12
مه

به زودی می توانید NFT را از طریق eBay خریداری کنید

eBay سوار قطار ران NFT می شود.


ویژگی راه اندازی ebay nfts

eBay رسماً اعلام کرده است که از فروش NFT در پلتفرم خود که فروش توکن رمزنگاری مربوط به مجموعه های دیجیتالی را پوشش می دهد پشتیبانی خواهد کرد. با این حال ، از ابتدا برای همه بسیار رایگان نخواهد بود ، زیرا eBay قبل از گسترش فروش NFT به سیستم عامل گسترده ، فروش NFT را به چند حساب تایید شده انتخاب شده محدود می کند.

eBay به NFT Craze می پیوندد

eBay یکی از بزرگترین سیستم عامل های خرید آنلاین در جهان است و گشودن آن به نشانه های رمز ارز غیرقابل تعویض (NFT) تعداد کاربران بالقوه را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

NFT دارایی های دیجیتالی است که با رمز ارز رمزپایه مرتبط است. فروش NFT یک زنجیره مالکیت ناپذیر ایجاد می کند و این ثابت می کند که شما و فقط شما تنها مالک دارایی دیجیتال هستید.

مرتبط: اگر NFT بخرید متعلق به شما چیست؟

اخیراً ، فروش آثار هنری NFT با قیمت های کلان خود جهان را شوکه کرده است. به عنوان مثال ، یک اثر هنری منحصر به فرد دیجیتال که توسط هنرمند بیپل خلق شد ، در مارس 2021 به قیمت 69 میلیون دلار فروخته شد ، در حالی که بازار کالاهای بی نظیر یا کمیاب کالاهای دیجیتالی رونق داشت.

اگرچه بازار اصلی گاو NFT تا حدودی فروکش کرده است ، ورود eBay به دنیای رمزهای ضروری منطقی است. در حال حاضر بازار عظیم آنلاین با صدها میلیون فروش از جمله کارت های قابل جمع آوری و سایر کالاهای قابل جمع آوری کالا روبرو است.

انتقال به دنیای کالاهای دیجیتال یک گام بعدی منطقی است ، اما غصب برخی از سیستم عامل های تجارت NFT تاسیس شده مانند Open Sea ، Rarible یا SuperRare کار آسانی نخواهد بود.

مرتبط: این سایت ها به شما امکان می دهند با استفاده از NFT موارد دیجیتالی را خریداری کنید

eBay در پست رسمی وبلاگ خود و اعلام خبر ، بیشتر دلایل علاقه جدید خود به ارزهای رمزپایه را توضیح داد.

سکوی باز ما بخش بزرگی از دلیل موفقیت eBay است و تغییری نخواهد کرد. NFT ها دسترسی بیشتری به طیف وسیع تری از مجموعه داران و خالقان دارند. به همین ترتیب ، نشر دیجیتال بیشتر در معرض دید نویسندگان قرار گرفته است ، مجموعه های دیجیتالی فرصت های بیشتری را برای هنرمندان و خالقان فراهم می کنند.

آیا سازندگان NFT به eBay هجوم می آورند؟

گسترش اولیه فروش NFT در eBay ممکن است منجر به جذب کند شود. با تعداد محدودی از فروشندگان تأیید شده كه قادر به فروش NFT هستند ، در دسترس بودن و دامنه كلی آثار هنری ، سوغاتی ها و سایر مجموعه های قابل جمع آوری ممكن است كم باشد.

علاوه بر این ، از آنجا که این انتشار اولیه در درجه اول برای کمک به eBay “برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه مهم است” برای جامعه ، فروشندگان NFT احتمالاً با چندین سیاست و تغییر متفاوت مواجه هستند قبل از گسترش فروش NFT به مخاطبان گسترده تر.

هنوز اطلاعات خاصی در مورد نحوه اجرای eBay NFT در سیستم عامل خود وجود ندارد. eBay باید حداقل برخی از قابلیت های بلاکچین و پردازش پرداخت ارز رمزنگاری شده را ادغام کند که این کار زمان بر است. نکته مثبت دیگر برای کاربران ارزهای رمزپایه این است که معرفی NFT امکان پرداخت گسترده رمزنگاری در eBay را فراهم می کند.


هنر 8 بیتی ، به عنوان NFT در دسترس است
نحوه ایجاد NFT Art و اتفاقات بعدی

ایجاد هنر NFT یک فرصت مهیج به نظر می رسد ، اما آیا واقعاً می تواند بازدهی که انتظار دارید را به همراه داشته باشد؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.