21
مه

به روزرسانی ویندوز 10 20H2 اکنون برای هر کاربر ویندوز در دسترس است

مدت هاست که این بروزرسانی برای برخی از کاربران ارائه شده است.


ویژگی آرم مایکروسافت

Windows 10 20H2 اکنون برای هر نوع دستگاهی در دسترس همه کاربران ویندوز 10 است. در حالی که به روزرسانی 20H2 از نیمه دوم سال 2020 انجام می شود و بسیاری از کاربران در حال ارتقا به روزرسانی ویندوز 10 در ماه مه 2021 هستند ، میلیون ها کاربر ویندوز 10 با استفاده از نسخه 2004 – که در نیمه اول سال 2020 منتشر شده است – باقی مانده اند.

هر کسی می تواند به ویندوز 10 20H2 ارتقا یابد

آخرین مانع مسدود کردن مسیر بروزرسانی ، مجموعه ای از رانندگان معیوب است که بر دستگاه های Conexant و Synaptics تأثیر می گذارند. مایکروسافت قبلاً این مشکلات مربوط به درایورها را حل کرده و راه را برای ارتقا نسخه های قدیمی ویندوز 10 هموار کرده است.

با توجه به نام نسخه ، به روزرسانی جدید موجود اولین بار در نیمه دوم سال 2020 منتشر شد. ویندوز 10 20H2 در اکتبر 2020 برای اکثر کاربران منتشر شد. هر بار که به روزرسانی ویندوز 10 شروع می شود ، مایکروسافت نسخه اولیه را محدود می کند تا خطاهای غیر منتظره را بررسی کند و سایر مشکلات

این مرحله از به روزرسانی ویندوز 10 به عنوان مرحله “استقرار هدفمند” شناخته می شود.

مرتبط: نحوه مدیریت Windows Update در ویندوز 10

ویندوز 10 20H2 قبلاً وارد مرحله “استقرار گسترده” شده است ، به این معنی که اکنون تقریباً برای همه دستگاه ها در دسترس است. طبق مقاله Microsoft TechNet:

استقرار گسترده به فاز پس از استقرار اشاره دارد ، جایی که خلبانان سازمان شما و استقرارهای هدف بازخورد موفقیت آمیزی را ارائه می دهند و ویندوز برای استقرار بیشتر یا تمام دستگاه های سازمان شما آزمایش می شود.

صفحه بهداشتی نسخه Windows 10 Version 20H2 تأیید می کند که اکنون موارد بسیار کمی روی این نسخه از سیستم عامل تأثیرگذار است ، فقط هنگام استفاده از صدای فراگیر 5.1 با تنظیمات خاص ، نویز زیاد است و ورودی Furigana مطابق انتظار کار نمی کند.

چگونه ویندوز 10 را به آخرین نسخه به روز کنیم

هنگام آماده شدن به روزرسانی برای بارگیری و نصب ، ویندوز 10 باید به شما کمی اشاره کند. با این حال ، اگر اعلان بروزرسانی را مشاهده نمی کنید ، می توانید خودتان آن را جستجو کنید.

  1. مطبوعات Windows Key + I برای باز کردن پانل تنظیمات.

  2. سر به بروزرسانی و امنیت > Windows Update و برای به روز رسانی بررسی کنید.

  3. مطبوعات به روزرسانی ها را بررسی کنید، سپس همه به روزرسانی های معلق را بارگیری و نصب کنید.

پس از بارگیری و نصب به روزرسانی ، سیستم خود را مجدداً راه اندازی کنید تا تغییرات تأیید شود.

پس از ارتقا سیستم خود به ویندوز 10 نسخه 20H2 ، باید دوباره بررسی کنید. ممکن است دریابید که می توانید به جدیدترین نسخه ویندوز 10 ، به روزرسانی مه 2021 ، ارتقا دهید.

مرتبط: به روزرسانی ویندوز 10 10 مه 2021 اکنون منقضی شده است

به روزرسانی ویندوز 10 20H2 دارای ویژگی های جدید بسیار خوبی است که می توانید کشف کنید. به عنوان مثال ، منوی جدید جذاب Start ، افزودن آیکون های جدید Microsoft Fluent Design ، پشتیبانی اضافی از حالت تاریک ویندوز 10 و معرفی مرورگر Edge مایکروسافت ، پوشش جدید Chromium وجود دارد.


muo-diy-build-pc
8 اشتباه رایج هنگام ساخت رایانه که مبتدیان مرتکب می شوند و نحوه اجتناب از آنها

شما همه قسمت ها را دارید – عالی! اما چگونه می توان آنها را به درستی مونتاژ کرد؟ این مثل یک لگو غول پیکر است ، نه؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.