9
آوریل

بیاموزید که چگونه از ویژگی Remix Remix در اینستاگرام استفاده کنید

Remix Reels Instagram ا است ویژگی نسبتاً جدیدی است که توسط سازندگان این برنامه ایجاد و معرفی شده است. این ویژگی مشابه کاری است که کاربران می توانند با TikTok (یک دوئت در اینستاگرام) انجام دهند. با استفاده از این ویژگی می توانید فیلم های جذاب و خوبی بسازید. در این مقاله نحوه استفاده از ویژگی Remix Reels در اینستاگرام را از پی سی آموزش به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه می توانم از Remix Reels Instagram استفاده کنم؟

؟ چگونه می توان حلقه ها را در اینستاگرام رمیکس کرد

با توجه به ویژگی جدید Rails و Duet در اینستاگرام ، تنظیماتی که می توان برای این فیلم ها انجام داد دائماً در حال تغییر است. اکنون کاربران می توانند Remix Rails را برای فیلم های خود فعال یا غیرفعال کنند. در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه یک ویدیو را از طریق پی سی آموزش در اینستاگرام ریمیکس کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توان Remix Rails را فعال کرد؟

ابتدا نحوه استفاده از Remix Reels را در اینستاگرام به شما آموزش خواهیم داد. به قسمت حلقه ها بروید. همچنین می توانید به این قسمت از حساب خود بروید. روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای برنامه ضربه بزنید و Remix This Reel را انتخاب کنید.

حلقه های ریمکس

اکنون می توانید فیلم خود را ضبط کنید. با انتخاب نماد گالری در گوشه پایین سمت چپ صفحه و انتخاب یک فیلم از قبل ضبط شده ، می توانید به گالری دسترسی پیدا کنید. افکت ها ، تایمرها و سایر عملکردها نیز هنگام ضبط یک فیلم برای ویرایش فیلم شما فعال می شوند.

حلقه های ریمیکس

همچنین می توانید با انتخاب نماد میکروفون در بالای صفحه ، صدای فیلم را ضبط کنید.

حلقه های ریمیکس

وقتی ویدیوی خود را ویرایش کردید ، روی Next کلیک کنید. سپس یک زیرنویس بنویسید و یک عکس را به عنوان جلد انتخاب کنید. در آخر ، پست را به اشتراک بگذارید.

حلقه های ریمکس

ریمیکس اینستاگرام را برای نسخه های قبلی فعال کنید

برای ساخت مجدد ویدیوهای Rails Instagram Rails که قبلاً ارسال کرده اید ، باید گزینه انجام این کار را به صورت دستی فعال کنید. شما به طور معمول گزینه Remix this Reel را در منو مشاهده نخواهید کرد.

ریل های قدیمی خود را در اینستاگرام باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید. حال گزینه Enable Remixing را انتخاب کنید. در این حالت دیگران می توانند ریل های شما را مجدداً اصلاح کنند.

حلقه های ریمیکس

برای یک روش بهتر برای یادگیری نحوه کار با Rails ، آموزش کامل داستان اینستاگرام Reels را ببینید.

رمیکس Instagram Rails را غیرفعال کنید

برای غیرفعال کردن ریمکس ریمکس اینستاگرام دو روش وجود دارد. شما می توانید Remix Rails را برای یک پست خاص یا برای همه پست ها فعال کنید. برای غیرفعال کردن این ویژگی Rails ، فیلم مربوطه را باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و گزینه Disable Remixing را انتخاب کنید.

حلقه های ریمکس

اینستاگرام سپس سوالی را از شما می پرسد که برای تأیید باید روی غیرفعال کردن کلیک کنید.

حلقه های ریمیکس

برای غیرفعال کردن این ویژگی برای همه فیلم های Rails ، باید تنظیمات و سپس حریم خصوصی را باز کنید.

حلقه های ریمکس

در این قسمت به Reels رفته و گزینه Enable Remixing را خاموش کنید.

حلقه های ریمکس

برای یادگیری نحوه بارگیری فیلم های Reels ، روش های بارگیری فیلم ها و فیلم های Reels ارسال شده در Instagram را ببینید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از پی سی آموزش ، نحوه ریمیکس کردن Rails در اینستاگرام را به شما آموزش دادیم. از چه پست هایی برای ایجاد این ویژگی استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.