5
آوریل

بهترین سایت کوتاه کننده لینک کدام سایت است؟ در اینجا 20 وب سایت برتر برای کوتاه کردن لینک ها وجود دارد

سایت اینترنتی نوع تک در این مقاله ، ما به دنبال بهترین لینک دهنده های جهان هستیم و لیستی از بهترین وب سایت های داخلی و خارجی در این زمینه را ارائه می دهیم.

دلایل مختلفی برای استفاده از کوتاه کننده لینک وجود دارد. میانبرها به مرتب سازی URL کمک می کنند و به شما امکان می دهند بازتاب محتوای منتشر شده را از طریق این پیوندها بررسی کنید.

با این حال ، بسیاری از میانبرها علاوه بر ارائه لینک های کوتاه ، ویژگی های دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهند. در این مقاله به همه آنها اشاره می کنیم.

اگر به دنبال بهترین کوتاه کننده لینک هستید ، به جای درست آمده اید! پس با ما همراه باشید.

بهترین مخفف لینک های خارجی

1 #: بیتلز

بیت لای بهترین قطع اتصال است

Bitly بدون شک یکی از محبوب ترین لینک برش ها در جهان است. دلایل مختلفی برای محبوبیت این وب سایت وجود دارد که یکی از آنها بررسی آمار لینک کوتاه شده است.

Bitly خدمات خود را به صورت رایگان و کلاس اول ارائه می دهد. در حالت رایگان ، تعداد پیوندهایی که می توانید به عنوان علامت تجاری کوتاه کنید 500 عدد است ، اما در حالت برتر 1500 پیوند است.

BitLay همچنین با سیستم عامل های Zapier ، Hootsuite و Buffer ادغام شده و این امر را به یکی از بهترین و محبوب ترین سرورها تبدیل کرده است.

از دیگر ویژگی های Bitly می توان به رابط کاربری ساده و فوق العاده آن اشاره کرد که کار با آن را جذابتر می کند.

2 #: کپسولینک

Capsulink بهترین کوتاه کننده لینک است

کپسولینک به کاربران خود کمک می کند در عرض چند ثانیه اتصالات خود را به لینک کوتاه تبدیل کنند. علاوه بر این ، داشبوردی که به آن دسترسی دارید به شما امکان می دهد به راحتی موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان ، تعداد بازدیدها و تاریخ و زمان بازدید را ردیابی کنید.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که این وب سایت را به یکی از بهترین کوتاه کننده های لینک تبدیل می کند ، امکان تعمیر URL های خراب است! اگر می خواهیم ساده تر توضیح دهیم ، تصور کنید که پیوند را از طریق این وب سایت کوتاه کرده اید. اتصال کوتاه شده از قبل آسیب دیده است و شما نمی خواهید اتصال کوتاه شما ترافیک خود را از دست بدهد.

در این حالت ، می توانید پیوند را برای رفع هرگونه مشکل ویرایش کنید.

3 #: PixelMe

PixelMe

PixelMe به عنوان بهترین کوتاه کننده پیوند در جهان در نظر گرفته می شود زیرا به کوتاه شدن پیوندهای شما کمک نمی کند اما به شما امکان می دهد بازاریابی دیجیتال را به عنوان یک بستر بازاریابی دنبال کنید.

مهمترین ویژگی این سایت شگفت انگیز امکان افزودن پیکسل به پیوندها است. افزودن پیکسل به این معنی است که می توانید بازدیدکنندگان خود را به سمت محتوای ارزشمند هدایت کنید.

4 #: نام تجاری مجدد

نام تجاری جدید

Rebrandly یکی دیگر از دستگاه های کوتاه کننده پیوندها است. شاید نیازی به توضیح بیشتر و مرور این وب سایت نباشید! مجموعه ویژگی های ارائه شده توسط این وب سایت به کاربران کمک می کند تا در عرصه فروش دیجیتال رشد کرده و برند را نمایندگی کنند.

5 #: BL.INK

BL.INK

BL.INK نام اختصاری دیگری است که با دو پیشنهاد ویژه به بهبود بازاریابی دیجیتال شرکت های بزرگ و کوچک کمک می کند. در این پیشنهاد رایگان می توانید حداکثر 15 کاربر مختلف برای تجارت کوچک خود تعریف کنید و در طرح موجود امکان ثبت 50 کاربر مختلف وجود دارد.

کاربران تعریف شده می توانند لینک ها را با توجه به موقعیت جغرافیایی ، زمان و تعداد بازدید و برای راحتی هر یک از آنها تجزیه و تحلیل کنند چی بهتر است پنل خود را با Google Analytics ادغام کنید.

