21
جولای

به روزرسانی جدید Windows 11 Insider Preview ، نمای کلی چت Microsoft Teams را ارائه می دهد

Microsoft Teams Chat به نوار وظیفه شما می آید.


ویژگی تیم های گفتگوی مایکروسافت 11

با ورود به روزرسانی های Windows 11 Insider Preview ، ویژگی های جدیدی که از زمان رونمایی ویندوز 11 به دنبال آن بودیم ، ارائه می شود. در اینجا اولین پیش نمایش رسمی ویژگی چت Microsoft Teams وجود دارد که چت های تیمی را که به راحتی قابل دسترسی هستند ، به نوار وظیفه شما وارد می کند.

گفتگوی Microsoft Teams Rollout Insider Preview Rollout آغاز می شود

Microsoft Teams Chat پنجره Teams Chat را در نوار وظیفه شما نمایش می دهد.

طبق وبلاگ رسمی Microsoft Insider Preview ، کلیک کردن روی نماد گپ جدید در نوار وظیفه شما لیستی از اطلاعات تماس جدید Microsoft Teams را که به راحتی قابل دسترسی است باز می کند. در چت ، می توانید یک تماس ویدیویی یا یک گپ متنی ساده شروع کنید یا پنجره اصلی تیم های Microsoft را باز کنید.

از طریق راحتی رایانه ویندوز 11 خود می توانید با افرادی که به آنها علاقه دارید در ارتباط باشید ، در حالی که آنها می توانند از هر دستگاهی با تیم های Microsoft شرکت کنند: دسک تاپ ، تلفن همراه یا حتی فقط یک مرورگر وب

Microsoft Teams Chat دارای پاسخهای داخلی است که به شما امکان می دهد بدون باز کردن پنجره اصلی تیمها ، مستقیماً از ویندوز 11 پاسخ دهید. علاوه بر این ، اعلان های گپ بصورت یکپارچه با سیستم عامل ادغام می شوند و از تنظیمات راهنمای تمرکز شما در ویندوز 11 پیروی می کنند.

مرتبط: ویندوز 11 دارای تیم های مایکروسافت داخلی است

پس از راه اندازی اولیه ، مایکروسافت قصد دارد ویژگی های بیشتری از جمله قرار ملاقات های مشترک ، گزینه های اشتراک صفحه و سایر ویژگی های Microsoft Teams را به گپ اضافه کند. هدف چت این است که با ادغام ابزار درجه یک بهره وری مایکروسافت در ویندوز 11 ، استفاده از تیم های مایکروسافت را آسان تر کند.

در ابتدا ، Microsoft Teams Chat برای تعداد کمی از کاربران Insider Preview منتشر خواهد شد. مرحله اول آزمایش قابلیت استفاده را ارزیابی می کند و سعی می کند خطاهای پیش بینی نشده را قبل از اینکه در تاریخ بعدی به طور گسترده تری در دسترس قرار گیرند ، از بین برد.

نحوه شروع چت Microsoft Teams از نوار وظیفه ویندوز 11

شروع و پیوستن به چت Microsoft Teams یک فرایند آسان است. پس از نصب آخرین به روزرسانی در Windows 11 Insider Preview:

  1. روی نماد گپ جدید کلیک کنید ، سپس با اطلاعات کاربری معمول خود وارد حساب Microsoft خود شوید.
  2. کادر را علامت بزنید برای همگام سازی مخاطبین خود در Skype و Outlook. لیست گپ های Microsoft Teams شما با مخاطبین شما پر می شود.
  3. چت جدیدی را شروع کنید با وارد کردن نام یا شماره تلفن در جعبه جستجو.

گفتگوی تیم های مایکروسافت در اینجا است ، اما محدودیت هایی وجود دارد

راه اندازی Microsoft Teams Chat گام مهیج دیگری برای ویندوز 11 به جلو است. این یکی از بسیاری از به روزرسانی های عملکرد است که در رونمایی از سیستم عامل جدید برجسته شده است.

با این حال ، چت Microsoft Teams هنوز در پیش نمایش است و به همین ترتیب با برخی از مشکلات و محدودیت ها همراه است.

  • در حال حاضر ، چت فقط به انگلیسی آمریکایی است

  • حالت آفلاین هنوز پشتیبانی نمی شود

  • همانطور که در بالا ذکر شد ، ویژگی های گپ بیشتری وجود دارد که وارد می شوند

  • همگام سازی مخاطبین در Outlook و Skype فقط نام مستعار اصلی مخاطبین شما در هر دو سرویس را نشان می دهد

  • پنجره چت گاهی خراب می شود. به عنوان یک راه حل ، به بروید تنظیمات> قابلیت دسترسی> جلوه های دیداری> جلوه های متحرک را خاموش کرده و سپس تنظیم را روشن کنید.

ممکن است شما در حال حاضر فوراً به Microsoft Teams Chat دسترسی نداشته باشید ، اما ویژگی جدید به زودی در نسخه پیش نمایش خودی Windows 11 وارد می شود.


آرم ویندوز 11 بر روی تصاویر زمینه ترکیبی Bloom Dark و Light
ویندوز 11: جوانب مثبت و منفی که همه در مورد آن صحبت می کنند

بیایید در مورد آنچه در ویندوز 11 دوست دارید و از آن متنفرید صحبت کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.