20
مارس

بیاموزید که چگونه با چند روش عملی عکس ها را در قالب WebP و SVG به JPG و PNG تبدیل کنید

چندین روش معمول برای تبدیل تصاویر WebP و SVG به JPG و PNG وجود دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

با این حال ، تبدیل تصاویر به WebP و SVG یکی از مشکلات اصلی کار با تصاویر در بین کاربران است. معمولاً قالب تصویر بسته به نوع برنامه متفاوت است. مدیران وب و سئو از اولین کسانی هستند که به دنبال ابزارهای تبدیل تصویر می گردند. بنابراین همانطور که مقاله را ادامه می دهید نوع تک با من باش.

قالب WebP را به صورت آنلاین به JPG و PNG تبدیل کنید

یکی از بهترین روش های تبدیل تصویر WebP به فرمت JPG و PNG تغییر URL تصویر در مرورگر است ، زیرا مرورگرهای دیگر به غیر از Chrome با حذف Web-P توانایی باز کردن تصویر در قالب WebP را ندارند. فرمت. تصویر در وب و جایگزینی آن با PNG یا GPG می تواند به راحتی قالب را تغییر دهد.

برای این کار ابتدا با کلیک راست و فشار دادن دکمه پیش نمایش تصویر در یک صفحه ، تصویر مورد نظر را در اینترنت مشاهده کنید ، سپس انتهای آدرسی را که قالب در آن قرار دارد حذف کنید و به جای آن JPG یا PNG را جایگزین کرده و Enter را فشار دهید. . (توجه: اگر تصویر پس زمینه دارد ، JPG است و اگر پس زمینه وجود ندارد ، قالب بایت آن را به PNG تغییر دهید.)

سپس روی تصویر کلیک راست کرده و تصویر را ذخیره کنید تا در رایانه ذخیره شود.

برای تبدیل WebP از افزونه Google Chrome استفاده کنید

هنگام نوشتن مقاله ، تنها مرورگری که می تواند قالب WebP را بخواند Chrome است ، بنابراین پسوندی را معرفی کرده است که می تواند برای تبدیل چنین تصاویری به PNG و GPG استفاده شود.

قالب WebP را با XnConverter تبدیل کنید

یکی از روشهای آفلاین تبدیل قالب Web-Pay به سایر فرمتهای ویدیویی نصب XnConverter بر روی سیستم شخصی شماست ، با استفاده از این برنامه می توانید تصویر را بارگیری کرده و قالب تصویر را در سیستم خود تغییر دهید.

استفاده از XnConverter آسان است و رابط کاربری آن آسان است ، بنابراین نیازی به توضیح بیشتر نیست.

قالب را با سایت تبدیل آنلاین تغییر دهید

قالب را با سایت تبدیل آنلاین تغییر دهید

سایت تبدیل آنلاین یکی از سایت های معروف است که می توانید هر قالب ویدیویی را در آن تبدیل کنید.

این سایت از هر دو قالب WebP و SVG پشتیبانی می کند و دارای یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که تصویر را در سایت بارگذاری کرده و به هر قالب مورد نیاز خود تبدیل کرده و تصویر جدید را بارگیری کنید.

قالب SVG را با سایت Svgtopng تبدیل کنید

همانطور که از نام سایت Svgtopng برمی آید ، این سایت قابلیت تبدیل تصاویر Svg به png را دارد.

در این سایت ، و همچنین در سایت بالا ، می توانید با بارگذاری آن تصویر را در سایت وارد کنید و پس از تغییر قالب می توانید عکس را بارگیری کنید تا بتوانید به راحتی تمام تصاویر SVG خود را به PNG تبدیل کنید.

نقطه پایان

در این مقاله ما به طور کامل نحوه تبدیل عکس ها با فرمت WebP و SVG به JPG و PNG را با چندین روش عملی به طور کامل توضیح داده ایم ، این روش ها بسیار ساده و کاربردی هستند ، برخی از آنها خدمات آفلاین و برخی دیگر بصورت آنلاین ارائه می دهند.

منبع : https://techtip.ir/