رفتن به نوشته‌ها

بهترین نکات برای انتخاب معلم آنلاین با قیمت مناسب و ارزان

در این مقاله نحوه انتخاب یک معلم و معلم خوب و باتجربه برای کلاسهای خصوصی توضیح داده شده و نکات کاربردی و بسیار مهمی برای انتخاب معلم بصورت آنلاین و با قیمت مناسب ارائه می شود.

در این مقاله ، اول از همه ، نکات مهم در ارتباط با چگونه یک معلم آنلاین خوب انتخاب کنیم توضیح داده شده و در مرحله بعدی موارد مشابه برای هر مورد جداگانه و به طور کلی ارائه شده است. برای داشتن یک معلم خوب ، شما باید تجربه تدریس و زندگینامه او توجه کنید سعی کنید با معلمانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا هستند و در آموزش خود موفق بوده اند ، دروس خصوصی برگزار کنید دانشگاه های معتبر و خوب در سطح بالا شما انجام دادید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک دوره مهندسی مکانیک پویا را با استفاده از کلاسهای خصوصی خوب بیاموزید ، بهتر است یک کلاس با استادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری مهندسی مکانیک است و از دانشگاه تهران ، امیرکبیر ، علم و صنعت ، خواجه نصیر یا سایر دانشگاههای برجسته و معتبر دولتی در ایران فارغ التحصیل شد چنین اساتیدی در دوره ها شرکت می کنند ایده آل و پایه ای آنها تدریس می کنند زیرا در طول تحصیل بسیار خوب درسها را آموخته اند. این معیار را برای مطالعه ریاضیات ، فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی ، انگلیسی ، عربی ، ادبیات یا موضوع دیگر در نظر بگیرید. به عنوان مثال دیگر ، اگر در کنکور ریاضی می خواهید درصد بالای 80 شما باید با معلمی که در کنکور و ریاضی کنکور قبول شده کلاس داشته باشید.

نکات مهم برای انتخاب یک معلم خصوصی آنلاین با سرعت مناسب

در ادامه مطلب لحظات کلیدی و مهم برای انتخاب یک معلم خصوصی آنلاین با قیمت مناسب و ارزان و با بهترین قیمت ارائه شده است. البته به خاطر داشته باشید که معلمان خوب با هزینه کم تدریس نمی کنند و شما باید مایل باشید با توجه به کیفیتی که برای کلاس خصوصی دریافت می کنید ، هزینه کنید. اما در هر صورت ، شما می توانید یک استاد خوب با کلاس استاد داشته باشید قیمت مناسب تر برای کلاسهای اختصاصی طراحی شده است. برای انتخاب یک معلم خوب با قیمت مناسب موارد زیر را در نظر بگیرید.

۱- برای هر درس و رشته با یک مربی متخصص کلاس بگذارید. به عنوان مثال ، اگر قصد استفاده از آن را دارید آموزش ریاضی بصورت آنلاین یا شخصی اگر کلاس خصوصی انگلیسی دارید یا می خواهید از آن استفاده کنید ، در هر صورت باید یک کلاس با یک مربی متخصص داشته باشید که رشته تحصیلی آن مربوط به دوره باشد. مطمئناً نگه می دارد کلاس خصوصی زیست شناسی این مورد برای استادی که زیست شناسی خوانده بسیار مفیدتر از استاد دیگری است که رشته تحصیلی دیگری داشته است.

۲- یک معلم خصوصی خوب معمولاً در آموزش و مهارت خود موفق است دانشگاه خوبه و در زمینه خوبی تحصیل کرد. بنابراین بهتر است با یک استاد کلاس خصوصی که در دانشگاه خوبی تحصیل کرده است ، هماهنگ شوید. در سایت های معتبر آموزشی مانند سایت مدرس ایران مدرس یادگیری .iranmodares.com مدرسین و مدرسین خصوصی نیز مدرک و دانشگاه خود را در محل تحصیل خود نشان داده اند. از سایت های آموزشی خارجی می توان سایت ها را نام برد www.tutor.com و www.tutorhunt.com نقل شده

۳- اگر هدف شما حضور در درس است موفقیت در کنکور بهتر است با معلمی که در کنکور موفق شده ، کلاس بگذرانید. برای استفاده از کلاس های کنکور خصوصی بهتر است معلمی را انتخاب کنید که دانش آموزان قبلی موفقی داشته باشد و در مستندی به شما نشان دهد شاگردان قبلی او آنها نتیجه خوبی گرفتند.

