28
مه

تمام مدل های آیفون 13 می توانند شامل لرزشگیر نوری تغییر لمسی باشند

سال گذشته این ویژگی فقط در بهترین آیفون 12 پرو مکس در دسترس بود.


نمای نزدیک که سه دوربین پشتی آیفون 12 پرو مکس نسخه اقیانوس آرام را نشان می دهد

بر اساس گزارش Digitimes که روز پنجشنبه منتشر شد ، به نظر می رسد فناوری تثبیت کننده تصویر نوری برای حرکت سنسور ، که فقط در بالای آیفون 12 پرو مکس یافت می شود ، با به روزرسانی آیفون 13 در هر مدل آیفون جریان دارد.

تصاویر آیفون با ثبات تر برای همه

وی خاطرنشان می کند که انتظار می رود عرضه اجزای سیم پیچ صوتی (VCM) برای آیفون در اواخر ماه ژوئن افزایش یابد و تا ماه ژوئیه از تعداد گوشی های اندرویدی “پیشی بگیرد”. در این گزارش آمده است:

تولیدکنندگان VCM عمدتا محموله هایی را برای گوشی های اندرویدی در نیمه اول سال ارسال می کنند ، اما با توجه به اینکه همه آیفون های جدید دارای تغییر سنسور OIS (تثبیت نوری) تصویر هستند ، انتظار می رود این محموله ها از آیفون در نیمه دوم فراتر رود) ) ، منابع می گویند ، به تولیدکنندگان گفته شده است که ظرفیت 30-40٪ را برای پاسخگویی به تقاضای زیاد آیفون افزایش دهند.

در حال حاضر ، فقط آیفون 12 پرو مکس از فناوری تعویض سنسور OIS استفاده می کند و تقاضا برای VCM هایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند 3-4 بار افزایش می یابد اگر همه آیفون های جدید از این ویژگی برخوردار شوند ،

سال گذشته اولین بار بود که تثبیت کننده حسگر در آیفون در دسترس بود ، زیرا قبلاً بیشترین ویژگی را در دوربین های DSLR داشت. همانطور که اپل درباره آیفون 12 پرو مکس گفت: “چه در حال فیلمبرداری از بچه های خود باشید که آنها را در اطراف پارک تعقیب می کنید و چه آیفون را از پنجره در جاده ای پر از دست انداز نگه دارید ، تثبیت دقیق تری نسبت به گذشته خواهید داشت. ”

این آخرین گزارش از گزارش قبلی ژانویه پشتیبانی می کند ، که نشان می دهد تثبیت تعویض سنسور با هر چهار مدل آیفون 13 در سال 2021 ارائه می شود.

این تنها ویژگی نیست که پیش از این فقط در بالاترین سطح آیفون قرار داشت و امسال به همه آیفون ها راه پیدا کرده است. گفته می شود سنسور LiDAR موجود در آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس امسال در هر چهار مدل آیفون 13 موجود بوده است. در گذشته ، اپل یک سال قبل از عرضه در همه مدل ها ، ویژگی هایی مانند صفحه نمایش OLED را روی آیفون برتر خود عرضه می کرد.

چه انتظاراتی از آیفون 13 داریم

از دیگر شایعات مربوط به آیفون 13 می توان به گزینه ذخیره سازی 1 ترابایتی ، نمایشگر “همیشه روشن” ، شکاف کوچکتر ، نمایشگر ProMotion 120 هرتز و بازگشت Touch ID اشاره کرد که این بار در نمایشگر آیفون تعبیه شده است. در ماه مه ، تراشه ساز اپل TSMC تولید تراشه A15 را آغاز کرد که به تولید نسل بعدی آیفون کمک خواهد کرد.

اپل معمولاً در ماه سپتامبر آیفون جدید خود را معرفی می کند. سال گذشته ، راه اندازی آیفون 12 به دلیل چالش های تولید ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، کمی به تأخیر افتاد. اپل هنوز زمان عرضه آیفون های جدید امسال را اعلام نکرده است. با این حال ، همه نشانه ها نشان می دهد که برنامه آن برای راه اندازی طبیعی در ماه سپتامبر است.


کدام آیفون بهترین عکس مقاله را با دوربین دارد (2021)
کدام آیفون بهترین دوربین را دارد؟

دوربین عالی تقریباً در همه آیفون ها یکی از پرفروش ترین نقاط است. اما کدام آیفون بهترین دوربین را دارد؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.