30
مارس

بیاموزید که وایس را در WhatsApp بدون درک دیگری گوش دهید

در بسیاری از مواقع پیام رسان های واتس اپ نمی خواهند فرستنده از این موضوع مطلع شود که شما پیام را خوانده اید. WhatsApp س نیز همین است. در این مقاله از پی سی آموزش ، ما به چگونگی گوش دادن به ویس در WhatsApp بدون درک مطلب دیگر نگاه می کنیم. با ما بمان.

ویس واتس اپ را بدون خوردن دو تیک و کبود شدن بازی کنید

چگونه پیام صوتی WhatsApp را بدون اطلاع فرستنده ارسال کنیم

معمولاً وقتی پیام WhatsApp را می بینید ، دو کلیک آبی رنگ در کنار پیام فرستنده ظاهر می شود. اما گاهی اوقات شما به عنوان گیرنده پیام ، نمی خواهید فرستنده بداند که پیام او را دیده اید. برای گوش دادن به فایل های صوتی که در WhatsApp برای شما ارسال می شود بدون نشان دادن دو علامت آبی برای فرستنده ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

در حالت WhatsApp برای ویس از حالت هواپیما هیچ کادر آبی وجود ندارد

ما می خواهیم به این سوال در مورد گوش دادن به زمزمه ها پاسخ دهیم ، چه کاری می توانیم انجام دهیم تا از دریافت علامت آبی در WhatsApp جلوگیری کنیم؟ یکی از ساده ترین راه های گوش دادن به پیام های WhatsApp بدون نشان دادن تیک آبی به فرستنده ، قرار دادن تلفن در حالت هواپیما است.

پس از انجام این کار ، به صفحه گپ مورد نظر بروید ، رمزعبور مورد نظر را برای خود یا شخص دیگری هدایت کنید و سپس پیام ارسال شده را بازی کنید پس از انجام این کار ، حالت پرواز را دوباره فعال کنید.

با این کار تمام سیگنال های رادیو و تلفن همراه در دستگاه شما مسدود می شود. به این ترتیب ، WhatsApp در صورت مشاهده پیام قادر به تشخیص آن نخواهد بود.

چه باید کرد تا واتس اپ به رنگ آبی مشخص نشود

با بارگیری رسانه ، بدون کادر آبی WhatsApp به ویس گوش دهید

راه حل دیگر برای گوش دادن به ویس در WhatsApp بدون دانستن شخص دیگر این است که بارگیری خودکار رسانه WhatsApp را که شامل ویس است فعال کنید و سپس به مدیر پرونده تلفن همراه خود بروید و به پوشه Whatsapp (در حافظه داخلی یا روشن) بروید کارت) حافظه تلفن). سپس فایل صوتی ویس را جستجو کنید (طبق روش اجرا ، زیرا نام پرونده متفاوت است) و بازی کنید.

WhatsApp به طور خودکار رسانه را در تلفن همراه شما بارگیری می کند. اما اگر می خواهید از این امر اطمینان حاصل کنید ، وارد نرم افزار شوید و به تب Settings بروید. سپس به تب Storage and Data بروید.

ویس واتس اپ را بدون بررسی دوم بازی کنید

سپس ، در قسمت بارگیری خودکار رسانه رسانه ، مطمئن شوید که بارگیری رسانه هنگام اتصال به Wi-Fi و داده (مطابق با نیاز شما) فعال باشد.

در واتساپ برای ویس کادر آبی نشان ندهید

راه حل دیگر ورود به نرم افزار و کلیک بر روی نماد سه نقطه است. سپس گزینه More را انتخاب کرده و Export Chat را کلیک کنید.

ویس واتس اپ را بدون خوردن دو تیک و کبود شدن بازی کنید

در این مرحله ، پنجره ای ظاهر می شود که از شما می خواهد گپ را با رسانه یا بدون آن انتقال دهید. گزینه Include Media را انتخاب کنید.

بدون علامت تیک آبی در WhatsApp به ویس گوش دهید

سپس چت را به Google Drive یا سرویس ذخیره سازی دیگری که در تلفن همراه شما موجود است انتقال دهید. سپس فایل zip منتقل شده را استخراج کرده و فایل صوتی مورد نظر را با استفاده از پخش کننده خود پخش کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

شما یاد گرفتید که چگونه بدون درک شخص مقابل ، از WhatsApp به ویس گوش دهید. می توانید از روش های فوق برای گوش دادن به فایل های صوتی ارسال شده بدون اینکه طرف مقابل متوجه آن شود ، استفاده کنید. از کدام یک از روش های زیر استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.