4
مه

حق ثبت اختراع جدید PlayStation به متخصصان این امکان را می دهد تا به شما کمک کنند تا بازی ها را شکست دهید

چه می شود اگر به جای اینکه به دنبال درس هایی در مورد چگونگی شکست توالی بازی باشید ، فقط یک متخصص را برای کمک فراخوانی می کنید؟


PS5 در چراغ های نئون

به نظر می رسد شانس پلی استیشن وجود دارد کمک بازی این به چیزی فراتر از گاهی مفید تبدیل خواهد شد.

وقتی گیر افتادید با یک متخصص بازی مشورت کنید

VGC متوجه شد که Sony Interactive Entertainment در اواخر آوریل یک حق ثبت اختراع در ایالات متحده ثبت کرده است ، که در آن روشی از کمک به بازی را توصیف می کند که در آن کارشناسان بازی بصورت مکالمه ای در دسترس خواهند بود تا در صورت نیاز به کمک در چالش های بازی با آنها تماس بگیرید.

این ایده اینجاست: یک بازی انجام دهید و به ویژه با سطح دشواری روبرو شوید یا با رئیس نبرد کنید. نگران نباشید ، می توانید هنگام بازی در PlayStation یا از طریق برنامه رسمی تلفن همراه ، از یک متخصص درخواست کمک کنید.

آرم برنامه PlayStation

دانلود: برنامه PlayStation برای iOS Android (رایگان)

براساس این سیستم ، از بازیکنان می توان دعوت کرد تا براساس توانایی ها و دستاوردهای خود ، به عنوان یک متخصص بازی ثبت نام کنند. اما چه مشکلی وجود دارد؟ سونی اظهار داشت که محتوای اختصاصی را برای متخصصانی که منحصر به بازی مورد نظر هستند (به عنوان مثال موارد ، جستجوی بازی ها ، تروفی ها و غیره) ارائه خواهد داد.

کارشناسان می توانند مشخص کنند که آیا آنها در حال حاضر “برای کمک” در دسترس هستند ، احتمالاً به روشی مشابه وضعیت Slack یا Discord. هنگامی که درخواستی را ارسال می کنید ، برای کارشناسان موجود ارسال می شود که به نظر سیستم می تواند به شما کمک کند.

سونی چندین روش مختلف را برای استفاده از کمک متخصص ارائه می دهد. در یک مثال ، سونی روند جفت سازی بازیکنان با کارشناسان و استقبال Uber را مقایسه کرد ، زیرا “برای ارائه جلسات کمک مستقیم” پیکربندی شده است.

برای اتصال بازیکن به یک متخصص که می تواند به شما کمک کند ، اطلاعات مهم مربوط به جلسه فعلی بازیکن ، مانند جستجو ، سطح ، شارژ ، مکان ، مهارت ها و موارد دیگر ، گرفته می شود. این قسمت از بازی و در حالت ایده آل چه کسی این کار را با پیکربندی مشابه انجام داده است.

در طول جلسه کمک ، متخصص ممکن است از طریق متن ، صدا و / یا فیلم به شما کمک کند. همچنین می توانید اسپویلر را عوض کنید و به متخصص بگویید مراقب باشد در سکانس های بازی آینده یا ریتم داستان ، شما را خراب نکند.

سونی همچنین می گوید که به جای جلسات زنده ، می توان از طریق جلسات ضبط شده کمک تخصصی ارائه داد – شما می توانید یک درخواست و برخی از زمینه های بازی را با درخواست خود ارسال کنید. این جلسات را می توان براساس بازخورد بازیکنان ارزیابی کرد ، که به الگوریتم تطبیق کمک می کند.

مرتبط: چرا باید تا پایان سال 2021 دیگر به دنبال PS5 نباشید

آیا سونی پشتیبانی بازی خود را بالا می برد؟

در حال حاضر پلی استیشن 5 وجود دارد کمک بازی، که به شما امکان می دهد از طریق کارت های فعالیت برای دنباله های خاصی از بازی که برای شما دشوار است به فیلم های مفید دسترسی پیدا کنید. متأسفانه ، این فقط برای چند عنوان انتخاب شده در دسترس است.

اگر ایده مشخص شده در حق ثبت اختراع به واقعیت تبدیل شود ، فکر می کنیم راهی عالی برای جلوگیری از دلسرد شدن بازیکنان و کنار گذاشتن بازی هایشان باشد.


check-health-windows-10
چگونه می توان سلامت رایانه ویندوز 10 خود را بررسی کرد (و شکل آن را حفظ کرد)

این گزارش های بهداشتی اساسی ویندوز 10 می تواند به شما بگوید که سخت افزار شما چگونه کار می کند و مواردی را که باید برطرف شوند را راهنمایی می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.