24
جولای

تنظیم جدید ارسال عکس های با کیفیت به واتس اپ را بیاموزید

واتس اپ از ویژگی های بسیاری به عنوان پیام رسان برخوردار است. امکان برقراری تماس تصویری ، امکان ایجاد گروه و … از جمله این ویژگی هاست. وقتی در حالت پیام رسانی فوری WhatsApp عکسی را به s سی ارسال می کنید ، کیفیت آن کاهش می یابد. دلیل این کاهش کیفیت ، کاهش مصرف داده و اینترنت است. واتس اپ ویژگی جدیدی را برای کاربران بتا ایجاد کرده است که با استفاده از آن می توانند کیفیت فیلم و تصاویر را انتخاب کنند. در این مقاله از Anzel Web ما یک تنظیم جدید برای ارسال عکس های با کیفیت به WhatsApp به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه کیفیت عکس ها را در واتس اپ بالا ببریم؟

؟ نحوه ارسال تصاویر با بهترین کیفیت در واتس اپ

پیام رسان های واتس اپ سعی دارند روز به روز قابلیت های این شبکه اجتماعی را افزایش دهند. تمام این تلاش ها برای سهولت استفاده کاربران و افزایش محبوبیت این پیام رسان انجام می شود. یکی از ویژگی های واتس اپ امکان ارسال فایل و تصویر است. کاربران معمولاً قادر به ارسال تصاویر با کیفیت یا اصلی نیستند. ویژگی جدید به کاربران امکان ارسال تصاویر با کیفیت بالا را می دهد. در این مقاله از Anzel Web نحوه ارسال عکس های با کیفیت به واتس اپ را به شما آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نحوه ارسال عکس های با کیفیت بالا در واتس اپ اندروید

برای ارسال عکس های با کیفیت بالا به واتس اپ ، باید نسخه بتا این برنامه را نصب کنید. اگر نسخه های Android و beta نسخه 2.21.15.7 را نصب کرده اید ، می توانید این ویژگی را اجرا کنید. البته توجه داشته باشید که این ویژگی در همه نسخه های بتا فعال نیست. در نتیجه ، اگر قادر به انجام این کار نیستید ، باید منتظر بمانید تا برای حساب شما فعال شود.

این برنامه را برای ارسال عکس های با کیفیت به WhatsApp Android باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید.

عکس های با کیفیت بالا به WhatsApp ارسال کنید

سپس روی تنظیمات ضربه بزنید.

عکس های با کیفیت بالا به WhatsApp ارسال کنید

اکنون روی Storage and Data کلیک کنید.

عکس های با کیفیت بالا به WhatsApp ارسال کنید

به پایین صفحه بروید و روی گزینه کیفیت عکس ضربه بزنید.

عکس های با کیفیت بالا به WhatsApp ارسال کنید

کیفیت بارگذاری عکس باز خواهد شد. روی بهترین کیفیت کلیک کنید و سپس تأیید را کلیک کنید.

عکس های با کیفیت بالا به WhatsApp ارسال کنید

توجه: بهترین کیفیت به معنای کیفیت اصلی نیست. درعوض ، تصویر با بالاترین کیفیت ممکن ارسال می شود.

نحوه ارسال عکس های با کیفیت اصلی در واتس اپ

برنامه را باز کنید تا عکسهای با کیفیت اصلی به WhatsApp ارسال شود. روی نماد پیوست ها کلیک کنید. سپس روی Documents ضربه بزنید.

عکس های با کیفیت اصلی را به WhatsApp ارسال کنید

فایل مورد نظر را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.

عکس های با کیفیت اصلی را به WhatsApp ارسال کنید

سپس روی ارسال کلیک کنید.

عکس های با کیفیت اصلی را به WhatsApp ارسال کنید

وقتی صفحه به WhatsApp بازگشت ، خواهید دید که پرونده بارگذاری شده است. زمان بارگذاری به اندازه پرونده بستگی دارد.

اگر نمی توانید فایل را پیدا کنید و تصویر با کیفیت اصلی را به WhatsApp ارسال کنید ، بهتر است نام فایل را تغییر دهید. پسوند پرونده را از JPEG یا PNG به PDF یا .doc تغییر دهید. واتس اپ نمی تواند خود تصاویر را شناسایی کند. بلکه بین پرونده ها از طریق پسوند تمایز قائل می شود. بعضی اوقات این روش پرونده را قابل مشاهده می کند و گیرنده می تواند آن را ببیند.

راه حل دیگر فشرده سازی پرونده است. اندروید یک ابزار فشرده سازی دارد. چند ثانیه روی تصویری که می خواهید نگه دارید. در کادر باز شده ، روی فشرده سازی کلیک کنید. سپس روی More کلیک کرده و Compress را انتخاب کنید. قسمت Quality را روی 100٪ تنظیم کنید. منتظر بمانید تا فرآیند فشرده سازی کامل شود. اکنون می توانید فایل zip را در WhatsApp بارگذاری کنید.

همچنین می توانید برای ارسال همزمان چند تصویر از این روش استفاده کنید.

اگر می خواهید عکس نمایه WhatsApp خود را از افراد خاص پنهان کنید ، بخوانید چگونه حساب WhatsApp خود را برای کسی پنهان کنیم.

ارسال کیفیت عکس از Google Drive

برای ارسال عکس های با کیفیت اصلی به WhatsApp iPhone و Android می توانید از Google Drive کمک بگیرید. اگر Google Driver خود را همگام سازی کنید ، تصاویر شما به طور خودکار در آنجا ذخیره می شوند.

ابتدا وارد Google Drive یا iCloud شوید. تصویر مورد نظر خود را پیدا کنید.

عکس های با کیفیت را به WhatsApp ارسال کنید

آنها را انتخاب کنید و روی تصاویر کلیک راست کنید. سپس پیوند را کلیک کنید.

عکس های با کیفیت را به WhatsApp ارسال کنید

پیوند را کپی کنید. سپس آن را از طریق واتس اپ برای عزیز خود ارسال کنید.

عکس های با کیفیت را به WhatsApp ارسال کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web با روش های ارسال عکس با کیفیت اصلی در واتس اپ و بهترین کیفیت آشنا شدیم. آیا این ویژگی برای حساب WhatsApp شما فعال است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.