رفتن به نوشته‌ها

توییتر آرای مثبت و منفی را برای توییت ها با پاسخ آزمایش می کند

به زودی دکمه های رأی گیری و رأی گیری را در کنار دکمه های Retweet و Like در پاسخ های Twitter مشاهده خواهید کرد.


آرم توییتر شیب زرد و قرمز

سال 2021 برای تیم توسعه توییتر سال بسیار شلوغی بود. این بار ، این پلتفرم در حال کار برای اجرای چیز جدیدی است تا به شما کمک کند تعیین کنید چه جواب هایی وجود دارد و چه مواردی به بحث های آنلاین آن مربوط نیست.

توییتر ممکن است یکی از اصلی ترین ویژگی های Reddit را به خود اختصاص دهد

توییتر در حال بررسی نظرات مخالف و منفی به پاسخ های توییت های شما است. این شرکت اعلام کرد که در حال راه اندازی “آزمایش کوچک تحقیق” برای آزمایش ویژگی بالقوه آینده است.

به نظر می رسد رأی مخالف و مخالف در توییتر بسیار شبیه Reddit خواهد بود – ایده این است که شما می توانید با توییت هایی که دوست دارید یا با آنها موافق هستید رأی دهید و به کسانی که دوست ندارید یا دوست ندارید رأی دهید.

مرتبط: چگونه می توان هرکسی را که یک توییت بد را دوست داشت در یک ضربه مسدود کرد

فقط شما می توانید رای مخالف خود را ببینید ، در حالی که رای شما به تعداد پسندیدن در توییت ها کمک می کند. توییتر همچنین سعی کرد تأکید کند که گزینه رأی مخالف دکمه عدم پذیرش نیست:

این دقیقاً یک دکمه دوست نداشتن نیست. در این آزمایش تحقیق ، نماد انگشت شست صدایی مخالف است و به ما اطلاع می دهد که فکر نمی کنید جواب مربوط به مکالمه باشد. ما می خواهیم انواع پاسخ های شما را بهتر درک کنیم و آنها را در کاروان مناسب نمی دانیم [conversation].

آرا the ترتیب نمایش پاسخ ها را در برنامه تغییر نمی دهد. همچنین ممکن است دریابید که شما و یک کاربر دیگر در گروه آزمون آیکون های مختلفی برای دکمه های رأی و رای دارید.

برای بعضی ها ، نمادهای موافق و مخالف فلشهای بالا و پایین هستند که در یک دایره بسته شده اند. برای دیگران ، درعوض به عنوان آیکون های انگشت شست و بالا ظاهر می شوند. این احتمالاً فقط یک تست بصری از طراحی رابط کاربر است. عملکرد به طور مستقل به همان روش کار می کند.

در زمان نوشتن مقاله ، این تست به کاربران دستگاه های iOS محدود می شود.

پاسخ آزمایش “موافق” و “مخالف” در توییتر

ممنوعیت صفحه توییتر

پیشنهاد توییتر برای افزودن دکمه های “موافق” و “مخالف” بیشتر با انتقادات منفی روبرو شد. طولی نکشید که کاربران پاسخ پیام های پیام شرکت را ارسال کردند.

به نظر می رسد محبوب ترین نگرانی این است که مصرف کنندگان متقاعد شده اند که این ویژگی جدید فقط به کاربران منفور اجازه می دهد افراد دیگر را به صورت ناشناس مورد آزار و اذیت قرار دهند. رک و پوست کنده ، یک فرض کاملا منطقی است.

توییتر از بدو تأسیس شهرت بد خاصی دارد ، فقط به این دلیل که ماهیت این سیستم عامل به شما امکان می دهد تقریباً هر نظر را در اینترنت باز کنید. در صورت انتخاب ، پنهان کردن هویت خود در پشت نام کاربری فوری و آسان است.

کاربران همچنین از این فرصت استفاده کردند و ویژگی های دیگری را که فکر می کردند باید به جای آن اضافه شوند ، مانند گالری صدای جیر جیر یک هنرمند / عکاس یا یک دکمه ویرایش – درخواستی که مدیر اجرایی توییتر جک دورسی از ارائه آن خودداری کرد.

اما بهترین قسمت همه اینها می تواند باشد پاسخ Reddit. سایت تالار گفتگو به سادگی با یک یادداشت حاوی “جالب” به توییتر پاسخ داد. در زمان نوشتن جواب ، چهار برابر تعداد لایک هایی که در توییت اصلی وجود دارد پاسخ است.


توییتر ویرایش توییت
چرا توییتر اجازه ویرایش توییت های شما را نمی دهد

گزینه ویرایش یکی از درخواستی ترین ویژگی ها در توییتر است. پس چرا شرکت اجازه این کار را نمی دهد؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید