رفتن به نوشته‌ها

توییتر در حال بررسی خرید Clubhouse با قیمت 4 میلیارد دلار است

سرانجام صحبت ها متوقف شد ، اما قیمت نشان می دهد که در حال حاضر باشگاه داغ چقدر گرم است.


مردی که تلفن هوشمند در دست دارد

بلومبرگ گزارش داد ، توییتر مذاکراتی را انجام داد که در نهایت متوقف شد تا یک برنامه صوتی اجتماعی را برای آیفون کلاب هاوس با یک دعوت نامه به دست آورد.

Clubhouse فقط در آوریل سال 2020 در صحنه رخ داد ، درست زمانی که بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث انسداد در مناطق وسیعی از جهان شد. از آن زمان ، این یکی از بحث برانگیزترین برنامه های کاربردی شده است – – با شرکت های فناوری که برای ایجاد نسخه های رقابتی خود تلاش می کنند.

این سر و صدا یک برآورد کاملاً سالم به همراه داشته است ، زیرا توییتر گزارش داده است که کلاب هاوس 4 میلیارد دلار ارزش دارد.

مذاکرات به حالت تعلیق درآمده است

این گزارش به منابع “آشنا به موضوع” استناد می کند که خواستند “به دلیل خصوصی بودن موضوع شناسایی نشود”. وی خاطرنشان کرد که پیام های توییتر دیگر ادامه ندارند ، اگرچه مشخص نیست که چرا راکد هستند. نه توئیتر و نه کلابهاوس در مورد مذاکرات گزارش شده توضیحی ندادند.

بلومبرگ می نویسد که:

“پس از ادامه گفتگوها با توئیتر ، کلاب هاوس شروع به بررسی این موضوع کرد که آیا در عوض تهیه بودجه برای این ارزیابی منطقی است.”

طبق گفته های Crunchbase ، Clubhouse تاکنون 110 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است و فقط یک تیم کوچک دارد ، از جمله Paul Davison ، بنیانگذار و مدیر عامل ، Rohan Seth ، بنیانگذار Rahul Vohra و سرمایه گذار. صرفاً بر اساس بازده سرمایه گذاری ، این تخمین 4 میلیارد دلاری را به یک قیمت حیرت انگیز تبدیل می کند. از طرف دیگر ، به روزرسانی ، به ویژه در زمینه رسانه های اجتماعی ، بسیار بالا است.

کلون های باشگاه های آینده

تا به امروز گزارش شده است که مایکروسافت ، توییتر ، فیس بوک ، اسلک و لینکدین در حال کار بر روی نسخه های خود از خدمات همسایه کلاب هاوس (بخوانید: کپی برداری های کلاب هاوس) برای افزودن به خدمات فعلی خود.

اکنون دنیا فقط باید آرام بگیرد و ببیند کدام یک سالانه چندین میلیارد دلار سرمایه اضافی دارد.


مردی که تلفن هوشمند در دست دارد
برنامه Clubhouse که همه از آن صحبت می کنند چیست؟

اگر این نام را شنیده اید اما از برنامه چیزی نمی دانید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید Clubhouse چیست و چرا عناوین ایجاد می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید