رفتن به نوشته‌ها

بهترین سایت برای کاهش اندازه عکس بدون به خطر انداختن کیفیت

کاهش اندازه تصویر برای مدیران سایت و سئو بسیار مهم است ، زیرا کاهش اندازه تصویر باعث افزایش سرعت سایت شده است که تأثیر مستقیمی در رتبه بندی گوگل دارد.

این مقاله را از سایت بخوانید نوع تک در اینجا چند سایت خارجی برای کاهش اندازه تصویر وجود دارد که می توانید آنها را بدون کاهش کیفیت تصویر کاهش دهید.

با اينكه سایت آنلاین فتوشاپ مواردی وجود دارد که می تواند اندازه تصویر را کاهش دهد ، اما می تواند کیفیت تصویر را کاهش دهد ، که به ظاهر سایت آسیب می رساند.

اندازه تصویر را بدون از دست دادن کیفیت کاهش دهید

کاهش اندازه تصویر بدون به خطر انداختن کیفیت کار پیچیده و تخصصی است ، که ناشی از نرم افزارهای گرافیکی نیست. چنین برنامه هایی علاوه بر کاهش اندازه تصویر ، کیفیت را نیز کاهش می دهند. اما شرکت های مختلف راه حلی برای این مشکل پیدا کرده اند و سایت های خوبی برای تغییر اندازه عکس ایجاد کرده اند که به کاربران امکان می دهد اندازه عکس را بدون تأثیر بر Kifia کاهش دهند.

با imagecompressor.com اندازه عکس را کاهش دهید

سایت Imagecompressor یکی از بهترین ابزارها برای کاهش اندازه تصویر بدون از دست دادن کیفیت است.

در این سایت می توانید به صورت دستی اندازه تصویر را به میزان دلخواه کاهش داده و پس از کاهش اندازه به تصویر اصلی ، کیفیت تصویر را مشاهده کنید.

این کمک زیادی به کاربران می کند تا متوجه افت کیفیت تصویر شوند.

این سایت یکی از بهترین سایت های بهینه سازی تصویر SEO است و قدرت بسیار بالاتری نسبت به فتوشاپ و سایر سایت های وب دارد.

با tinypng.com اندازه عکس را کاهش دهید

سایت Tinypng یکی از معروف ترین سایت های کاهش اندازه تصویر است ، این سایت توانایی کاهش حجم به صورت گروهی و سرعت پردازش تصویر را دارد.

سایت کوچک PNG از کیفیت پایین تری نسبت به سایت imagecompressor برخوردار است و نمی تواند اندازه تصویر را به اندازه سایت قبلی کاهش دهد.

Compressnow.com

این سایت برای کاهش اندازه تصاویر در قالب gif مناسب است. بر خلاف سایت های فوق که از قالب Gif پشتیبانی نمی کنند ، Compressnow این ویژگی را در ابزار کاهش تصویر خود قرار داده است که باعث شناخته شدن آن در وب شده است.

کار با این سایت بسیار آسان است و تنها با افتتاح این سایت می توانید از خدمات سایت استفاده کنید.

نقطه پایان

اگرچه سایت های زیادی برای کاهش اندازه عکس بدون افت کیفیت وجود دارد ، اما برخی از آنها کیفیت مطلوبی ندارند و معمولاً کیفیت عکس را بسیار کاهش می دهند و یا اندازه عکس را به مقدار مناسب کاهش نمی دهند. به همین دلیل ما این پست را قرار داده ایم تا معتبرترین سایت ها در این زمینه را بشناسید و از این ابزارها برای کار خود استفاده کنید که توسط سایت های معتبر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد

منبع : https://techtip.ir/

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید