27
آوریل

توییتر صفحه داده واکسن COVID-19 را به اطلاعات کاربران اضافه می کند

اطلاعات غلط زیادی در مورد واکسن COVID-19 وجود دارد و توییتر می خواهد این رکورد را ثبت کند.


شخصی که از توییتر استفاده می کند

اگر از توییتر در تلفن خود استفاده می کنید ، دفعه بعدی که وارد شوید می توانید یک بنر عظیم در بالای تاریخ خود پیدا کنید. توییتر اصرار دارد که از طریق یک برگه اطلاعات واقع در بالای خوراک ، به کاربران خود در مورد واکسن COVID-19 اطلاع دهد.

جنگ نادرست توییتر علیه واکسن COVID-19

همانطور که The Verge گزارش می دهد ، ورود به توییتر ممکن است پیوندی را برای جستجوی بیشتر در مورد واکسن COVID-19 به شما نشان دهد.

اگر پیوند را دنبال کنید ، خواهید رسید یک رویداد رسمی برای هدف قرار دادن واکسن علیه COVID-19 در توییتر که به جزئیات زیادی در مورد واکسن های موجود می پردازد. توییتر داده های سازمان های مختلف پزشکی را جمع آوری می کند تا خوانندگان بتوانند اطلاعات عینی درباره واکسن بدست آورند.

این حرکت به احتمال زیاد ضد حمله علیه کسانی است که اطلاعات غلطی در مورد واکسن منتشر می کنند. برخی از این افراد حتی از وحشت ناشی از COVID-19 و واکسن برای فریب دیگران استفاده می کنند.

مرتبط: چگونه از قربانی شدن در کلاهبرداری واکسن COVID-19 جلوگیری کنیم

بنابراین ، هنگامی که جهان واکسیناسیون COVID-19 را شروع کرد ، برای اخطارها و مطالب آموزنده بیشتر در نمایش های خود آماده باشید ، زیرا شایعات و شایعات در اینترنت پخش می شود.

مقدمه ای بر واکسن COVID-19

اگر در مورد واکسن COVID-19 سالی دارید ، حتماً رویداد رسمی توییتر را که موضوع را پوشش می دهد بررسی کنید. شما می توانید اطلاعات زیادی را از منابع علمی پشتیبانی کنید تا به شما کمک کند تا در مورد واکسن به آرامش برسید.

اگر این برای قانع کردن شما کافی نیست ، باید به YouTube نیز نگاه کنید. این شرکت مبتنی بر ویدئو اخیراً برخی PSA را برای کمک به مردم در افزایش آگاهی در مورد واکسن و تشویق آنها به سکته مغزی منتشر کرده است.

اعتبار تصویر: در Green / Shutterstock.com


YouTube روی لپ تاپ
YouTube در حال راه اندازی PSA است كه همه را تشویق می كند واكسن علیه COVID-19 انجام دهند

اطلاعیه های خدمات عمومی YouTube برای پاسخ به سوالات مردم در مورد واکسن COVID-19 در نظر گرفته شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.