کند؟ ماسک در پاسخ به توییتی درباره اینکه چرا او دوج کوین را به ارزهای رمزپایه Atrium 2.0 ، Cardano (ADA) و … ترجیح می دهد ، به سادگی پاسخ داد: “دوج سگ و میم دارد ، در حالی که دیگران این کار را نمی کنند.” به نظر می رسد سایر سیستم عامل های ارز دیجیتال به جای بهبود سازگاری با محیط زیست ، به میم های آنلاین روی آورده اند.

دوج کوین

ایلان ماسک به تازگی در توییتی با اشاره به شعر کودک “بچه کوسه” افزایش 98 درصدی قیمت Baby Dodge Quinn را اعلام کرد. Baby Dodge Ramzars مشتق شده از Dodge Quinn است. این ماسک که قبلاً به پدر دوج کوین معروف بود اکنون به کودک دوج کوین معروف است.

نکته توییتری ایلان ماسک ، خالق کاردانو

دوج کوین در اصل در پاسخ به یک الگوی رفتاری اینترنتی و سگ Sheba Ino به عنوان یک شوخی ساخته شده است. دوج کوین اکنون به دلیل توییت های مکرر مدیر عامل تسلا ، بسیار محبوب شده است. ماسک در توییتی نوشت که با توسعه دهندگان دوج همکاری می کند تا کارایی معاملات سیستم را بهبود بخشد. چارلز هاسکینسون ، سازنده کاردانو ، یک ویدیوی نزدیک به 9 دقیقه ای با عنوان “چگونه از پیشرفت (برای ایلان ماسک) جلوگیری کنیم” را در توییتر منتشر کرد. بنابراین ، آنها تعداد زیادی از ایلان ماسک را برای دیدن پست علامت گذاری کردند.

اخرین حرف

صدها سایت ، سیستم عامل و تبادل آنلاین در سراسر جهان در انتظار شما برای ارائه خدمات و دسترسی به هزاران رمز عبور هستند. برای یافتن مورد مناسب خود باید تصمیم بگیرید که کدام ویژگی برای شما مهمترین است. وب سایت ارز مدرن یک صرافی ارز دیجیتال برای خرید و فروش ارز دیجیتال است که به دلایل زیادی می تواند مورد مناسب شما برای خرید Binance Coin ، Dodge Coin ، Cardano و .. باشد.

منبع : https://techtip.ir/

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید