4
جولای

توییتر به زودی ممکن است به شما اجازه دهد فقط “دوستان معتمد” خود را توییت کنید

در بیشتر موارد ، مکالمات توییتر همیشه در اینترنت برای همه آزاد بوده است. آیا این به زودی تغییر خواهد کرد؟


توییتر روی گوشی در جیب پشت فرد

امروزه ، غیر معمول نیست که یک کاربر فعال توییتر چندین حساب مختلف را برای اهداف مختلف دستکاری کند. در واقع ، این پلتفرم به شما امکان می دهد برای جابجایی بی وقفه بین آنها ، همزمان با یک دستگاه وارد چندین حساب شوید.

گرچه تجربه کاربری لزوماً تجربه بدی نیست ، اما به نظر می رسد که احساس می کنید روند کار می تواند کمی بیشتر ساده شود.

اگر می توانید کیست که توییت های شما را ببیند چه می کنید؟

طراح توییتر ، اندرو کرتر (a_dsgnr) برخی مفاهیم اولیه را برای طراحی ویژگی های بالقوه جدید نشان داد. اگر می خواهید زندگی شخصی و شغلی خود را در بستر میکروبلاگینگ جدا نگه دارید ، احتمالاً از شنیدن درباره آنها هیجان زده خواهید شد.

این اولین مفهوم نامیده می شود دوستان مورد اعتمادکه در توییتر به روشی مشابه انتخاب مخاطب در یک پست فیس بوک یا انتخاب بین عمومی و شما کار خواهد کرد دوستان نزدیک استوری ها در اینستاگرام.

شما قادر خواهید بود چیزی را که فقط متعلق به شماست ، توییت کنید دوستان مورد اعتماد خواهید دید و همچنین انتخاب کنید که مال خود را ببینید دوستان مورد اعتماداولین توییت های جدول زمانی خود را.

این می تواند مصالحه خوبی برای کاربران توییتر باشد که می خواهند از همان حساب برای حفظ نظارت عمومی و برقراری ارتباط فقط با دوستان واقعی خود استفاده کنند.

اما اگر این رویکرد را دوست ندارید ، کرتر تصاویر صفحه ای را نیز به اشتراک گذاشته است روکش، قابلیتی که به شما امکان انتخاب بین افراد مختلف را می دهد – همه آنها به یک حساب توییتر متصل هستند.

پیروان شما می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند کل حساب شما را دنبال کنند یا فقط روکش آنها علاقه مند هستند.

متناوباً ، می توانید محدودیت های خود را تعیین کنید

ویژگی دیگری که در نهایت ممکن است توییتر به آن اضافه کند ، امکان تعامل با آن است به تنظیمات برگزیده پاسخ دهید. می توانید عباراتی را مشخص کنید که ترجیح می دهید در پاسخ های توییت خود مشاهده نکنید ، و اگر کاربران آن را تایپ کنند ، با کمی توضیح در مورد چراغ برجسته می شود.

این اعلان نارنجی کوچک احتمالاً کسی را که قصد ارسال پیام های بی ادبانه در توییتر را دارد متوقف نخواهد کرد (آنها احتمالاً کلاً آن را نادیده می گیرند) ، اما ممکن است از استفاده تصادفی زبان از زبان کاربران که باعث ناراحتی شما می شود جلوگیری کند.

کرتر می گوید شما همچنین می توانید اقدامات خودکار را فعال کنید ، مانند پاسخهایی را که ترجیحات شما را به پایین تماس نادیده می گیرند ، منتقل کنید.

مرتبط: چگونه می توان هرکسی را که یک توییت بد را دوست داشت در یک ضربه مسدود کرد

به Twitter اعلام کنید که فکر می کنید باید در مرحله بعدی چه چیزی اضافه کنید

به نظر می رسد که از میان همه سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی ، ما بیش از دیگران در مورد آنچه من در توییتر فکر می کنم ، اطلاعات داریم. این موضوع به دلیل تلاش کارکنان رسمی برای ما است ، یا محقق برنامه در جستجوی کد برای یافتن این ویژگی ها قبل از هر کس دیگری.

اگر می خواهید هر یک از این مفاهیم طراحی به ویژگی رسمی توییتر تبدیل شود ، حتماً در مورد موضوع توییتر مورد نظر بازخورد بگذارید.


راهنمای پیشنهادی برای بررسی توییتر
چگونه می توان در توییتر تأیید کرد و در آخر این نشانک آبی را دریافت کرد

هر کسی می تواند برای تایید در توییتر درخواست کند. در اینجا نحوه فهمیدن صلاحیت حساب شما و چگونگی گذراندن مراحل کار آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.