۴- بهتر است دانش آموزان دبستاني کلاس هاي خصوصي را با معلمان زن هماهنگ کنند. در دبستان دانش آموزان محبت و صمیمی تر می شوند معلم آنها نیاز دارند و به نظر می رسد معلمان می توانند دانش آموزان را در این دوره بهتر راهنمایی كنند.

۵- همانطور که می دانید در روزهای امتحان آموزش داغ است و برای بدست آوردن قیمت مناسب برای یک کلاس خصوصی از ابتدای ترم یا حداقل از اواسط ترم ، بهتر است هماهنگی یک استاد خوب را در نظر بگیرید. استفاده از کلاسهای خصوصی هنگام امتحانات فقط برای اشکال زدایی مناسب است. به یادگیری مقدماتی دروس بهتر این کلاسها باید در طول ترم استفاده شود. به خصوص برای دوره هایی مانند ریاضی و فیزیک یا دوره های دانشگاهی در مهندسی فنی ، حل تمرین بسیار ضروری است ، بنابراین حتماً در طول ترم از کلاسهای خصوصی برای این دوره ها استفاده کنید.

۶- در صورت امکان ، دروس خصوصی باید به صورت حضوری برگزار شود. کلاس های آنلاین نیز می توانند مفید باشند اما به هر حال دوره های حضوری م areثرتر هستند. البته یک معلم آنلاین همچنین دارای مزایایی است از جمله این واقعیت که شما می توانید با هر استادی از هر کجای ایران و جهان کلاس داشته باشید. کلاس های آنلاین محدودیت های زمانی و مکانی را برطرف کرده است و حتی می توانید یک شب قبل از امتحان در کلاس خصوصی آنلاین اشتباه را برطرف کنید.

بسیاری از معلمان باتجربه در صورت عدم رضایت جلسه اول را آموزش می دهند رایگان یا در نصف قیمت نگه دارید. لیست کامل اساتید را می توانید در وب سایت ایران مدرس مشاهده کنید و اساتیدی که جلسه اول را بصورت رایگان برگزار می کنند ، این را در توضیحات صفحات خود ذکر کرده اند. اگر می خواهید ریسک کمتری داشته باشید ، وقت خود را با این اساتید بگذرانید.

۸- تعدادی از معلمان در کلاسهای خصوصی شرکت می کنند تضمین آنها ارائه می دهند اگر گرفتن نتیجه آزمون یا آزمایشی که پیش رو دارید برای شما بسیار مهم و حیاتی است ، با این اساتید وقت بگیرید. البته تضمین شده برای دستیابی به نتایج این تا حد زیادی به شما بستگی دارد. برای موفقیت در آزمون آیلتس ، آزمون ریاضی ، المپیاد فیزیک یا آزمون دیگر ، تلاش خود شما بیش از هر عامل دیگری موثر است.

۹- تجربه تدریس معلمان ممکن است معیار دیگری برای انتخاب یک معلم خوب باشد. سعی کنید یک کلاس با معلمان باتجربه برگزار کنید. اساتید باتجربه با دانشجویان مختلفی کار کرده اند و بنابراین می توانند سریعتر یکدیگر را بشناسید و کلاس را به سمت مفیدی هدایت کنید و به نتایج خوبی برسید.

۱۰- قبل از برگزاری کلاس تلفنی با اساتید منتخب صحبت کنید. در سایت ایران مدرس شماره تماس مستقیم کلیه اساتید ارائه شده از لحن معلم می توانید ببینید که آنها چقدر به کار خود اعتماد دارند و چقدر می توانید روی کلاسهای خصوصی آنها حساب کنید.

