8
جولای

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

در چند سال گذشته ، محبوبیت وانت ها افزایش یافته است ، به طوری که بسیاری از افراد برای نوسازی و تجدید نظر در مورد اردوگاه های تعطیلات ، وانت های قدیمی ، آمبولانس و حتی اتوبوس های مدرسه را خریداری می کنند. حتی برخی از افراد تصمیم می گیرند که در ون خود به صورت تمام وقت زندگی کنند ، پس انداز کنند ، به کره زمین احترام بگذارند و در آخر زندگی خود را به سبک عشایری سپری کنند.

اگر شما علاقه مند به زندگی در یک ون ، تعطیلات در کمپ مسافر خانه یا ساختن لوازم شخصی خود هستید ، در مورد بهترین منابع آنلاین برای کمک به شما در سفر بخوانید.

با پروژه Van Life خود شروع کنید

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

شما در حال ساخت اولین اردوگاه خود هستید و مطمئن نیستید که باید از چه سیستم گرمایی یا منبع الکتریکی استفاده کنید؟ پروژه Van Life شما را با مجموعه ای از دوره های تبدیل وبلاگ آموزنده و آسان برای پیگیری تحت پوشش قرار داده است. هر دو دوره رایگان و پولی در دسترس است.

Forum Project Life Forum همچنین مکانی عالی برای جستجوی سوالات یا گزارش سوالات خود در مورد کمپینگ به یک انجمن دوستانه است. این انجمن متشکل از مسافران دیگری است که دارای یک وانت هستند و می خواهند دانش و تجربه خود را به اشتراک بگذارند.

فرار به کامپروان در ایالات متحده آمریکا و کانادا

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

اگر به دنبال اجاره اتومبیل در ایالات متحده آمریکا و کانادا هستید ، Escape Campervans را بررسی کنید. این وب سایت توسط Rob Mauton موج سوار در نیوزیلند تاسیس شده است و بیش از 600 ون رنگارنگ دارد که می توانید آنها را از 13 مکان مختلف تحویل بگیرید.

وسایل نقلیه ارائه شده در Escape Campervans مجهز به تخت ، فضای غذاخوری با فضای ذخیره سازی و آشپزخانه با سینک ، یخچال و اجاق گاز هستند. این ون ها همچنین دارای سیستم باتری دوتایی هستند و از طریق پنل های خورشیدی کار می کنند.

بسته به جایی که می خواهید در ایالات متحده و کانادا جستجو کنید ، مسیرهای پیشنهادی را نیز در وب سایت پیدا خواهید کرد.

اجاره یک کمپین Quirky در انگلستان و نیوزیلند

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

اگر به دنبال اجاره ماشین در انگلستان و نیوزیلند هستید ، از خانواده Quirky Campers دیدن کنید. این وب سایت نه تنها یک عامل فنی برای اتصال صاحبان اردوگاه دوستانه است ، بلکه یک مرکز عالی دانش برای تبدیل ون ها است. همچنین برای نکات مربوط به سفر با ون که در سراسر جهان مرتبط هستند بسیار مناسب است.

توصیف می شود که هر شخصیتی منحصر به فرد خود است و جذابیت خاص خود را دارد. این ویژگی ها می توانند از مشعل های چوبی ، تخت های دو نفره ، تختخواب مخصوص کودکان ، آشپزخانه های کاملاً مجهز ، حتی گاهی دوش یا حمام نیز استفاده شوند.

کمپین های Quirky همه چیز در مورد حمایت از کره زمین است. خواهید فهمید که همه وانت های آنها به مواد طبیعی و بازسازی شده مجهز هستند ، به محصولات تمیز کننده سازگار با محیط زیست مجهز هستند و بسیاری از آنها از پانل های خورشیدی یا بیودیزل نیرو می گیرند. علاوه بر این ، 10 درصد از سود آنها به عمل عملی ، یک سازمان بین المللی برای مبارزه با فقر در کشورهای در حال توسعه می رسد.

با Google Maps توقف خود را ایمن کنید

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

Google Maps ابزاری بی نظیر برای مسافران مینی بوس است. از جستجوی سالن های بدنسازی گرفته تا دوش گرفتن (و شاید تمرین) ، تا بازرسی از مکان های محرمانه یک شبه.

شما می توانید با استفاده از Google Maps لیستی از مقصد ، مکان های پارک و جاذبه هایی را که باید در طول سفر بازدید کنید ، ایجاد کنید.

مرتبط: Google اکنون می تواند با وجود محدودیت های COVID-19 به شما در برنامه ریزی سفر کمک کند

با Park4Night بفهمید که صعود به کجا امن است

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

Park4Night یک “پایگاه داده” جهانی از مکان های پارک امن ، رایگان و راحت است. این سایت توسط سایر مسافران مینی بوس که عکس های پارک شده را مشاهده و اضافه می کنند ، به روز می شود. بنابراین به راحتی می توانید بفهمید که کدام مناطق برای ون شما مناسب یا بزرگ هستند ، آیا هزینه شبانه ای در نظر گرفته می شود و حتی می توانید فضا را شلوغ بدانید.

مرتبط: نحوه استفاده از Parkopedia برای جستجوی موثر مکانهای پارک

چگونه می توان وقتی در حال حرکت هستید ، اینترنت را پیدا کرد

بهترین وب سایت ها و منابع آنلاین برای مسافران ون

چندین وب سایت تحت پوشش اینترنت وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها مکان مورد نظر خود را تحت پوشش شبکه قرار دهید. اگر می خواهید هنگام پارک ، از شبکه های اجتماعی یا پخش جریانی فیلم استفاده کنید ، ایده آل هستند.

تأیید سیگنال به شما امکان می دهد کد پستی یا مکان مورد نظر خود را برای بررسی پوشش صوتی ، 3G ، 4G و 5G وارد کنید. گزارش های پوشش (“خوب” ، “رومینگ” یا “نه”) را برای چهار ارائه دهنده شبکه آمریکایی AT&T ، T-Mobile ، US Cellular و Verizon در یک نمودار ساده مشاهده خواهید کرد.

همچنین می توانید از nPerf برای بررسی میزان صدا ، 3G ، 4G و 5G تلفن همراه در ایالات متحده و جهان استفاده کنید. برای ورود به ارائه دهنده شبکه خود از نقشه تعاملی استفاده کنید و سپس کد پستی یا منطقه خود را برای بررسی پوشش ، روی نقشه وارد کنید.

رومینگ را ادامه دهید

منابع بی پایان برای علاقه مندان به کمپ و مسافران وجود دارد. علاوه بر ابزارهای پشتیبانی از سفرهای شما ، وبلاگ های بسیاری جالب در مورد زندگی ون وجود دارد که می توانید آنها را بخوانید.

از زوج محبوب The Indie Projects گرفته تا عشایر دیجیتال Ruby on Wheels. فقط “وبلاگ های زندگی van” را در جستجوی Google تایپ کنید و لیستی بی پایان از محتوای الهام بخش زندگی ون پیدا خواهید کرد.


کامپیوتر کنار ساحل نشسته است
10 برنامه اساسی تلفن همراه برای عشایر دیجیتال

اگر سبک زندگی خود را از سفر به دنیا ایجاد کنید ، این برنامه های تلفن همراه به شما کمک می کنند تا در هزینه های خود صرفه جویی کرده و هوشمندانه سفر کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.