لیست دیگر وب سایت ها برای کوتاه کردن پیوندهای خارجی

6 #: پیوند دهنده برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://www.poplink.io

7 #: RocketLink برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://rocketlink.io

8 #: دزدکی برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://snip.ly

9 #: لینکیرو برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://linkiro.com

10 #: Кратко.см برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://short.cm

11 #: دوباره روشن کنید برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://replug.io

12 #: JotURL برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://www.joturl.com

13 #: شارست برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://www.sharest.co

14 #: UTM.io برای ورود به وب سایت کلیک کنید. https://web.utm.io

6 اختصار کوتاه برتر برای اتصالات داخلی

در توضیحات بالا ، ما سعی کرده ایم لیستی از بهترین اختصارات پیوند خارجی را به شما ارائه دهیم. با این وجود وب سایت های داخلی مختلفی وجود دارند که به ما کمک می کنند پیوندهای خود را کوتاه کرده و هوشمندانه آنها را کنترل کنیم.

15 #: جون

یون بهترین پیوندهای کوتاه

Ion یکی از محبوب ترین و بهترین خدمات برای کوتاه شدن اتصالات داخلی است. این وب سایت مانند سایر سایت های خارجی به شما کمک می کند علاوه بر کوتاه کردن پیوندهای خود ، هوشمندانه آنها را رصد کنید و اطلاعاتی مانند تعداد کلیک ، تعداد بازدید ، منطقه جغرافیایی بازدید شده و … را پیگیری کنید.

علاوه بر این ، با استفاده از این وب سایت قادر خواهید بود UTM های ویژه ای را برای کمپین های تبلیغاتی رمزگذاری شده در پیوندهای خود ایجاد کنید.

16 #: 1da

1da

One Da Link Shortener یک ابزار و سرویس کاملا رایگان است که علاوه بر کوتاه کردن لینک ها ، به شما امکان می دهد درآمد کسب کنید. بنابراین می توانید در خانه ضمن درآمدزایی در مدیریت و محافظت از درآمد ، درآمد کسب کنید.

مخاطبان خود را بشناسید! دیدن جزئیات دقیق بازدیدکنندگان اتصال و درآمد شما به شما کمک می کند تا بدانید چه استراتژی لازم است.

17 #: بیت

کمی

میانبر دیگر پیوند داخلی به وب سایت بیتی است. با ارائه حساب های خود به سه روش مختلف ، این وب سایت به شما کمک می کند هوشمندانه بازاریابی دیجیتال خود را کنترل کنید.

مانند وب سایت Ion ، Beaten به شما کمک می کند اطلاعات خوبی در مورد پیوندهایی که دریافت می کنید بدست آورید و فعالیت های تبلیغاتی خود را گسترش دهید.

18 #: zaja

بهترین مخفف لینک zaya

Zaya یکی دیگر از کاهش دهنده های لینک داخلی است که بیش از 12 ویژگی شگفت انگیز را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این آمار پیشرفته ، رمزگذاری پیوند ، برچسب گذاری ، چرخش پیوند ، فعال سازی یا غیرفعال سازی و … تنها برخی از ویژگی هایی است که می توانید با ثبت نام رایگان در Zaya به آنها دسترسی پیدا کنید.

19 #: b2n

b2n

b2n یکی دیگر از اختصارات اتصال داخلی است که توابع خود را به ساده ترین شکل ممکن در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از مواردی که B2N را خاص می کند ، نمایش یک کد QR کوتاه شده از لینک است که با آن می توانید پیوند را به ساده ترین شکل ممکن با دیگران به اشتراک بگذارید.

20 #: plink

بیشتر نه

PayLink ابزاری قدرتمند برای بازاریابی است که URL های طولانی و زشت را به لینک های کوتاه زیبا ، به یاد ماندنی و قابل ردیابی تبدیل می کند. این لینک ها شامل پیوندهای کوتاه سفارشی برای مارک تجاری ، داشبورد قدرتمند کاربر پسند ، تجزیه و تحلیل دقیق آمار پیوندها ، API قوی ، ساخت کد UTM برای ردیابی موفقیت در مبارزات ، ایجاد کد QR ، برنامه افزودنی مرورگر ، دامنه ویژه ، صفحه برای انتقال شخصی و سایر کلاس اول امکانات.

نتیجه گیری نهایی

همانطور که بارها ذکر شد ، استفاده از کوتاه کننده پیوند یکی از بهترین راه ها برای ردیابی موفقیت کمپین های تاسیس شده و توسعه استراتژی های بازاریابی دیجیتال است. تصمیم شما برای انتخاب بهترین کوتاه کننده پیوند به شما بستگی دارد. اما در این مقاله سعی شده است 14 بهترین کوتاه کننده لینک خارجی و 6 بهترین کوتاه کننده لینک داخلی برای شما عزیزان ارائه شود. با این حال ، اگر در مورد کوتاه کننده های لینک خاص نیز اطلاعاتی دارید ، آنها را با سایر کاربران در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع : https://techtip.ir/