12
مه

به روزرسانی جدید Xbox بهبود سریع را بهتر از همیشه می کند

پیشرفت های دیگری نیز وجود دارد ، مانند سوئیچینگ صدا ، پس زمینه پویای جدید و موارد دیگر.


سری xbox در برابر یک مانیتور 1440p در پس زمینه قرار دارد

ویژگی رزومه سریع X / S Xbox سری با به روزرسانی مه 2021 حتی بهتر است. مایکروسافت می گوید این به روز رسانی باعث می شود Quick Resume از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار شود و زمان بارگذاری بازی های سازگار را نیز بیشتر می کند.

ویژگی رزومه سریع Xbox Series X / S به شما امکان می دهد بین چندین بازی جابجا شوید و بازی را از همان نقطه ای که برای آخرین لحظه آن را ترک کرده اید ادامه دهید.

از سرگیری سریع X / S Xbox Series حتی بهتر می شود

اکنون می توانید به راحتی بازی هایی را که از Quick Resume پشتیبانی می کنند در Xbox Series X / S خود پیدا کنید. این بازی ها اکنون با برچسب جدید برای سهولت کار آنها برجسته می شوند.

علاوه بر این ، X / S Xbox Series شما گروه بندی بازی هایی را آغاز می کند که در حال حاضر با استفاده از ویژگی سریع ازسرگیری ضبط می شوند ، بنابراین به راحتی می توانید ببینید که کدام بازی ها آماده ورود به سیستم هستند و شروع به بازی می کنند. همچنین می توانید این گروه را به صفحه اصلی Xbox اضافه کنید.

در ماه مارس ، مایکروسافت به روزرسانی Xbox Series X / S را منتشر کرد که به شما امکان می دهد برای افزایش سرعت بارگیری ، بازی ها را مکث کنید.

بهترین لوازم جانبی از سری Xbox X.

علاوه بر پیشرفت های سریع بازیابی ، به روزرسانی مه 2021 برای Xbox Series X / S پشتیبانی از برنامه های رسانه ای مانند Plex ، Disney + و غیره را پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا چنین برنامه های جریانی جریان صوتی رمزگشایی شده خود را مستقیماً به سیستم صوتی شما ارسال کنند ، و Xbox را برای بهترین کیفیت ممکن دور بزنند.

مطمئن شوید که فعال شده اید بگذارید Passthrough گزینه ای در صفحه تنظیمات صوتی Xbox برای استفاده از این ویژگی.

مایکروسافت در بیانیه ای در وبلاگ Xbox اشاره کرد که به روزرسانی مه 2021 امکان تماشای تریلرهای بازی را در کتابخانه Xbox Game Pass اضافه می کند. این به راحتی به شما امکان می دهد بازی بعدی را که ارزش بازی دارد پیدا کنید. همه عناوین بازی که در مرکز توجه Game Pass Center برجسته شده اند ، هنگامی که بر روی آنها تمرکز کنید ، به طور خودکار تریلر شما را پخش می کنند.

بازی روی داشبورد Xbox عبور کنید

مرتبط: مایکروسافت تأیید می کند که کنسول های Xbox را با ضرر می فروشد

پس زمینه Motes پویا جدید به Xbox Series X / S اضافه شده است

تغییرات متفاوت اما مهم دیگری نیز در به روزرسانی مه 2021 برای Xbox Series X / S. وجود دارد. پس زمینه جدید “Motes” پویا وجود دارد که می توانید از آن در صفحه اصلی Xbox استفاده کنید.

تنظیمات Xbox Family نیز در حال بهبود است و به شما امکان می دهد بازی های چندنفره را با عنوان تأیید کنید. این بدان معناست که شما می توانید درخواست های بازی چند نفره را برای یک عنوان خاص برای فرزندان خود تأیید کنید ، حتی اگر این ویژگی را به عنوان بخشی از تنظیمات خانواده Xbox خود غیرفعال کرده باشید. می توانید بازی ها را مستقیماً از کنسول Xbox یا برنامه تنظیمات خانواده Xbox برای iPhone و Android تأیید کنید.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که در حال بستن برنامه Smart Glass برای رایانه و حذف آن از فروشگاه مایکروسافت است. اکنون پیشنهاد می شود که از برنامه Xbox برای ویندوز 10 برای کشف و مدیریت بازی ها با Xbox Game Pass استفاده کنید.


بازی های Xbox را به Android منتقل کنید
چگونه بازی های Xbox را در Android با پخش از راه دور پخش کنیم

خانواده برای کوچک کردن تلویزیون؟ بازی های Xbox خود را با ویژگی جدید قابلیت پخش از راه دور در Android پخش کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.