8
آوریل

توییتر آرشیو توییت های قدیمی دونالد ترامپ را نمی خواهد

این شرکت رسانه های اجتماعی می گوید از آنجا که ممنوع شده است ، حتی بایگانی از حساب قدیمی وی در توییتر ذخیره نمی شود.


ترامپ با آرم های توییتر و NARA

Twitterverse با نبود دونالد ترامپ هرج و مرج شده است.

در پس زمینه همه بحث ها مبنی بر اینکه آیا رئیس جمهور پیشین آمریکا ، چه زمانی و چگونه به شبکه های اجتماعی باز خواهد گشت ، اختلاف نظر کمی بین توییتر و آژانس نگهداری از بایگانی ملی وجود دارد.

توییتر به آرشیو حساب ممنوع ترامپ کمک نخواهد کرد

روز چهارشنبه ، اداره بایگانی و بایگانی ملی (NARA) به POLITICO گزارش داد که توییتر به آژانس بایگانی دولت اجازه نمی دهد توییت ها را از حسابrealDonaldTrump بایگانی کند.

Twitter and Facebook Flag Trump Post

در گذشته ، NARA وظیفه ایجاد حساب های بایگانی برای کارمندان سابق دولت ایالات متحده را داشته است. به عنوان مثال ، حساب دولت ترامپ به صورت بایگانی شده است @ POTUS45در حالی که آنچه که رئیس جمهور سابق باراک اوباما است بایگانی می شود @ POTUS44.

توییت های حساب های بایگانی شده هنوز هم قابل بازیابی ، پسندیدن و پاسخگویی است و احتمالاً به همین دلیل است که توییتر اجازه نمی دهد همان رفتار با حساب شخصی ترامپ را داشته باشد. سخنگوی توییتر ، ترنتون کندی ، در ایمیل ارسال کرد:

با توجه به اینکه ما در نهایتrealDonaldTrump را متوقف کردیم ، بدون توجه به اینکه NARA تصمیم دارد داده های خود را ذخیره کند ، محتوای حساب مانند قبل یا به عنوان حساب های اداری بایگانی شده در حال حاضر در Twitter نمایش داده نمی شود.

البته ، هر بحثی جنبه هایی دارد. برخی معتقدند گرچه ترامپ مواردی را در مغایرت با قوانین توییتر در توییتر منتشر کرده است ، اما حساب شخصی وی هنوز هم باید بایگانی شود زیرا وی زمانی این پست را بر عهده داشت.

از طرف دیگر ، شما افرادی دارید که فکر می کنند ذخیره اظهارات قدیمی او در جایی به صورت آنلاین می تواند خطرناک باشد.

مرتبط: توییتر توییت های ترامپ را به دلیل “نقض های مکرر و جدی” حذف کرد

و این دقیقاً به چه معناست؟ خوب ، به نظر می رسد NARA باید با نحوه ایجاد 26000 توییت پاک شده ترامپ در دسترس عموم قرار گیرد ، زیرا Twitter اجازه نمی دهد آژانس آنها را در سیستم عامل خود میزبانی کند.

جیمز پریچت سخنگوی NARA می گوید روند بایگانی با وجود این دست اندازها هنوز ادامه دارد. بایگانی های فدرال “در تلاشند تا محتوای صادر شده را از کتابخانه ریاست جمهوری ترامپ در دسترس قرار دهند (…)”.

ضرب المثل همچنین تأیید کرد که تمام توییت های ارسال شده توسط حسابrealDonaldTrump ضبط خواهد شد.

وی گفت: “NARA قصد دارد دسترسی عمومی به تمام رسانه های اجتماعی ضبط شده و محافظت شده از سوابق ریاست جمهوری ، از جمله همه توییت های مسدود شده یا حذف شده را فراهم کند.”

ترامپ در ماه ژانویه توسط توئیتر ممنوع شد زیرا وی به ارسال نظراتی که رفتار خشونت آمیز را تشویق می کند (که منجر به طوفان احتمالی پایتخت در ایالات متحده شد) متهم شد. یک ماه بعد ، این شرکت تأیید کرد که این ممنوعیت دائمی است ، حتی اگر ترامپ دوباره نامزد ریاست جمهوری شود.

توییتر تنها شرکتی نیست که می خواهد ترامپ برنامه و وب سایت خود را کاملاً خاموش کند. ترامپ سعی کرد از طریق صفحه عروس خود به فیس بوک برگردد ، اما فیلم خیلی زود حذف شد.


رئیس جمهور سابق آمریکا ترامپ و آرم فیس بوک
فیس بوک دونالد ترامپ را ممنوع کرد … دوباره

بدیهی است ، محتوای منتشر شده “با صدای دونالد ترامپ” منجر به حذف آنها و محدودیت های اضافی در حساب خواهد شد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.