8
ژوئن

به روزرسانی جدید تیم های مایکروسافت باعث می شود شما مانند یک خواننده اخبار به نظر برسید

این بخشی از برخی موارد اضافی در حالت ارائه دهنده است که به شما روش های جدیدی برای اشتراک اطلاعات می دهد.


خبر فوری

آیا تا به حال شده است که بخواهید در هوا زندگی کنید و اخبار روزانه را ارائه دهید؟ اگرچه تبدیل شدن به مجری خبر دشوار است ، تیم های مایکروسافت به زودی به روزرسانی دریافت می کنند که به شما امکان می دهد گزارش خود را خراب کنید.

برخی از حالت های ارائه دهنده کاملاً جدید به تیم های مایکروسافت می آیند

می توانید برنامه های مایکروسافت را برای خود در Roadmap 365 بررسی کنید. Roadmap راهی عالی برای دیدن آنچه غول فناوری برای کیت های عملکرد مورد علاقه شما در نظر گرفته است است.

مرتبط: بهترین راه برای ارائه ارائه اصلی از طریق زوم یا اسکایپ

امروز نگاهی به شناسه 83371 می اندازیم که اخیراً نقشه راه را نشان داده است. این “Microsoft Teams: Reporter and Side-by-Side Presenter Mode in Desktop or Window” نام دارد و به شرح زیر توصیف می شود:

اکنون دو حالت ارائه دهنده جدید در دسترس است. گزارشگر به عنوان یک خبر ، مطالب را به عنوان کمک دیداری بر روی شانه شما قرار می دهد. ساید بای ساید فید ویدیویی شما را با محتوای شما نشان می دهد. اکنون می توانید حالتی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد و ارائه و مصرف جذاب تری را تشویق کند.

متأسفانه ، گرچه مایکروسافت می گوید این ویژگی ها “از قبل در دسترس هستند” ، اما هنوز قبل از آماده شدن به مدتی در اجاق نیاز دارند. با این حال ، مایکروسافت معتقد است که باید در ژوئیه 2021 آماده شود ، بنابراین طولانی نیست.

روش های جدیدی برای ارائه در تیم های مایکروسافت

اگر همیشه وانمود می کردید که مجری خبر هستید ، حتما تیم های مایکروسافت را دنبال کنید. به زودی خواهید توانست سخنرانی هایی را ارائه دهید انگار که در هوا زندگی می کنید.

آیا می دانید تیم های مایکروسافت به تازگی برای تجارت خارج شده اند؟ اکنون می توانید از آن برای مصارف شخصی استفاده کنید تا بتوانید در کنار دوستان و خانواده در سراسر جهان قرار بگیرید.

اعتبار تصویر: ایگور کرلیتسا / Shutterstock.com


نشان ویکی ویزای مشترک مایکروسافت
Microsoft Teams اکنون برای استفاده شخصی در دسترس است

Microsoft Teams ویژگی های شخصی جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد با دوستان و خانواده ارتباط برقرار کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.