رفتن به نوشته‌ها

بیایید بیاموزیم که همزمان از دو دوربین جلو و عقب در تلفن اندرویدی استفاده کنیم

امروزه تلفن های هوشمند با انواع دوربین های جلو و عقب ارائه می شوند. مواقعی وجود دارد که می خواهیم همزمان از دوربین جلو و عقب تلفن استفاده کنیم. اگرچه این ویژگی به طور پیش فرض در اندروید معمولاً وجود ندارد ، اما با استفاده از برنامه ها می توان این روند را انجام داد. امروز در Anzel Web به شما یاد می دهیم که چگونه همزمان از دوربین جلو و عقب بر روی تلفن Android خود استفاده کنید.

چگونه می توان از دو دوربین جلو و عقب استفاده کرد؟

چگونه می توان از دوربین جلو و عقب به طور همزمان در اندروید استفاده کرد؟

امکان استفاده همزمان از هر دو دوربین تلفن می تواند جذاب و کاربردی باشد. بعضی از تلفن ها از این ویژگی پیش فرض که معرفی می کنیم پشتیبانی می کنند. در موارد دیگر می توانید از برنامه های جانبی کمک بگیرید. در ادامه بهترین برنامه های موجود را بررسی خواهیم کرد.

استفاده همزمان از دوربین جلو و عقب با برنامه Smart Front Back Dual Camera

استفاده همزمان از دوربین جلو و عقب با برنامه Smart Front Back Dual Camera

با استفاده از برنامه Smart Front Dual Camera در Android ، می توانید هم با دوربین جلو و هم با دوربین عقب عکس بگیرید. البته ، این فرآیند واقعاً همزمان نمی تواند معرفی شود ، اما دوربین به طور خودکار به عقب و جلو حرکت می کند. در این برنامه امکان استفاده از فریم ها و جلوه ها ، انتخاب اولین دوربین برای عکس ها و … وجود دارد.

همچنین ، برای گرفتن عکس های بهتر ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه دوربین تلفن Android خود را برای گرفتن عکس بهتر تنظیم کنید! همچنین بخوانید

برنامه دوربین دو طرفه برای استفاده همزمان از دو دوربین تلفن

برنامه دوربین دو طرفه برای استفاده همزمان از دو دوربین تلفن

ابتدا برنامه ویدئویی دوربین دو طرفه را بارگیری و نصب کنید. سپس آن را اجرا کنید. در صفحه اصلی یک دایره وجود دارد که می توانید چهره خود را ببینید. می توانید دوربین عقب را در بقیه صفحه مشاهده کنید. البته می توانید این حالت را تغییر دهید. برای ضبط فیلم یا عکس گرفتن می توانید از دکمه های پایین صفحه استفاده کنید.

استفاده همزمان از دو دوربین در تلفن سامسونگ

استفاده همزمان از دو دوربین در گوشی سامسونگ

اگر کاربر تلفن های سامسونگ هستید ، می توانید با استفاده از برنامه دوربین دوگانه که از سامسونگ در فروشگاه گلکسی در دسترس است ، هم با دوربین جلو و عقب عکس بگیرید.

همچنین اگر با مشکی شدن دوربین روبرو شدید ، مطالعه مقاله 9 روش حل مشکل تاریک شدن دوربین در گوشی اندرویدی سامسونگ ، آیفون و … را بخوانید. همچنین برای شما کاربردی و مفید خواهد بود.

نحوه استفاده از تلفن دوربین دوگانه سامسونگ در برخی مدل ها با عملکرد حالت دوربین دوگانه

در برنامه تلفن برخی از مدل های سری Samsung Galaxy ، گزینه ای برای انجام این کار به صورت پیش فرض در برنامه دوربین سیستم عامل وجود دارد. برای شروع ، دوربین را باز کنید و دکمه حالت دوربین دوگانه را لمس کنید. اکنون نمای کلی هر دو دوربین به شما نشان داده می شود. در فیلدی که برای دوربین دوم باز می شود ، می توانید این قسمت را تغییر اندازه دهید یا اندازه آن را تغییر دهید. در آخر ، کلید ضبط را فشار دهید.

نحوه استفاده از تلفن دوربین دوگانه سامسونگ در برخی مدل ها با عملکرد حالت دوربین دوگانه

نحوه استفاده از دوربین دوم گوشی شیائومی و .. با برنامه دوربین جلو

نحوه استفاده از دوربین دوم گوشی شیائومی و .. با برنامه دوربین Frontback

با استفاده از دوربین Frontback می توانید از دو دوربین نسبتاً همزمان عکس بگیرید و آنها را بدون نیاز به ویرایش برنامه ها و غیره در یک تصویر ببینید.

Frontback – برنامه ای برای عکس های اجتماعی

Frontback - برنامه ای برای عکس های اجتماعی

اگر هنوز برنامه ای را انتخاب نکرده اید ، Frontback – Social Photos می تواند شما را راضی کند. با کمک این برنامه می توانید با کمک هر دوربینی عکس بگیرید و برنامه آنها را در یک تصویر قرار می دهد. اشتراک گذاری سریع نیز در این برنامه پشتیبانی می شود.

استفاده همزمان از هر دو دوربین در گوشی اندرویدی در اندروید نسخه 11

گوگل امکان استفاده همزمان از چند حسگر را در Android 11 با یک API لحظه آخر جدید فراهم کرده است. اما هنوز نتوانسته ایم بفهمیم توسعه دهندگان چه زمانی از آن استفاده می کنند. به نظر می رسد در آینده امکان عکسبرداری با دوربین و حتی 180 یا 360 عکس با اندروید وجود دارد.

در آخر ، اگر به وب کم هم نیاز دارید ، حتماً آموزش 8 روش تبدیل دوربین اندروید و آیفون به وب کم رایانه را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز ما بهترین برنامه های عکس و فیلم برای اندروید با دوربین جلو و عقب را ارائه داده ایم. می توانید نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود در مورد نحوه استفاده از دو دوربین را در بخش نظرات این پست به اشتراک بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید