22
مه

بیاموزید که چگونه یک موضوع جستجوی Google تیره یا سیاه یا یک رایانه و تلفن را فعال کنید

استفاده از تم تاریک در دستگاههای صفحه مهم است زیرا از خستگی چشم جلوگیری می کند. Google همچنین اخیراً این ویژگی را برای جستجوی Google فعال کرده است. در این مقاله از Anzel Web به شما می آموزیم که چگونه موضوع جستجوی گوگل تیره یا سیاه را در رایانه و تلفن خود فعال کنید.

چگونه Google را در حالت شب قرار دهم؟

؟ نحوه فعال کردن Google Dark Theme

حالت جستجوی تاریک Google اخیراً برای برخی از کاربران فعال شده است. با فعال سازی این ویژگی دیگر نگران خستگی چشم هایتان نخواهید بود. در این مقاله از Anzel Web به شما می آموزد که چگونه حالت جستجوی شبانه را با Google فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه Google Dark Mode را فعال کنم؟ روی رایانه

طرح زمینه جستجوی Google سیاه از قبل برای برخی از کاربران فعال شده است. می توانید از این طرح زمینه در Google Chrome ، Microsoft Edge و Mozilla Firefox استفاده کنید. گاهی اوقات ، با وجود داشتن این ویژگی ، چند روز طول می کشد تا آن را فعال کنید.

اگر حالت تاریک Google برای شما فعال باشد ، اعلانی مشاهده خواهید کرد که طرح زمینه تاریک از قبل در صفحه جستجوی Google موجود است. با کلیک بر روی Enable این ویژگی فعال می شود. (برای فعال و غیرفعال کردن این گزینه می توانید از نماد بالا سمت راست که به شکل خورشید و ماه است نیز استفاده کنید.)

موضوع جستجوی گوگل تیره یا سیاه

با فعال کردن آن ، نماد ماه شکل در سمت راست صفحه ظاهر می شود. فعال کردن حالت Google Dark بخش جدیدی به تنظیمات جستجوی Google اضافه می کند.

موضوع جستجوی گوگل تیره یا سیاه

از این پس می توانید تنظیمات جستجوی Google را باز کنید تا Google Black فعال شود. سپس وارد تنظیمات جستجو شوید. حالا روی Appearances کلیک کنید. در اینجا می توانید با کلیک بر روی Dark theme تم Google Dark را فعال کنید. برای بازگشت به حالت نور ، باید بر روی تم نور کلیک کنید. در آخر ، روی ذخیره کلیک کنید. حالت سوم ، حالت پیش فرض دستگاه است که با فعال کردن آن ، Google مطابق با مضمون دستگاه عمل می کند. این بدان معنی است که اگر آن را روی Dark تنظیم کنید ، Google نیز تاریک می شود.

موضوع جستجوی گوگل تیره یا سیاه

می توانید کل محیط ویندوز را تاریک کنید. برای یادگیری نحوه فعال کردن این ویژگی ، بخوانید چگونه سیاه تم را برای Windows 10 Explorer فعال کنیم.

چگونه می توانم طرح زمینه Google را در تلفن خود تغییر دهم؟ در Android

برای فعال کردن حالت شب Google Android ، ابتدا Google Chrome را باز کنید. سپس با سه نقطه در سمت راست روی منو ضربه بزنید. حالا تنظیمات و سپس r را انتخاب کنید. سه حالت وجود دارد:

پیش فرض سیستم: هنگامی که باتری دستگاه کم است یا تنظیمات تلفن شما معمولاً در حالت تاریک است ، به یک موضوع جستجوی Google تیره یا سیاه تغییر دهید.

تاریک: حالت تاریک گوگل

نور: حالت سفید یا سفید Google

برای فعال کردن حالت تاریک می توانید حالت تاریک را انتخاب کنید.

این ویژگی برای تلفن های دارای Android 5 و بالاتر فعال شده است.

حالت ناشناس را می توان فعال کرد ، در این صورت جستجوی شما به صورت خصوصی انجام می شود. در این حالت صفحه Google تیره می شود.

بیاموزید که چگونه یک موضوع جستجوی Google تاریک یا سیاه را در رایانه و تلفن خود فعال کنید

اگر می خواهید حالت تاریک اینستاگرام را فعال کنید ، آموزش نحوه فعال سازی تم سیاه اینستاگرام را بخوانید.

چگونه Google Black Theme را در iOS فعال کنیم

برای فعال کردن Google Black Theme در iOS 13 به بعد ، فقط کافی است حالت تاریک را در iPhone یا iPad راه اندازی کنید. سپس Chrome را باز کنید. در واقع ، کل دستگاه در حالت تاریک است و تم تاریک Google برای iOS هنوز منتشر نشده است. اما اگر می خواهید جستجوی گوگل خود را تاریک کنید ، می توانید این روش را انجام دهید.

برای این کار ، به تنظیمات بروید و سپس Display & Brightness را انتخاب کنید. برای فعال کردن حالت تاریک ، روی Dark کلیک کنید.

موضوع جستجوی گوگل تیره یا سیاه

اگر به طور خصوصی جستجو کنید ، Google تاریک می شود. برای بررسی این موضوع ، گوشه بالا سمت چپ را برای حالت ناشناس بررسی کنید.

برای فعال کردن حالت تاریک WhatsApp ، آموزش فعال سازی یک تم تاریک در WhatsApp را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه موضوع جستجوی گوگل تیره یا سیاه را بر روی رایانه و تلفن Anzel Web خود فعال کنید. آیا این ویژگی برای شما فعال است؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.