29
مه

توییتر ممکن است به زودی گزینه های جدید پاسخ به توییت را اضافه کند

به نظر می رسد واکنش های توییت بسیار شبیه به پسوند Facebook از طریق دکمه Like آن است.


واکنش ها در توییتر

دو ماه پس از آنکه توییتر از کاربران خود در مورد امکان داشتن موارد فراتر از فقط نظر خواست مانند برای پاسخ به توییت ها ، می بینیم که این ایده در واقع چگونه می تواند باشد.

توییتر “واکنشها در توییتر” را در دست کار دارد

به گفته محقق برنامه جین مانچون وونگ ، توییتر در حال حاضر در تلاش است تا روش های جدیدی برای بیان احساس شما در مورد توییت هایی که در جدول زمانی خود می بینید اضافه کند.

توییتر به شکل قلب مانند، که در اصل ستاره ای شکل بود موارد دلخواه قبل از تغییر در سال 2015 ، ممکن است به زودی با تعدادی شکلک دیگر برای واکنش همراه شود.

ویژگی جدید کاملاً مشابه واکنشهایی است که فیس بوک در سال 2016 به آن افزود. با این حال ، واکنشهای توییتر هنوز کمی متفاوت است (با برخی هنوز نمادهای خاص خود را ندارند ، گرچه وونگ خاطرنشان می کند که هنوز روی آنها کار شده است)

وقتی به یک توییت پاسخ می دهید ، به جای آن متوجه خواهید شد عشق واکنش – مانند او این را دوست دارد در توییتر در حال حاضر با قلب ارائه شده است – گزینه ای است برای به سلامتی برای توییت هایی که با آنها موافق هستید یا برای افرادی که می خواهید از آنها حمایت کنید.

مرتبط: به همه چیز پاسخ دهید: راه هایی برای یافتن GIF عالی و GIF های پاسخگو

در ضمن در عوض خشمگین واکنش ، وجود دارد هومکه احتمالاً بیانگر تفکر یا کنجکاوی است. ما معتقدیم که دلیل این تغییر مربوط به نظرسنجی در مارس 2021 در توییتر است که از کاربران درخواست بازخورد در مورد اضافه شدن احتمالی واکنش Tweet را دارد.

در آن زمان ، به نظر می رسید که تعداد زیادی از مصرف کنندگان موافقند که ایده واکنش های “منفی” را دوست ندارند (به عنوان مثال متنفر بودن ، رأی مخالف و غیره) در حقیقت ، برخی حتی تهدید کردند که اگر توییتر آتش نفرت را روشن کند ، اصطلاحاً سایت را ترک می کند.

خشم و نفرت در توییتر

هر شبکه اجتماعی مجبور است با انواع خشم و نفرت مقابله کند – این به کاربران امکان می دهد تا یک بستر نرم افزاری و آزادی ارسال تقریباً هر چیزی را که می خواهند ارسال کنند. اما به نظر می رسد توییتر بدترین حالت تاکنون است.

به نظر می رسد توییتر اولین مکانی است که کاربران شبکه هرگاه از چیزی ناراحت ، نگران یا عصبانی باشند ، به استشمام می پردازند. در حقیقت ، این امر چنان بد شد که شرکت احساس کرد نیاز به افزودن درخواستی از شما دارد که در صورت داشتن کلمات نفرت انگیز ، در ارسال توییت خود تجدیدنظر کنید.

در حالی که عدم خشمگین این گزینه مطمئناً مانع از ابراز دقیق این احساس از طریق نقل قول ها و نقل قول ها توسط کاربران نخواهد شد ، به نظر می رسد اگر این پلتفرم واقعاً با اجرای واکنش های Tweet همراه باشد ، این یک گام در مسیر درست است.


ساعت شنی
شکل ظاهری 8 وب سایت معروف در هنگام راه اندازی اولین وب سایت ها بود

هر سرویس آنلاین معروف باید از جایی شروع شود. ممکن است از شکل ظاهری سایت مورد علاقه خود تعجب کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.