۱۱- برای گرفتن نتیجه خوب ، مقدار زیادی روی ارزان تأکید نکنید که شما یک کلاس هستید. سعی کنید یک معلم عالی برای خود انتخاب کنید. سایت آموزش خارجی دیگر tutorme.com است.

۱۲- نظرات دانش آموزان قبلی ، نمونه فیلم های مطالعه ، و توضیحات و مدارک ارائه شده توسط معلمان نیز می تواند شما را در انتخاب استاد خوب راهنمایی کند. آنها را با دقت بررسی کنید.

۱۳- برای دوره های دانشگاه بهتر است یک کلاس با معلمی برگزار شود که رشته تحصیلی شما همان رشته و این باشد دانشگاه خوبه فارغ التحصیل

۱۴- برای دوره های کنکور ، باید با دقت بیشتری استاد انتخاب کنید. حتماً تجربه مستند معلم ، متن وی ، نتایج دانش آموزان قبلی ، برنامه ای را كه برای كلاس ها در نظر گرفته اند و …. بررسی كنید.

۱۵- برای موفقیت در ریاضیات و آموزش مقدماتی ، بهتر است یک کلاس با استادی که ریاضیات یا مهندسی فنی خوانده باشد ، برگزار شود.

۱۶- اگر چنین است معلم خوب و قیمت مناسب برای شما مهم است که ابتدا 5 معلم عالی با توجه به معیارهای مشخص شده انتخاب کنید و از بین این 5 استاد با معلمی که مناسب ترین قیمت را ارائه داده است تماس بگیرید.

۱۷- هنگام انتخاب معلم مراقب باشید و با معلمانی که کلاس دارند کلاس بگذارید مستند آنها شواهد کافی از ادعاهای خود ارائه دادند.

۱۸- داشتن یک معلم خوب برای رسیدن به نتایج خوب درس کافی نیست. خود دانشجو باید تلاش کند و یاد بگیرد و تمرین کند و مشکلات را حل کند.

۱۹- یکی از مهمترین نکاتی که قبلاً ذکر شد این است که بهتر است کلاسهای خصوصی زودهنگام یا حداقل در اواسط ترم شروع شود. پیدا کردن یک معلم خوب کار ساده ای در امتحانات نیست اساتید باتجربه خیلی زود پر می شوند. علاوه بر این ، در زمان امتحانات ، هزینه کلاس ها معمولاً بیشتر است.

۲۰- اگر می خواهید از درس های یادگیری شخصی که در خانه برگزار می شود استفاده کنید ، بهتر است با استادی که در محل شماست باشد نزدیک تر کلاس داشتن.

چرا آموزش در طول روزهای امتحان بسیار محبوب است؟

ابراهیم سحرحیز در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی آژانس تسنیم در مورد گسترش استفاده از کتب درسی و دروس در آستانه امتحانات و سهم آموزش بی کیفیت در این زمینه گفت: کلاسهای زبان یا جبرانی و تقویتی هنگام امتحانات و کنکور این یک پدیده نوظهور نیست و ریشه در سالهای زیادی دارد.

سحرخیز ادامه داد: ایش تمایل به استفاده از کلاسهای درمانی و جبرانی نمی تواند کاملاً باشد تحصیلات ضعیف در مدارس دولتی وی با این استدلال گره زد و مدارس دولتی را زیر سال برد ، زیرا در حال حاضر بخش قابل توجهی از مدارس با استعدادترین ، شاهدان و هیئت امنایی ، که از سطح بالای کیفیت بهره مند شده اند ، از مدارس دولتی هستند.

معاون سابق آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز مدارس ما نیاز به استفاده از روشهای جدید آموزش و یادگیری و تغییر سیستم دارند. ارزیابی هستند. بیشتر دانشجویان در کلاسهای خصوصی مانند فیزیک ، ریاضیات و شیمی به کلاسهای خصوصی مراجعه می کنند که در این دوره ها با مشکل ارزیابی روبرو می شویم. کدام دانش آموز دبیرستانی فرصت دارد در فیزیک آزمایش کند ، چگونه اه چقدر به مدرسه آزمایشگاه توجه می شود؟

منبع: تسنیم

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و Anzel Web هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید