29
آوریل

تماس Wi-Fi چیست و چگونه می توانم آن را برای ماهواره اول و … فعال کنم؟

اگر به اینترنت Wi-Fi دسترسی دارید ، می توانید با آن تماس تلفنی برقرار کنید. به این نوع مکالمه تماس WiFi نامیده می شود در این مقاله Anzel Web چیست برای بررسی تماس از طریق Wi-Fi و چگونگی فعال سازی آن برای همراه اول ، ایرانسل و غیره؟ میردازیم.

Wifi Calling چیست و چگونه می توان آن را برای همراه اول ، ایرانسل و همراه فعال کرد

؟ تماس Wifi چیست و چگونه می توان آن را در تلفن ها فعال کرد

با تماس وای فای ایرانسل و همراه اول می توانید با اتصال تلفن به Wi-Fi تماس صوتی برقرار کنید. این نوع تماس با تماس صوتی WhatsApp ، Telegram و ص متفاوت است. اگر فکر می کنید تماس WiFi چیست و چگونه انجام می شود؟ این پست را بخوانید برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

تماس WiFi چیست؟

همانطور که از نامش پیداست ، در این حالت تماس از طریق Wi-Fi برقرار می شود و تماس به اتصال سلولی نیاز ندارد. تماس های Wi-Fi بر اساس IP شبکه است و اجازه می دهد تماس به جای انتقال از طریق برج های تلفنی از طریق اینترنت برقرار شود. این بدان معنی است که هر کجا WiFi وجود دارد ، امکان برقراری تماس صوتی از طریق Wi-Fi وجود دارد.

برای برقراری تماس صوتی Wi-Fi ، باید تلفن مجهز به VoLTE داشته باشید. با محبوبیت 4G این قابلیت در تلفن ها فعال می شود. برای برقراری تماس از طریق WiFi به هیچ نرم افزار شخص ثالثی نیاز نیست.

به طور کلی ، مودم WiFi می تواند تا 50 متر اطراف آن را پوشش دهد. البته این به مصالح ساختمانی خانه ، محل کار ، آپارتمان و … بستگی دارد و عوامل دیگری نیز در این امر نقش دارند.

نحوه فعال سازی تماس ها از طریق WiFi Android

تماس از طریق Wi-Fi چیست و چگونه می توانم آن را برای همراه اول ، ایرانسل و غیره فعال کنم؟

برقراری تماس تلفنی از طریق Wi-Fi در Android بسته به نوع تلفن شما متفاوت است. به طور کلی ، مراحل فعال سازی تماس های Wi-Fi ایرانسل و همراه اول در تلفن های اندرویدی مشابه است. برای انجام این کار ، به تنظیمات و سپس شبکه ها و اینترنت بروید. اکنون وارد تب Mobile Network شوید. سپس Advanced را انتخاب کنید. تماس Wi-Fi را وارد کنید و نماد تماس WiFi را روشن کنید.

اگر می خواهید بدانید اینترنت VDSL چیست ، اینترنت VDSL چیست و چه تفاوتی بین ADSL وجود دارد؟ نگاه کن

نحوه برقراری تماس تلفنی از طریق WiFi در iPhone

تماس Wi-Fi چیست و چگونه می توانم آن را برای همراه اول ، ایرانسل و غیره فعال کنم؟

برای فعال کردن تماس های Wifi با First Mobile و Irancell در iPhone ، به تنظیمات و سپس Cellular بروید. اکنون به برگه تماس Wi-Fi بروید و علامت مقابل تماس Wi-Fi را روشن کنید.

برای یادگیری نحوه استفاده از Wi-Fi Direct ، به راهنمای کاربر Wi-Fi Direct مراجعه کنید.

نحوه برقراری تماس با وای فای ایرانسل ، همراه اول و همراه

ابتدا ضرر همراه اول و ضرر ایرانسل را بارگیری و نصب کنید. نسل چهارم یا سرویس 4G باید روی تلفن شما فعال باشد. اگر اینگونه نیست ، سیم کارت USIM را تعویض کنید.

تماس Wi-Fi چیست و چگونه می توانم آن را برای همراه اول ، ایرانسل و غیره فعال کنم؟

پس از نصب ، با روشن کردن نماد Enable TelFi ، سرویس را فعال کنید. اکنون با اتصال به Wi-Fi می توانید تماس های خود را به صورت تماس عادی برقرار کنید. وقتی سیگنال تلفن (تلفنی با سه خط شبیه به سیگنال Wi-Fi) را در نوار وضعیت بالای تلفن مشاهده می کنید ، به این معنی است که این سرویس فعال است. هر زمان Wi-Fi را روشن کنید ، تماس ها در اینجا برقرار می شود.

اگر نمی خواهید تماس Wi-Fi برقرار کنید ، آن را خاموش کنید. در غیر اینصورت ، برای خاموش کردن تماسهای Wi-Fi ، می توانید وارد تلفن خود شوید و آن را خاموش کنید. این سرویس رایگان است و نرخ مکالمه همان نرخ مکالمه عادی است.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله Anzel Web یاد گرفتیم که چگونه با WiFi ایرانسل ، همراه اول و … تماس بگیرید و آیا شما قادر به برقراری تماس صوتی با WiFi Calling هستید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.