رفتن به نوشته‌ها

دانلود اینترنت دانلود منیجرInternet Download Manager 6.25

Internet Download Manager معروف به IDM سریعترین نرم افزار مدیریت بارگیری یا مدیریت بارگیری محسوب می شود و به درستی چنین است. این نرم افزار قدرتمند به دلیل تقسیم فایل های در حال بارگیری در قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، می تواند سرعت بارگیری را تا بیش از 3 برابر و در برخی موارد تا 5 برابر افزایش دهد. ویژگی بعدی این نرم افزار که برای نرم افزار مدیریت بارگیری بسیار مهم است ، امکان از سرگیری یا ادامه بارگیری لینک های بارگیری است که این امکان را دارد ، به عنوان مثال اگر فایلی را از بارگیری ها بارگیری کرده اید و هنگام بارگیری به دلایلی از جمله با قطع اتصال اینترنت و بارگیری اتصال ، می توانید در زمان دیگری آن را ادامه دهید. سایر ویژگی های مهم مانند برنامه ریزی برای شروع و خاتمه بارگیری و همچنین بارگیری لینک های بارگیری ، به ترتیب از ویژگی های نرم افزار محسوب می شوند. بارگیری فیلم ها و صوتی که به صورت مستقیم و زنده پخش می شوند و نمی توانند مستقیماً بارگیری شوند (مانند سایت youtube) نیز از ویژگی هایی است که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد …

Internet Download Manager به سرعت پارتیشن ها را به بارگیری تقسیم می کند. IDM با اینترنت اکسپلورر ، اپرا ، موزیلا فایرفاکس ، گوگل کروم کار می کند. هیچ گزارش دهنده ای درباره بارگیری اینترنت با نرم افزارهای جاسوسی یا تبلیغات تبلیغاتی وجود ندارد. IDM می تواند فیلم هایی را که در وب سایت مشاهده می کنید بارگیری کند. وقتی یک فیلم در اینترنت پخش می شود ، عبارت “بارگیری این ویدیو” به طور خودکار در کنار فیلم یا صفحه صوتی ظاهر می شود ، که می تواند برای بارگیری فیلم یا صدا استفاده شود.
با استفاده از Internet Download Manager می توانید سرعت بارگیری را افزایش دهید. برخلاف سایر مدیران بارگیری ، که قبل از بارگیری پرونده ها را تقسیم می کنند ، IDM هنگام بارگیری ، بر اساس سرعت اینترنت یا … پرونده ها را تقسیم و بارگیری می کند. این باعث بهبود سرعت بارگیری و بارگیری پرونده اینترنت می شود از ویژگی های نرم افزار مدیریت بارگیری می توان به یک حضور ساده ، پشتیبانی از محبوب ترین مرورگرها ، نصب آسان ، امکان ادامه بارگیری پس از قطع اتصال از اینترنت ، برنامه ریزی بارگیری ها و … اشاره کرد.

قابلیت های نرم افزار مدیر بارگیری اینترنتی:

سازگاری با مرورگرهای مختلف محبوب برای اجرای خودکار برنامه ها برای مدیریت بارگیری پرونده ها
امکان ادامه بارگیری های نیمه تمام از جایی که اتصال اینترنت شما به دلایلی قطع شده است
فایلهای ویدیویی FLV را از سایتهای YouTube بارگیری کنید
Microsoft ISA از سرورهای پروکسی مانند سرورهای پروکسی FTP پشتیبانی می کند
ویژگی محدود کننده سرعت برای کاهش سرعت بارگیری یک پرونده خاص
امکان طبقه بندی پرونده ها با توجه به سلیقه شخصی
امکان کشیدن و رها کردن لینک های کشیدن و رها کردن
از فایلهای zip پشتیبانی کرده و پس از بارگیری آنها را اجرا کنید
از پروتکل های HTTP ، FTP ، MMS و HTTPS پشتیبانی می کند
از بارگیری پرونده های تکراری بارگیری شده قبلی خودداری کنید
پشتیبانی از زبان فارسی

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید