رفتن به نوشته‌ها

تیم های فوتبال انگلیس شبکه های اجتماعی را به دلیل سو abuseاستفاده آنلاین تحریم می کنند

لیگ برتر انگلیس ، لیگ فوتبال انگلیس و سوپرلیگ زنان در حال پیوستن به خسوف چهار روزه در شبکه های اجتماعی هستند.

بهترین لیگ های فوتبال انگلیس درمقابل سو abuse استفاده و تبعیض مداوم توسط بازیکنان در تمام سطوح بازی ، در شبکه های اجتماعی موضع می گیرند. اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) از نزدیک با خیریه ضد تبعیض Kick It Out و دیگر سازمان های هماهنگی تحریم همکاری می کند.

خاموشی شبکه های اجتماعی از جمعه 30 آوریل تا دوشنبه 3 مه آغاز می شود و در آخر هفته شلوغ فوتبال انگلیس رخ خواهد داد.

به عنوان بخشی از تحریم ، تیم های بالا و پایین هرم فوتبال انگلیس در مجموع در فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر حساب های رسانه های اجتماعی تاریک می شوند. در اصل ، تحریم به معنای خشم جمعی از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی و عدم اقدام علیه سو against استفاده سمی است که هفته به هفته توسط برخی از بازیکنان روبرو شده است.

در فصل 2020/2021 ، نژادپرستی و سایر سوuses استفاده های سمی به یک پدیده هفتگی تبدیل شد. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارتباط مستقیم با بازیکنان خاص را بیش از هر زمان دیگری آسان می کنند ، و برای برخی از این روش سو easy استفاده از بازیکنانی است که شانس کمی برای مجازات دارند.

حساب های ناشناس پنهان کردن را آسان تر می کند ، در حالی که برای شرکت های رسانه های اجتماعی مسدود کردن هر حساب و هر پیام ضربه ای دیجیتالی است.

تیم ها ، بازیکنان ، مدیران و اتحادیه فوتبال معتقدند که تنها راه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای تقویت محافظت و افزایش دشواری افراد سمی برای سو abuse استفاده از بازیکنان ، ضربه زدن به آنها در جایی است که به آن آسیب می رساند.

مرتبط: مزاحمت اینترنتی چیست و چگونه می توانید با آن کنار بیایید؟

چندین فوتبالیست حرفه ای (و متخصصان سابق) پس از خستگی از سو the استفاده مداوم و عدم اقدام ، کاملاً از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خارج شده اند.

در بیانیه رسمی اتحادیه اروپا از دولت انگلستان خواسته شده است اقدامات بیشتری علیه شرکت های رسانه های اجتماعی انجام دهد تا مقررات نظارتی را قادر به گرفتن موضع قوی تری کند ، زمانی که سیستم عامل ها سخنگوی سو abuse استفاده ، نژادپرستی و سم هستند.

ادلین جان ، مدیر روابط بین الملل ، امور شرکت ها و شریک مشترک برای برابری ، تنوع و گنجاندن FA ، گفت:

این باید سریع تغییر کند و ما همچنان از شرکت های رسانه های اجتماعی می خواهیم که اکنون برای حل این مسئله اقدام کنند. ما صحبت در این مورد را متوقف نخواهیم کرد و به کار با دولت ادامه خواهیم داد تا قانون ایمنی آنلاین اختیارات نظارتی و نظارتی کافی را به Ofcom بدهد. شرکت های رسانه های اجتماعی در صورت عدم موفقیت در انجام مسئولیت های اخلاقی و اجتماعی خود برای رفع این مشکل بومی ، باید پاسخگو باشند.

برای مرجع ، Ofcom سرویس ارتباطات انگلیس ، تنظیم کننده ارتباطات از راه دور است.

در فوریه 2021 ، جامعه فوتبال انگلیس نامه مشترکی به جک دورسی ، مدیر عامل توییتر و مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک نوشتند.

زبان استفاده شده تحقیرآمیز ، اغلب تهدیدآمیز و غیرقانونی است. این امر گیرندگان و اکثر افرادی را که از نژادپرستی ، تبعیض جنسی و انواع مختلف متنفرند ، استرس ایجاد می کند. ما در طول این سالها جلسات زیادی با رهبران شما داشته ایم ، اما واقعیت این است که سیستم عامل های شما همچنان بهانه ای برای سو abuse استفاده قرار می گیرند. بی عملی شما این باور را در ذهن مرتکبان گمنام ایجاد کرده است که خارج از محدوده هستند.

در ادامه این نامه توضیح داده شده است كه چگونه باشگاه های فوتبال دوست دارند سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، مطالب را به ویژه درمقابل مقامات عالی رتبه بهبود دهند.

مکالمات مربوط به تعدیل در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی معمولاً حول محور فیلتر کردن و تجزیه و تحلیل بهتر پست ها و تأیید حساب پایدار است.

مرتبط: تأثیرات منفی شبکه های اجتماعی بر مردم و مصرف کنندگان

با توجه به مشکلاتی که اخیراً با آن روبرو شده است ، مانند عدم اعتماد به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، نقض حریم خصوصی ، نشت داده ها و غیره ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر احتمالاً منابع بیشتری را به ابزارهای تجزیه و تحلیل می رسانند قبل از اینکه به تأیید اجباری شناسایی قبل از باز کردن نیاز داشته باشند یک حساب جدید

مقررات اضافی برای مسدود کردن محتوای سو ab استفاده یک گام بزرگ به جلو است ، اما بسیاری از کاربران هنگام بارگذاری مدارک رسمی برای استفاده از یک بستر رسانه های اجتماعی ، خط و نشان می کشند.

موضع شما در مورد موضوع تنظیم شبکه های اجتماعی هرچه باشد ، یک چیز واضح است: سو abuse استفاده ، نژادپرستی و رفتارهای سمی در اینترنت غیر قابل قبول است ، چه یک فوتبالیست پردرآمد باشید و چه غیر از این.


تایپ کردن صفحه کلید-اینترنت
حالا چه! 10 میانبر صفحه کلید کاربران به اشتباه مرتباً ضربه می زنند

آیا روی صفحه کلید خود چیزی فشار داده اید و اکنون نمی توانید به درستی تایپ کنید؟ در اینجا رفع مشکلات میانبر صفحه کلید رایج است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید