30
مارس

تصویر ، اطلاعات مشابه و … را پیدا کنید

ممکن است تصویری داشته باشید و ندانید متعلق به چه کسانی است. در این حالت ، می توانید از تصویر تصویر به جای جستجوی کلمات کلیدی در برخی سایت ها استفاده کنید. فقط کافیست تصویر را در سایت بارگذاری کنید و روی دکمه جستجو کلیک کنید تا منبع ، تصاویر مشابه و اطلاعات تصویر را ببینید. در این مقاله ما اطلاعاتی را از پی سی آموزش 7 در مورد بهترین موتور جستجوی عکس برای یافتن یک تصویر مشابه ارائه خواهیم داد.

بهترین سایت های جستجوی ویدئو

بهترین موتورهای جستجوی تصویر

سایت هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند بر اساس عکس و عکس جستجو کنید. اگر می خواهید در مورد تصویری که دارید اطلاعات کسب کنید ، تصویر را در اندازه بزرگتر و با کیفیت بهتر بارگیری کنید ، … تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که تصویر را در سایت بارگذاری کرده و بر اساس آن جستجو کنید. در این مقاله از انزل وب ، با اثربخشی موتور جستجوی تصویر و روش های جستجوی تصویر آشنا خواهیم شد.

معرفی موتور جستجوی تصویر TinEye

می توانید از TinEye برای جستجوی عکس استفاده کنید. با بارگذاری یا استفاده از URL می توانید تصاویر موجود در این سایت را جستجو کنید. ابتدا وارد شوید سپس آدرس URL عکس را در کادر وارد کرده و روی نماد ذره بین کلیک کنید. برای جستجو با تصویر ، روی دکمه بارگذاری کلیک کنید. سپس عکس را از رایانه وارد کنید. در آخر ، ذره بین را لمس کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

این سایت دارای پسوند Chrome است که می توانید آن را بارگیری کرده و به Google Chrome اضافه کنید. سپس با کلیک راست روی تصاویر و کلیک روی جستجوی تصویر در TinEye می توانید عکس ها را در سایت جستجو کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

نحوه بارگذاری عکس در Google برای جستجوی تصویر Google

برای بارگذاری عکس در Google ، به جستجوی تصویر Google بروید. سپس روی نماد دوربین ضربه بزنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

در زمینه باز دو گزینه وجود دارد. برای جستجو بر اساس URL ، روی Paste Image URL کلیک کنید و سپس URL را وارد کنید. سپس روی جستجوی تصویر کلیک کنید. برای جستجوی براساس تصویر ، روی بارگذاری تصویر کلیک کنید. سپس گزینه Select File را کلیک کرده و عکس را از رایانه خود وارد کنید. کمی صبر کنید تا جستجو و نتایج نشان داده شود.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

برای جستجوی تصویر بهتر در Google ، به معرفی بهترین ترفندهای جستجوی عکس در Google مراجعه کنید.

جستجو در یک سایت از از طریق تصویر بینگ

امکان جستجوی عکس با سایت بینگ نیز امکان پذیر است. وارد سایت شوید سپس بر روی نماد دوربین کلیک کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

منویی باز می شود. می توانید عکس خود را در این بخش بکشید یا بکشید. همچنین می توانید روی Paste Image یا URL کلیک کرده و URL تصویر را وارد کنید. گزینه دیگر کلیک کردن روی عکس گرفتن است. سوالی در اینجا ظاهر می شود و از شما خواسته می شود در این سایت به دوربین خود دسترسی پیدا کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

با کلیک بر روی مجاز ، وب کم فعال می شود. سپس باید بر روی دکمه وسط دوربین کلیک کنید تا عکس گرفته شود و بر اساس آن اینترنت را جستجو کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

به دنبال تصاویری شبیه Pinterest باشید

برای جستجوی تصاویر مشابه می توانید از Pinterest نیز استفاده کنید. ابتدا وارد Pinterest شوید. سپس بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید. به عنوان مثال ، شما به دنبال تصاویری از کهکشان ها و شفق های قطبی هستید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید
اکنون در صفحه باز شده ، روی نماد ذره بین در پایین تصویر کلیک کنید. نتایج برای شما نمایش داده می شود. در این صفحه ، تصاویری مشابه با آنچه روی آن کلیک کرده اید را مشاهده خواهید کرد.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

همچنین می توانید برای جستجوی تصاویر مشابه در اینستاگرام از این روش استفاده کنید. زیرا نتایج در اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

موتور جستجوی عکس قدرتمند تصاویر گتی

جستجوی اطلاعات عکس با سایت Getty Images نیز امکان پذیر است. وارد سایت شوید سپس روی نماد دوربین در زیر جستجوی تصویر ضربه بزنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

اکنون می توانید عکس خود را در جعبه باز بکشید یا رها کنید. همچنین می توانید بر روی دکمه Select File کلیک کرده و عکس را از رایانه خود وارد کنید. منتظر بارگذاری عکس باشید و نتایج مشابهی را مشاهده خواهید کرد.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

برای یافتن فایلهای Word و PDF با سهولت بیشتر ، به محبوب ترین سایتهای جستجوی سند Word و PDF به صورت آنلاین مراجعه کنید.

شناسایی عکس با وب سایت Shutterstock

برای یافتن تصویر مشابه می توانید از سایت Shutterstock استفاده کنید. وارد سایت شوید سپس بر روی دکمه جستجوی تصویر کلیک کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

اکنون می توانید با کلیک بر روی دکمه بارگذاری ، تصویر را از رایانه خود بارگیری یا بارگذاری کنید. برای استفاده از این سایت ، باید بسته های سالانه یا ماهانه خریداری کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

موتور جستجو بر اساس عکسهای Yandex

Yandex Photo based Engine Search سایت دیگری است که می توانید برای جستجوی عکس های مشابه از آن استفاده کنید. وارد سایت شوید روی تصویر کلیک کنید. وقتی وارد صفحه Image می شوید ، روی نماد دوربین کلیک کنید تا کادر برای یافتن همان تصویر باز شود.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

اکنون می توانید آدرس اینترنتی عکس را وارد کرده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. همچنین می توانید بر روی دکمه Select File کلیک کرده و تصویر را از رایانه خود وارد کنید. همچنین می توانید عکس را به همان دکمه بکشید یا رها کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

چگونه می توان با تلفن خود در Google عکس جستجو کرد

برای جستجوی عکس در Google ، یک مرورگر را باز کنید و در Google جستجو کنید. سپس روی تصاویر در بالای صفحه کلیک کنید. اکنون روی Find در پایین صفحه کلیک کنید.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

در نوار جستجو ، روی علامتی که شبیه لنز است ضربه بزنید. با این کار دوربین گوشی باز می شود و می توانید از سوژه عکس بگیرید تا Google موارد مشابه را پیدا کند.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

در پایین صفحه دوربین یک نماد مربع شکل وجود دارد که اگر آن را لمس کنید ، وارد گالری گوشی می شود. اکنون یکی از تصاویر موجود در گالری را برای جستجوی تصاویر مشابه در Android یا iOS انتخاب کنید. پس از وارد کردن تصویر از تلفن خود ، باید روی نماد دایره ای که ظاهر می شود کلیک کنید تا بخشی از تصویر انتخاب شود. Google اکنون همان مورد را به شما نشان خواهد داد.

یک تصویر مشابه پیدا کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله وب سایت هایی را معرفی کرده ایم که می توانند با عکس از Anzel جستجو کنند. به نظر شما کدام یک از این سایت ها برای یافتن چنین تصاویری بهتر است؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.