رفتن به نوشته‌ها

حالت تصویر در تصویر به زودی برای گپ ویدیویی در Chrome در دسترس خواهد بود

به لطف حالت بهبود یافته تصویر در تصویر ، مدیریت تماس های ویدیویی در Google Chrome به زودی بسیار آسان خواهد شد.


حالت تصویر در تصویر برای Chrome

مدت زمانی است که حالت تصویر در تصویر در Google Chrome وجود دارد و به شما امکان می دهد پنجره های Chrome خود را در سایر پنجره ها مشاهده کنید. به نظر می رسد شرکتی که پشت این مرورگر است بر روی ویژگی ای کار می کند که حالت تصویر در تصویر را برای تماس های ویدیویی شما فراهم می کند.

حالت تصویر در تصویر در Google Chrome

اگر قبلاً نمی دانید ، Chrome حالتی را ارائه می دهد که می توانید برگه پخش کننده رسانه را در مرورگر خود جدا کنید. سپس این پنجره جداگانه در بالای پنجره های برنامه دیگر شما ظاهر می شود و به شما امکان می دهد همزمان رسانه خود را مشاهده کرده و در برنامه های دیگر کار کنید.

اگر از یک سایت رسانه ای مانند YouTube استفاده می کنید ، احتمالاً از این ویژگی در Chrome استفاده کرده اید.

تماس های ویدئویی تصویر در تصویر در Chrome

Techtsp در یک سند طراحی دیده است که توسعه دهندگان Chrome در حال کار روی ویژگی هستند که به کاربران امکان می دهد از تصاویر در تصویر برای تماس های ویدیویی خود استفاده کنند. این ویژگی از Media Session API استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد تا تمام کنترل های تماس ویدیویی خود را در پنجره های جداگانه داشته باشند.

به گزارش Techtsp ، مهندس گوگل ، تامی استیمل ، در مورد این ویژگی جدید موارد زیر را می گوید:

ما می خواهیم با امکان دادن به کاربر در قطع یا لغو میکروفون ، فعال یا غیرفعال کردن دوربین یا بستن تماس از پنجره PIP ، تصویر در تصویر (PIP) را در سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی مفیدتر کنیم. برای دستیابی به این هدف ، اقدامات جدیدی را برای آنها به MediaSession API اضافه خواهیم کرد و به وب سایت ها اجازه می دهیم اعلام کننده این اقدامات باشند.

کنترل های تماس تصویری Chrome در تصویر

با انتشار این ویژگی ، می توانید پنجره های تماس ویدیویی را جدا کرده و تماس های خود را از آنها مدیریت کنید. این پنجره ها شامل کنترل های تماس ویدیویی معمول هستند ، مانند گزینه بی صدا کردن میکروفون ، روشن / خاموش کردن دوربین و پایان تماس ویدیویی.

مرتبط: نحوه نگه داشتن برگه های Chrome در بالای برنامه های دیگر

با استفاده از این ویژگی ، حتی اگر در کار با برنامه های دیگر در رایانه خود مشغول باشید ، کنترل بیشتری بر تماسهای ویدیویی خود خواهید داشت.

حالت تصویر در تصویر برای تماسهای ویدیویی Chrome موجود است

نشانه های این ویژگی فقط در سند طراحی مشاهده می شود. هیچ تأیید رسمی از طرف Google در مورد اینکه آیا و چه زمانی قصد دارند این ویژگی را راه اندازی کنند تأیید نشده است. حتی مجموعه های Canary و Dev هنوز این ویژگی را ندارند.

مرتبط: نحوه تماشای یوتیوب در حالت تصویر در تصویر در دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه

با توجه به اینکه تماس های ویدئویی از مرورگرهای وب بسیار رایج است ، Google احتمالاً به زودی ویژگی فوق را اعلام خواهد کرد.

تماس های ویدئویی Chrome را از هر کجا کنترل کنید

هنگامی که ویژگی فوق آزاد شد ، شما می توانید از طریق پنجره برنامه موجود در رایانه خود ، تماس های ویدیویی خود را مدیریت و عملکردها را انجام دهید. پنجره تماس ویدیویی شما در بالای سایر پنجره ها باقی می ماند و به شما امکان دسترسی سریع به تمام کنترل های اصلی تماس ویدیویی را می دهد.


نکات قدرت-کروم
31 نکته قدرت در Chrome که بلافاصله تجربه مرور شما را بهبود می بخشد

این راهنما نکاتی را در مورد کاربران قدرتمند برای استفاده بیشتر از ویژگیهای Chrome و برخی از برنامه های افزودنی که عملکرد Chrome را افزایش می دهند ، ارائه می دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید