رفتن به نوشته‌ها

جسارت ادعاهای مربوط به جاسوسی در حال حاضر از کاربران را رد می کند

جسارت گفت که مصرف کنندگان به دلیل یک “عبارت مبهم” از سیاست بحث برانگیز حریم خصوصی جدید آن سو برداشت کرده اند.


آرم جسارت

سیاست جدید حریم خصوصی Audacity نگرانی کاربران را ایجاد کرده است ، زیرا به ویرایشگران صوتی منبع باز اجازه می دهد تا اطلاعات شخصی کاربران خود را جمع آوری کنند. در پاسخ به ادعای کاربر مبنی بر اینکه Audacity به “جاسوسی” تبدیل شده است ، این پلتفرم در حال تغییر سیاست خود است.

جسارت می گوید سیاست حفظ حریم خصوصی آن شامل یک “عبارت مبهم” است

Audacity در آوریل 2021 توسط گروه Muse خریداری شد که احتمالاً عامل اصلی تغییر اخیر سیاست Audacity است.

به روزرسانی اعلامیه حریم خصوصی دسک تاپ آن فرض می کند که Audacity اطلاعات مربوط به سیستم عامل ، کشور و پردازنده شما را جمع آوری می کند. حتی بیشتر نگران کننده این است که همچنین نشان می دهد ممکن است اطلاعات شما تحت تأیید نیروی انتظامی قرار گیرد و هر از چندگاهی به مقر اصلی این شرکت در روسیه ارسال شود.

این باعث ایجاد یک شوک در پایگاه عظیم کاربران Audacity شد که بلافاصله انتقاد از این پلتفرم را به دلیل اینکه قصد “جاسوسی” بر روی کاربران و فروش داده های آنها را دارد ، آغاز کرد. با این حال ، جسارت این ادعاها را رد کرد. در پست GitHub ، Daniel Ray ، رئیس استراتژی Muse Group ، سعی کرد هوا را برای به روزرسانی پاک کند ، و گفت:

ما می فهمیم که متن مبهم سیاست حفظ حریم خصوصی و فقدان زمینه در مورد اجرا باعث نگرانی های عمده ای در مورد نحوه استفاده و ذخیره اطلاعات بسیار محدودی که جمع آوری می کنیم شده است.

برای روشن کردن ، ری گفت که داده های Audacity جمع آوری می شود “بسیار محدود” ، اما هنوز شامل اطلاعات اساسی سیستم شما ، داده های گزارش خطای اختیاری و آدرس IP شما است که “نام مستعار است و پس از 24 ساعت قابل بازیابی نیست”. در مورد بخش اجرای قانون ، جسارت اطلاعات شما را فقط در صورتی به اشتراک می گذارد که “در دادگستری مجبور” در حوزه قضایی مورد نظر شما باشد.

طبق گفته ری ، سیاست حفظ حریم خصوصی جدید به دلیل اضافه شدن دو ویژگی جدید به Audacity معرفی شد: گزینه ارسال گزارش اشکالات و معرفی به روزرسانی های خودکار.

ری تأکید کرد که اگر از Audacity به صورت آفلاین استفاده کنید ، این سیاست اعمال نخواهد شد. در صورت عدم بروزرسانی Audacity ، این نسخه نیز اعمال نخواهد شد ، زیرا نسخه فعلی (3.0.2.) به جمع آوری اطلاعات نیاز ندارد.

آیا زمان استفاده از ویرایشگر صوتی دیگر فرا رسیده است؟

ما هنوز نمی دانیم که Audacity چه زمانی نسخه اصلاح شده ای از سیاست حفظ حریم خصوصی خود را منتشر می کند یا برخی از نگرانی های ما را برطرف می کند.

جسارت مجبور است سخت تلاش کند تا اعتماد مخاطبان خود را بدست آورد. اکثر کاربران معمولاً از سیستم عامل هایی که بنا به دلایلی داده های خود را جمع می کنند خسته شده اند ، هرچقدر هم که به نظر حداقل برسد. با این حال ، ممکن است زمان آن نباشد که از Audacity به طور کامل استفاده نکنید ، اما ممکن است بخواهید قبل از به روزرسانی در نسخه 3.0.3 ، سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده آن را با دقت مطالعه کنید


بهترین نرم افزار ویرایش صدا
6 بهترین گزینه برای Audacity برای ضبط و ویرایش صدا

Audacity بزرگترین نام در ویرایش صوتی رایگان است. با این حال ، گزینه های زیادی برای Audacity وجود دارد که ارزش یکبار آزمایش را نیز دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید